Asmeninės interneto prieigos peržiūra

Asmeninės interneto prieigos peržiūraPrivati ​​interneto prieiga (VIP) yra bene populiariausias VPN šiandien.


Ją pradėjo įsteigti „London Trust Media, Inc.“ dar 2010 m. Rugpjūčio mėn.

Nepaisant to, kad yra vienas pigiausių VPT ir turintis tūkstančius vartotojų, jis yra pakankamai geras rimtam naudojimui?

Šioje apžvalgoje mes išbandėme VIP serverių tinklo veikimą, jų VPN programos tinkamumą, taip pat jų VPN paslaugos technologiją (OpenVPN + 128 bitų šifravimas)..

Apskritai, kaip tai įvyko.

PIAVPN apžvalga

BENDRA RANKA: 10 iš 78 VPN
NAUDOJAMUMAS: 4/5
ŽURNALŲ DOKUMENTAI: Nėra registravimo politikos
VIETOS: 33 šalys, 3335 serveriai
PARAMA: Ribotas „Tiesioginis pokalbis“
TORRENTAVIMAS:  „Torrenting“ leidžiama
NETFLIX: Taip 1/5
Šifravimas / protokolas: 128 bitų AES (numatytasis), OpenVPN ir dar daugiau
COST: 3,49 USD / mėn. Ir daugiau 
OFICIALI SVETAINĖ: www.privateinternetaccess.com

VIP prospektai +

1. Greitas atsisiuntimo greitis (81 Mbps iš 100)

Vienas iš svarbiausių VPN veiksnių yra jų atsisiuntimo greitis. Jei prisiregistruojate lėtai (skaitykite: blogas VPN), tai atliksite juokingai lėtai.

Su tuo susidūrėme keletą kartų, ypač kai išbandžiau greitį „StrongVPN“ ir „Mullvad“ (abu buvo mažesni nei 20 Mbps iš 100).

Tačiau viskas, kas susiję su privačia interneto prieiga, atrodo gana gerai. Kaip visada, kad mūsų VIP apžvalga būtų tiksli, apsilankiau speedtest.net ir išbandžiau šias vietas: JAV, ES, Aziją ir JK..

PIA greičio testas

P.S. Vieta, kuria stebėjau greitį, buvo Europos viduryje: Estijoje.

JAV serveris (Niujorkas)

 • „Ping“: 118ms
 • Atsisiuntimas: 77,56 Mbps
 • Įkėlimas: 36,75 Mbps

ES serveris (Amsterdamas)

 • „Ping“: 41ms
 • Atsisiųsti: 81.46 Mbps
 • Įkėlimas: 40.30 Mbps

„Asia Server“ (Honkongas)

 • „Ping“: 283 ms
 • Atsisiuntimas: 69,98 Mbps
 • Įkėlimas: 13,04 Mbps

JK serveris (Londonas)

 • „Ping“: 48ms
 • Atsisiųsti: 75,67 Mbps
 • Įkėlimas: 23.00 Mbps

Pabaigoje - VIP yra gana greitas VPN. Ne taip greitai kaip „NordVPN“ ar „ExpressVPN“, bet tikrai „gerai“ alternatyva, nes ji pigesnė.

Atminkite, kad greitis yra svarbus veiksnys ir yra labai susijęs su jūsų naudojama VPN programine įranga. Žinoma, yra keletas būdų, kaip pagreitinti VPN ryšį, tačiau pagrindinę jėgą suteikia tikrieji VPN serveriai.

2. VIP reikalavimas neregistruoti

„Registravimas“ yra praktika, naudojama stebėti ir registruoti jūsų VPN veiklos duomenų taškus.

Pvz., Jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT) registruos, kurias svetaines naudojate, kartu su asmenine informacija, naudojama prisijungti (pvz., El. Paštą ar IPT). Ir jie iš tikrųjų gali parduoti tuos duomenis.

Kai kurie VPT teikėjai registruos tam tikrą informaciją, pvz., Kai prisijungsite ar atsijungs, kad galėtų stebėti, kaip jie naudojasi tobulindami paslaugą.

VIP neturi jokios registravimo politikos, kuri nestebėtų ir nestebėtų srauto ar komunikacijos žurnalų.

Tačiau jis seka tam tikrą informaciją, pavyzdžiui:

 • Jūsų elektroninio pašto adresas
 • Mokėjimo duomenys
 • Klientai, pasirinkę papildomą valdymo pultą, gaus laikiną slapuką

3. Neaptikta jokių nutekėjimų

Asmeninė interneto prieiga yra JAV, „Penkių akių stebėjimo aljanso“ steigėja.

