7 geriausi VPN, skirti „Mac“ vartotojams (2020 m.)

Surasti „Mac“ skirtą VPN nėra taip paprasta, kaip atrodo.


Pirmiausia, daugelis VPN neturi autonominės programos, skirtos „Mac“ įrenginiams. Tai reiškia, kad reikia įdiegti trečiosios šalies programinę įrangą (pvz., Atskirą „OpenVPN“ klientą) ir rankiniu būdu ją nustatyti. Taigi, užuot atsisiuntę paprastą „Mac“ programą ir akimirksniu prisijungę, turėsite atsisakyti šio sudėtingo sprendimo, kad galėtumėte rankiniu būdu prisijungti prie VPN.

Vis dėlto speciali „Mac“ programa yra tik pradžia.

Jūs nenorite aukoti greičio dėl saugumo ar priešingai. Daugybė VPN gali veikti lėtai arba tiesiog gali nutekinti jūsų IP ar DNS adresą. „Mac VPN“ turėtų naudoti naujausias protokolo ir šifravimo parinktis, pavyzdžiui, „OpenVPN“ ir AES-256 bitų šifravimą. Griežta politika „neprisijungti“ yra priimtina. Priešingu atveju VPT galėtų stebėti jūsų veiklą ir parduoti ją didžiausiam reklamuotojui.

Galiausiai, jūs tikrai negalėsite nieko transliuoti „Netflix“ ar naudoti torrent, nebent jūsų serverio greitis išliks greitas.

Tačiau mes atlikome kojų darbą ir išbandėme bei peržiūrėjome daugiau nei 78 VPN. Žemiau pateiktas 7 geriausių „Mac“ vartotojų VPT sąrašas 2020 m.:

1. „NordVPN“ - geriausias VPN, skirtas „Mac“ (3,49 USD / mėn.)

nordvpn mac klientas„NordVPN“ „Mac“ (klientas, kurį geriausia naudoti)

Remiantis mūsų bandymais, „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas įprastiems „MacBook“ vartotojams.

„Mac“ programoje yra vilkimo ir nuleidimo žemėlapis, kad būtų galima pasirinkti naują serverio vietą.

Visi 5 200 serverių 62 šalyse taip pat pateikiami kairiajame meniu. Komplekte yra įmontuotas žudymo jungiklis, kuris automatiškai nutraukia jūsų ryšį, jei sumažėja jūsų „WiFi“ ryšys (taigi tikroji jūsų vieta neatsitiktinai neatskleista)..

„NordVPN“ galima naudoti „Mac“, „iOS“, „Windows“, „Android“ ir „Linux“. Be to, apie 40 kitų operacinių sistemų ir maršrutizatorių. Bet kuriuo metu galite naudoti iki šešių vienu metu veikiančių jungčių.

Pramonės standartas „OpenVPN“ yra numatytasis „Mac“ programos protokolas. Bet jie taip pat leidžia prireikus pereiti prie „IKEv2 / IPSec“.

„NordVPN“ taip pat yra vienintelis VPN tiekėjas šiame sąraše, turintis ir dvigubą VPN, ir užmaskuotus serverius. Dvigubas duomenų šifravimas jūsų ryšį įvynioja į du VPN sluoksnius, kad būtų užtikrinta papildoma apsauga. Nors užmaskuoti serveriai gali padėti jums apeiti tinklo ugniasienes, todėl jis puikiai tinka žmonėms su ribota prieiga jūsų gimtojoje šalyje.

Jų ryšio greitis taip pat yra didelis. Pradėjome nuo maždaug 98 Mbps greičio (be VPN), o prisijungę prie „NordVPN“ - vidutiniškai 74 Mbps. Tai vis dar pakankamas greitis, kad būtų galima nemokamai transliuoti „Netflix“ (be jokių apribojimų) arba groti (specialiai jiems sukurtuose P2P serveriuose)..

Bet geriausia dalis apie „NordVPN“?