Ne idealus iškart nuo šikšnosparnio.

Jei jie patektų į jūsų duomenis, jie patektų į vyriausybės duomenų bazes visame pasaulyje.

Laimei, tai yra sistema, kurioje nėra nuotėkių, o tai labai trukdo vyriausybės galimybei šnipinėti jūsų naršymo veiklą.

Kaip matote žemiau pateiktuose rezultatuose, PIA išlaikė visus mūsų bandymus, kad būtų galima nustatyti nuotėkį ir įsitikinti, kad jų diegimo programinė įranga yra 100% švari.

PIA IP nuotėkio testas
„VIP VirusTotal“ testas

4. Tvirtas šifravimas & Puikios savybės

Be svarbių funkcijų, tokių kaip:

 • Anonimas IP
 • Gebėjimas kankintis
 • „Kill-Switch“ (bet žmonės dėl to skundėsi)
 • 10 vienalaikis ryšys
 • Iš viso serverių: 3300+
 • Iš viso šalių: 32 (paskutinį kartą patikrinta 2019 m. Gegužės 28 d.)

VIP taip pat turi keletą skirtingų šifravimo lygių:

Privatus interneto ryšys siūlė šifravimo lygius

Pagal numatytuosius nustatymus jūsų duomenų šifravimas yra 128 bitų, o tai yra gerai, bet ne geriausia. Tačiau galite sustiprinti duomenų šifravimą iki 256 bitų, o tai yra pramonės standartas, ir užtikrinsite labai saugų ryšį (vis dėlto jis šiek tiek sulėtins procesą).

Duomenų autentifikavimo ir rankos rankose šifravimo lygį taip pat galite pasirinkti. Abi šios priemonės padeda jūsų kompiuteriui ir serveriui patikrinti ryšio ir perduodamų duomenų autentiškumą. Numatytieji parametrai yra SHA1 ir RSA-2048, 2 048 bitų šifravimo raktas. Tai labai sunku sulaužyti.

Vis dėlto galite pereiti iki „RSA-4096“ ir dvigubai padidinti duomenų autentifikavimo rakto dydį naudodami SHA256.

Dar kartą rekomenduoju naudoti maksimalius nustatymus, kad būtų užtikrintas geriausias įmanomas saugumas. Bet jei jums tikrai reikia papildomo greičio, galite apsvarstyti galimybę naudoti numatytąją rekomendaciją. Ir nors „Rizikingo verslo“ nustatymas gali atrodyti kaip gera idėja, jei jums reikia papildomo greičio, kad galėtumėte transliuoti ar transliuoti, mes tikrai rekomenduojame to nedaryti..

Tikriausiai nėra nė vieno, bandančio sugriauti jūsų VPN šifravimą ... bet kodėl rizikuoti??

5. Specializuojasi torrenting

Jei ieškote VPN, kuris nevaržys jūsų kankinimų, VIP yra tvirtas pasirinkimas. Jie neriboja ir nekontroliuoja jokių ryšių. Tai apima ir bendraamžių failų bendrinimą.

Galite naudoti bet kurį jums patinkantį klientą, norėdami atsisiųsti bet ką, jei norite, užtikrindami žinią, kad jūsų sąskaita nebus užblokuota ar jūsų ryšys užgesintas.

Privatios interneto prieigos kankinimo palaikymas

Nors privačios interneto prieigos svetainėje nėra aiškiai pasakyta, kad įmonė palaiko kankinimus, jie sako, kad P2P palaikomas. Taigi tai kažkas. Tačiau VPN sukūrė draugiškų torrentų reputaciją, todėl žmonės pripažįsta, kad jie yra tvirtas pasirinkimas dalijantis failais.

6. Vienas iš seniausių ir žinomiausių VPT tiekėjų

VPN pasaulyje reputacija reiškia labai daug. O privati ​​interneto prieiga turi vieną geriausių reputacijų versle. Jie dirba nuo 2010 m. Ir nuo šiol teikia patikimas paslaugas. 2017 m. Pabaigoje jie laimėjo stabiliausio VPT apdovanojimą, o tai reiškia daug.

Buvo remiama, ar ne? Sunku pasakyti ...

Jie taip pat buvo apdovanoti keliais redaktoriaus apdovanojimais, tačiau niekada negalime žinoti, ar juos kompensavo VIP, ar ne.

VPT rodoma daugybėje „geriausių“ sąrašų ir nebuvo jokių rimtų klausimų dėl jų įsipareigojimo privatumui (nors jie yra įsikūrę JAV, kurie gali sukelti problemų; skaitykite toliau ir mes diskutuosime) tą akimirką).