Šiuo metu jie vykdo specialų turnyrą, kuriame galite gauti „NordVPN“ tik už 3,49 USD per mėnesį su trejų metų įsipareigojimu. Tai leidžia sutaupyti daug, palyginti su įprasta 11,95 USD / mėn. Kaina, todėl blogai laikyti tokią mažą kainą yra prasminga, jei rimtai žiūrite į privatumą ir saugumą..

Apsilankykite „NordVPN.com“ ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų išsamioje „NordVPN“ apžvalgoje

2. „ExpressVPN“ - greičiausias našumas „Mac“ (6,67 USD / mėn.)

expressvpn mac klientas„ExpressVPN“ „Mac“ (greičiausias serverio greitis)

„ExpressVPN Mac“ programoje yra ryšys vienu paspaudimu, kuris automatiškai prisijungia prie artimiausios intelektualiosios vietos.

Šie VPN serveriai yra optimizuoti taip, kad užtikrintų geriausią našumą. Tiesiog atidarykite programą, paspauskite mygtuką „Prisijunkite“ ir būsite prisijungęs per kelias sekundes.

Jei bandote apeiti vietinius apribojimus, bet kurį tarptautinį serverį galite rankiniu būdu pasirinkti tiesiogiai iš pagrindinio ekrano (nereikia ieškoti daugybės meniu variantų)..

Vis dėlto „ExpressVPN“ „Mac“ programa nėra tik graži priemonė. Tai taip pat greitai dega. Pradėjome nuo 100 Mbps ryšio prieš prisijungdami, o saugus ryšys tik sumažino atsisiuntimo greitį iki 83,15 Mbps. Beveik pastebimas!

„ExpressVPN“ taip pat nesinaudoja saugumu, kad užtikrintų šį greitį. Jie turi nužudymo jungiklį ir anoniminį IP adresą, prieinamą visiems savo 3000 ir daugiau serverių 93 šalyse. „Netflix“, „torrenting“ ir „P2P“ serveriai taip pat veikė kaip svajonė.

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jų „Mac“ programinė įranga yra visiškai be nuotėkio. Jis pagal nutylėjimą nustatomas kaip „OpenVPN“ - geriausias protokolas pasaulyje su nepaprastu AES 256 bitų šifravimu, kartu suteikiant prieigą prie SSTP, L2Tp / IPsec ir PPTP protokolų..

Kaip ir visi šie garsai (ir tai gerai), pagrindinis „ExpressVPN“ trūkumas yra jo kaina.

Tai brangesnė - 6,67 USD / mėn. (Metiniams planams su mūsų sutartimi). Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Tačiau tai nėra piniginėms palanki paslauga žmonėms, turintiems griežtą biudžetą.

Apsilankykite ExpressVPN.com ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų išsamioje „ExpressVPN“ apžvalgoje

3. „Surfshark“ - pigiausias „MacBook“ VPN (1,99 USD / mėn.) VPN

„surfshark mac“ klientasSklandi „Surfshark“ VPN programa „Mac“

„Surfshark Mac“ programoje yra mygtukas „Greitas prisijungimas“, kuris per kelias sekundes iškart pateks į vieną iš jų serverių.

Iš ten galite perjungti bet kurį kitą 800 ar daugiau serverių 50-yje šalių arba pakeisti protokolus iš OpenVPN į IKEv2 / IPsec maždaug po du paspaudimus.

Be „Mac“ įrenginių, „Surfshark“ iš anksto sukūrė programas, skirtas „iOS“, „Windows“, „Android“, „Linux“, „Chrome“, „Firefox“ ir maršrutizatoriams (per „OpenVPN“)..

Daugelyje šių programų yra nužudymo jungiklis, išskyrus „Android“ versiją (šiuo metu kuriama).

„Surfshark“ turi teisėtą neprisijungimo politiką. Mes net įvertinome jų ryšį atlikdami penkis skirtingus nuotėkio bandymus ir nustatėme, kad visi jie buvo neigiami.

Galėjau lengvai transliuoti „Netflix“ šešiuose skirtinguose serveriuose (nuo LA iki Pietų Korėjos). „Torrenting“ ir „TOR“ taip pat leidžiami 100 proc.

Vienintelis nedidelis žagsėjimas buvo tam tikri greičio neatitikimai. Pavyzdžiui, pradinis atsisiuntimo greitis buvo 98,71 Mbps. Nyderlandų serveris buvo 25% lėtesnis (71,06 Mbps), o JAV serveris buvo 50% lėtesnis (48,99 Mbps), o Honkongo serveris buvo beveik 75% lėtesnis (25,74 Mbps)..

Juostelės pamušalas yra tas, kad kainos yra žemiausios, kokias matėme iš daugiau nei 70 ir daugiau skirtingų VPN kompanijų. Dvejų metų planas yra tik 1,99 USD per mėnesį!

Galite išbandyti nemokamą 30 dienų bandomąją versiją. Tada, jei viskas atrodo gerai, mokėkite viską, pradedant pagrindinėmis kreditinėmis kortelėmis ir baigiant „PayPal“, kriptovaliutomis, „Dragonpay“, „Tenpay“ ir „Alipay“..

„Surfshark“ net suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei kas nutiks per pirmąsias kelias savaites.

Apsilankykite Surfshark.com ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų išsamioje „Surfshark“ VPN apžvalgoje

4. „ProtonVPN“ (4,00 USD / mėn.)

„ProtonVPN“ „Mac“ programoje yra milžiniškas žemėlapis su mažais segtukais, išryškinančiais visus 345 serverius 32 šalyse.

protonvpn mac klientas

Tai nėra didžiausias serverių skaičius, tačiau tai palengvina visų jų naršymą žemėlapyje arba meniu kairėje.

Jei ieškote automatinio ryšio, mygtukas „Greitas prisijungimas“ prisijungs prie intelektualiojo serverio ASAP.

„ProtonVPN“ turi paruoštas programas, skirtas „Mac“, „iOS“, „Windows“, „Android“ ir „Linux“, be „DD-WRT“, „AsusWRT“ ir „Tomato“ maršrutizatorių..

Nors bendras serverių skaičius gali būti žemas, jie leidžia vienu metu prijungti iki dešimties įrenginių.

„ProtonVPN Mac“ programa pagal numatytuosius nustatymus yra „OpenVPN“ (UDP / TCP) su geriausiu savo klasės AES-256 šifravimu. Išskyrus, tai taip pat yra vienintelis jų siūlomas protokolas. Tai gali neveikti, jei naudojate senesnius (arba ribotus) įrenginius, tokius kaip „Chromebook“.

Laimei, mes neradome jokių nutekėjimų iš šio ryšio ir „Proton“ turi griežtą neprisijungimo politiką.

Tačiau jų greičio testai paliko daug norimų rezultatų. Pradėjome nuo to paties etaloninio ryšio greičio, kaip ir kiti. Tada prisijungėme prie jų serverių JAV, Šveicarijoje, Honkonge ir JK. Beveik visi jie buvo lėti ir žuvo mūsų interneto greitis nuo ~ 40% iki ~ 80%.

Galėjome transliuoti „Netflix“ viename iš „ProtonVPN“ Nyderlandų serverių, tačiau kiti keturi nepavyko. Jie taip pat neleidžia kankintis be apribojimų, apriboti jus tam tikrais P2P serveriais ir pakartoti, kad turėtumėte juos naudoti tik asmeniniam (ne komerciniam) naudojimui..

Pagrindinis „ProtonVPN“ mokamas variantas („Basic“) prasideda nuo 4 USD / mėn. Metams (naudojant naujovinimo planus, kurie dar brangesni).

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir sugauta suma, kad jūsų lėšų grąžinimo likutis bus proporcingas atsižvelgiant į naudojimą.

Apsilankykite ProtonVPN.com ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų išsamioje „ProtonVPN“ apžvalgoje

5. „IPVanish“ (6,99 USD / mėn.)

„ipvanish mac“ klientas

„IPVanish“ siūlo visiškai veikiančią „Mac“ programą.

Galite tinkinti beveik bet ką. Tačiau tai taip pat reiškia, kad iš pradžių yra daugiau nustatymų ir parinkčių, kurias reikia filtruoti.