Verslas beveik 20 metų neabejotinai yra prestižo ženklas VPN pasaulyje. Dėl PIA reputacijos ir ilgaamžiškumo tai yra labai saugus pasirinkimas.

Bendrovė taip pat palaiko daugelį organizacijų, kurios daro internetą geresne vieta, įskaitant „Electronic Frontier Foundation“, „Creative Commons“, „Blender“, „Inkscape“, „Gnome“ ir „Software Freedom Conservancy“..

7. Padoraus prietaiso suderinamumas

VIP palaiko populiariausias platformas.

Tai apima „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“ ir „Firefox“. Jie taip pat turi „Chrome“, „Firefox“ ir „Opera“ naršyklių plėtinius.

Jie taip pat palaiko maršrutizatorius, techniškai kalbant. Bet tam reikės šiek tiek nustatyti rankiniu būdu per „OpenVPN“.

Ne didžiulis papildomo darbo gerbėjas. Tačiau tai reiškia, kad jie suderinami su DD-WRT, Lede, Merlin, PFSense, Tomato ir ASUSWRT maršrutizatoriais.

Be to, prie tų maršrutizatorių galite prijungti išmaniuosius televizorius ir žaidimų pultus. Taigi tunelio gale yra tavo šviesa.

8. Vienas iš penkių „Netflix“ dirbusių serverių

VIP palaikymo forumai patvirtina, kad jie metų metus kruopščiai dirba ieškodami būdų, kaip aptikti „Netflix“.

Kaip jiems sekėsi?

Taigi taip.

Mes išbandėme keturis jų serverius ir pamatėme tą patį baimės juodą ekraną:

„netflix“ nepavyko

Tarp tų keturių pralaimėtojų:

 • JAV: Niujorkas
 • Kanada
 • Jungtinė Karalystė
 • Nyderlandai

Tačiau mums pavyko tai padaryti saulėtoje Kalifornijoje.

Patikėkite ar ne, šiais laikais vienas iš keturių yra gana geras. Ypač tada, kai dauguma VPT net nebesistengia daugiau dirbti su srautinio perdavimo paslaugomis.

Bet jei norite nuoseklesnio „Netflix“ atlikėjo, pažiūrėkite į šį palyginimą.

PIA trūkumai -

1. Ribotas tiesioginių pokalbių palaikymas

Nors VIP teikia „24/7 Šiaurės Amerikos“ palaikymą.

Jie moka tiesioginiams pokalbiams tik mokantiems klientams, o tai yra labai blogai, jei norite sužinoti apie jų paslaugas.

Aš galvoti tai reiškia, kad jų pagalbinis personalas yra įsikūręs Šiaurės Amerikoje. Matymas, kaip visas „24/7“ dalykas, reiškia, kad jie visada turėtų būti prieinami (nesvarbu, kur tu esi esantis).

Tačiau kai aš susisiekiau su jais per vidurį nakties, kitą rytą sulaukiau atsakymo. Ne taip jau 24/7, huh?

Kalbant apie teigiamą pusę, jie taip pat teikia atskirą „Twitter“ paskyrą, skirtą klientų aptarnavimui. Pažvelgiau į tą tinklą ir pamačiau, kaip jie sąveikauja su klientais. Geros žinios yra tai, kad jie vis tiek bandys pateikti ilgus ir išsamius atsakymus (nepaisant „Twitter“ sutrumpintos terpės).

Be to, jie turi DUK puslapį, kuris gali padėti kai kuriems iš jūsų:

VIP tinklalapio DUK puslapis

2. Įsikūręs JAV

Privatus interneto ryšys yra JAV, ir tai kelia problemų daugeliui žmonių. JAV galioja griežčiausi, privatumą pažeidžiantys stebėjimo įstatymai išsivysčiusiame pasaulyje ir tai taikoma VPT teikėjams. Buvo žinoma, kad vyriausybė spaudžia VPT atsisakyti vartotojų duomenų su slaptais orderiais, ir tai kelia nerimą privatumo gynėjams.

Be abejo, tai, kad PIA nevykdo žurnalų, reiškia, kad jie turi labai mažai ką pasidalyti su valdžios institucijomis, jei jie knarkia. Bet faktas yra tas, kad jie gali neturėti pasirinkimo; jei jie iš viso turi kokių nors duomenų apie jus (pvz., ar esate klientas, ar per ilgai buvote), jie gali būti priversti juos perduoti.