„IPVanish“ suteikia prieigą daugiau nei 60 šalių ir 1200 skirtingų serverių. Prie šių serverių galite prijungti iki dešimt įrenginių. Dabar „Mac“ ir „Windows“ programose yra ir „kill“ jungikliai.

Jums bus malonu žinoti, kad „IPVanish“ suteikia prieigą prie „OpenVPN“, PPTP ir L2TP protokolų. (Jei nesate tikri, priklijuokite „OpenVPN“ ir jo banko lygio AES-256 šifravimą.) Jie taip pat turi SOCKS tarpinį serverį, kuris suteikia jums privatumą, nereikia atsisiųsti jokios programos..

Visi mūsų nuotėkio testai pasirodė švarūs. Tačiau „IPVanish“ istorija, susijusi su registravimu, davė mums nedidelę pauzę. Popieriuje tai yra teisėta „nėra žurnalų“ politika. Tačiau 2016 m. Buvo keletas naujienų apie jų vartotojų duomenis, kurie pateko į „Tėvynės saugumo“ rankas.

Tik vienas iš keturių serverių, kuriuos išbandėme su „Netflix“, dirbo (Čikaga). Nepaisant to, jie labai skatina ir kankinti, ir TOR.

„IPVanish“ taip pat pateikė nenuoseklų greičio testą. ES (Amsterdamo) serveris tik šiek tiek nukrito nuo ~ 100 Mbps iki 82,67, tačiau JAV (Niujorkas) sumažėjo iki 34,71 Mbps.

Geriausias pasiūlymas, kurį man pavyko rasti, buvo 77,99 USD metinis planas (6,49 USD per mėnesį), kuris vis dar yra gana didelis, kai palyginsite jį su trim geriausiais šio sąrašo variantais..

Jei jus domina, galite suteikti jiems galimybę naudotis kreditu, „PayPal“ ar „Bitcoin“ ir mėgautis 7 dienų pinigų grąžinimo garantija..

Apsilankykite IPVanish.com ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų išsamioje „IPVanish“ apžvalgoje

6. „TunnelBear“ (4,99 USD / mėn.)

tunelbear mac klientas

„TunnelBear“ gali būti pati maloniausia „Mac“ programa iš visų 70 ir daugiau VPN, kuriuos peržiūrėjome.

Vaizdinėje sąsajoje šalia jūsų buvimo vietos parodytas mažas lokys. Kai spustelite serverio vietą, esančią šalia, lokys pažodžiui tuneliauja į naują kelionės tikslą.

Jie sugebėjo padaryti tokį sausą ir nuobodų, kaip pasirinko linksmą serverio vietą. Tikriausiai galėtumėte praleisti visą popietę spustelėdami kiekvieną iš jų 350 serverių 22 šalyse ir to visiškai nekentę.

Be „Mac“ programos, tas pats linksmumas groja ir „iOS“, „Windows“, „Android“, „Chrome“ ir „Opera“. Jie ateina su žudikliu, anoniminiu IP, „Ghostbear“, kuris paslėps jūsų VPN ryšį, ir iki penkių įrenginių jungčių..

„Mac“, „Windows“ ir „Android“ programos pagal numatytuosius nustatymus yra „OpenVPN“, o „iOS“ programos gauna „IPSec“ / „IKEv2“.

„TunnelBear“ neišpylė jokių duomenų per penkis mūsų bandymus ir jie taip pat neregistruoja jokios jūsų asmeninės informacijos.

Bet net jei „TunnelBear“ palaikymas teigė, kad jų serveriai dirbo su „Netflix“, mes negalėjome nieko sėkmingai transliuoti. Laimei, kankinimasis ir TOR leidžiami.

Kitas neigiamas aspektas buvo greičio sumažėjimas. Mūsų 100 Mbps jungtis greitai sumažėjo perpus iki 52,26 Mbps jų ES serveriuose, ir ji vis blogėjo - Londono serveris valdė tik 7,54 Mbps (!) Spartą..