Ar tai turėtų jus jaudinti? Gal ir ne. Sklando gandai, kad NSA sugebėjo nutraukti kai kurių VPN šifravimą, o tai reiškia, kad vyriausybė gali šnipinėti jūsų ryšį. Jei naudojate maksimalias saugos rekomendacijas, tai yra mažiau tikėtina.

Kadangi JAV derinami stebėjimo įstatymai ir dalijimasis žvalgybos informacija, aš linkusi vengti ten esančių VPT. Bet tai nereiškia, kad to visiškai reikia visiems.

VIP kainų nustatymas, planai & Faktai

VIP turi vieną planą su pakopine kainodara pagal ilgį, kurį norite įsipareigoti ir sumokėti iš anksto. Tai daro dalykus gražius ir paprastus. Be to, galite gauti nemažą sumą, jei būsite pasirengę iš anksto išaiškinti vienerius metus.

VIP kainų nustatymas

Pirmasis planas:

 • Kas mėnesį
 • 9,95 USD / mėn

Antras planas:

 • Kasmet
 • 5,99 USD / mėn. (71,88 USD per metus)

Trečias planas:

 • 2 metai
 • 3,49 USD / mėn. (83,87 USD per 2 metus)

Jie pasiūlyti 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Taigi, jūs galite suteikti paslaugai sukimąsi per kelias dienas. Jei per tas septynias dienas visiškai nepatenkintas, galite tiesiog susigrąžinti pinigus.

Įdomu tai, kad PIA priima įvairius atsiskaitymo būdus nuo kreditinių kortelių iki „PayPal“ & jie taip pat priims „Bitcoin“ (tai taip pat galėtų padėti pridėti dar vieną privatumo lygį prie operacijos).

Bet aš to nepadariau ir jie priima dovanų korteles populiariems mažmenininkams, tokiems kaip „Starbucks“, „Costco“, „Best Buy“, „Target“ ir kt. Taigi, jūs žinote tas atsitiktines dovanas, kurias tėvai tiesiog nupirko jums per atostogas? Dabar jūs ką tik radote jo naudojimą.

Dar geresnis būdas paslėpti savo tapatybę?

 • Nėra kirtimo: Nėra veiklos žurnalų, tik informacija apie mokėjimą ir el. Paštą.
 • VPN programinės įrangos paprastumas: Paprastas ir sklandus diegimo failas buvo didesnis nei 60 MB.
 • Paslėpti mokesčiai & išlygos: Nė vienas. Tiesą sakant, jų privatumo politika yra nepaprastai paprasta.
 • Upsells: Nėra pardavimų.
 • Greita prieiga sumokėjus: Taip.
 • DNS nutekėjimas: Apsauga yra įmontuota (nors jūs visada turėtumėte tai išbandyti patys).
 • Jurisdikcija: Jungtinės Valstijos
 • Protokolai: „OpenVPN“, „IPSec“ / L2TP, PPTP, „Socks5“ tarpinis serveris.
 • Nužudymo jungiklis: Mišrūs atsiliepimai. Vartotojai gali ją įjungti arba išjungti, o kai kurie nustatė, kad ji neveikia taip nuosekliai, kaip jiems patinka (rekomenduoju išbandyti patiems).

Ar rekomenduoju privačią interneto prieigą??

Taip ir ne.

„PIA“ siūlo puikią aprėptį Šiaurės Amerikoje ir Europoje, nes daugybė serverių yra centrinėje vietoje. Kitose pasaulio vietose ši aprėptis nėra tokia didelė, tačiau tik keli serveriai yra pasklidę Viduriniuose Rytuose, Azijoje, Okeanijoje ir vienas vienintelis Brazilijos vartotojas Pietų Amerikos vartotojams..

VIP turi visus pagrindinius protokolus, taip pat šiuolaikinius šifravimo metodus. Jų metinė kaina yra viena žemiausių pramonėje. Jie gaus septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei norėtumėte juos išbandyti.

JAV nėra jokios bendros tiesioginių pokalbių palaikymo ir įmonės. Daug mažiau privatumo „Penkių akių“ šalyje.

Alternatyvos

Jei nenorite naudotis „PIA VPN“, čia taip pat galite rasti daugiau VPN apžvalgų.

Aš rekomenduoju naudoti „NordVPN“, „Surfshark“ arba „ExpressVPN“. Visi jie yra saugūs, saugūs ir greiti.

Pridėkite savo apžvalgą

P.S. Ar jūs naudojote / naudojate privačios interneto prieigos VPN? Jei taip, apsvarstykite galimybę palikti apžvalgą žemiau. Gerai ar blogai, nesvarbu - mes priimame juos visus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me