Mažiausia „TunnelBear“ kaina yra 59,99 USD per metus (~ 4,99 USD / mėn.). Tačiau vietoj pinigų grąžinimo garantijos (jos nėra) jie suteikia prieigą prie ribotos nemokamos versijos, kurią galite išbandyti.

Apsilankykite „TunnelBear.com“ ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų pilnoje „TunnelBear“ apžvalgoje

7. „Windscribe“ (4.08 USD / mėn.)

„Windscribe“ „Mac“ klientas neturi nieko bendro.

Spustelėkite viršuje esančią piktogramą ir ji nukrenta į keletą skirtingų serverio parinkčių.

Tai apie tai. Ne tiek smagu, kiek „TunnelBear“, tačiau jis daro tiksliai tai, ką turėtų: sujungs jus per kelias sekundes.

„windscribe mac“ klientas

Galite pasiekti daugiau nei 480 serverių 50 šalių beveik bet kuriame jūsų namų įrenginyje, įskaitant „iOS“, „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Chrome“, „Opera“, „Firefox“, pasirinktus maršrutizatorius, „Amazon“, „Nvidia Shield“ ir net „Kodi“.!

Vis dėlto mes pastebėjome problemą dėl to serverio numerio reikalavimo. Jų tinklalapyje Naujoji Zelandija buvo nurodyta kaip vieta. Tačiau kai bandėme jo ieškoti programoje, jo nebuvo! Taigi, jūs iš tikrųjų negalėsite patekti į 480, kuriuos jie teigia.

Kita vertus, „Windscribe“ neturėjo jokių nuotėkių ir neprisijungė prie mūsų bandymų.

Siūlomi pagrindiniai protokolai, įskaitant „OpenVPN“, „IKEv2“ ir „SOCKS5“. Bet galbūt norėsite perjungti numatytąjį IKEv2 atgal į OpenVPN, kad gautumėte stipriausią šifravimą..

„Windscribe“ greitis mus sumažina, kai kuriais atvejais važiuodamas nuo 56% lėčiau (ES serveris) iki 82% (UK).

Turėsite naudoti specialius „Windflix“ serverius, kad srautuotumėte „Netflix“ („normalūs“ neveikė). Norėdami torrent naudoti, taip pat turėsite naudoti specialius serverius.

Pigiausias „Windscribe“ planas per metus sumažėja iki 4,08 USD / mėn. Jie taip pat turi planą „Sukurk planą“, kuris kainuoja tik dolerį už vietą. Galite atsiskaityti kreditiniu, „PayPal“ ar „Bitcoin“.

Bet jei manote, kad galbūt norėsite susigrąžinti pinigus, tai turėsite padaryti per tris dienas nuo produkto įsigijimo ir per tą laiką negalėsite peržengti 10 GB pralaidumo..

Apsilankykite „Windscribe.com“ ir gaukite „Mac“ programą
Skaitykite daugiau mūsų pilnoje „Windscribe“ apžvalgoje

Kurią VPN „Mac“ programą turėtumėte pasirinkti?

Deja, ne visos „Mac VPN“ programos yra saugios ar greitos.

Kai kurie „Mac“ kompiuteriai net iš tikrųjų neveikia „Mac“ kompiuteriuose neiššokdami daugybės painių ir daug laiko reikalaujančių lankelių..

Štai kodėl mes pasirinkome 7 populiariausius „Mac“ įrenginių VPN, remdamiesi tikra kiekvieno iš jų testavimo patirtimi.

„NordVPN“ pasirodo sąrašo viršuje su laimėtu stiprios saugos, daugybės funkcijų, prieinamiausių serverių ir prieinamų kainų deriniu..

„ExpressVPN“ ir „Surfshark“ yra atitinkamai arti antrosios ir trečiosios vietos. Pirmasis padidins jūsų greitį, tačiau antrasis yra žymiai pigesnis.

Visi „ProtonVPN“, „IPVanish“ ir „TunnelBear“ turi keletą teigiamų rezultatų ... su keliais akivaizdžiais negatyvais. Jiems viskas gerai, bet niekur šalia trijų geriausių.

„Windscribe“ išleido leidimą po išleidimo, todėl mes jo apskritai negalime rekomenduoti.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me