Recenzja VyprVPN

Recenzja VyprVPNW tej recenzji VyprVPN dołożę wszelkich starań, aby wymienić wszystkie zalety i wady tej usługi VPN.


Golden Frog z siedzibą w Szwajcarii (spółka macierzysta VyprVPN) jest integralnym graczem w walce o prywatność w Internecie od momentu powstania Internetu.

Według ich strony internetowej firma została założona w odpowiedzi na incydent w pokoju 641a, w którym NSA nielegalnie przeprowadzała ankietę wśród obywateli, dotykając AT&Kable sieciowe T..

Podobno Golden Frog złożyła formalną skargę do FCC, próbując ujawnić problem opinii publicznej, ale została zignorowana.

Postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce…

Golden Frog i ich ponad 20 pracowników, prowadzeni przez Rona i Carolyn Yokubaitis (krewnych), znaleźli się w pierwszej linii bitwy o prywatność w Internecie w ostatnich latach i zdobyli silną reputację jednego z wiodących dostawców VPN w Internecie.

W związku z tym miałem dość wysokie oczekiwania co do tej recenzji.

Ale pytanie wciąż pozostaje,

Czy VyprVPN Golden Frog jest zgodny z szumem?

Zanurzmy się i dowiedzmy się!

Przegląd VyprVPN

RANKING OGÓLNY: # 37 z 78 VPN
USABILITY:  Łatwy w użyciu
PLIKI DZIENNIKA: Trochę rejestrowania
LOKALIZACJE: 64 kraje, ponad 700 serwerów
WSPARCIE:  Czat na żywo & System biletów
TORRENTING:  Odradzanie torrentowania
NETFLIX: Tak 2/5
SZYFROWANIE / PROTOKÓŁ: 256-bitowe AES, PPTP, OpenVPN, IPSec & L2TP
KOSZT: 5,00 USD / mc (rocznie)
OFICJALNA STRONA INTERNETOWA: www.vyprvpn.com

Co robi VyprVPN?

Podstawowa misja VyprVPN, jak podano na ich stronie internetowej, jest prosta.

...chroń swoją prywatność online, zabezpiecz swoje połączenie internetowe i przywróć wolność.

Aby osiągnąć ten cel, zapewniają swoim użytkownikom dostęp do protokołu OpenVPN (domyślnie), a także PPTP, IPSec i L2TP, a także szyfrują wszystkie dane przy użyciu bardzo bezpiecznego klucza szyfrowania AES-256 (ten sam standard używany przez FBI, CIA i NSA).

Ale nie przestają tam chronić twoich danych ...

W ostatnich latach drakońskie kraje, takie jak Korea Północna i Chiny, atakują użytkowników VPN za pomocą czegoś takiego jak „Głęboka inspekcja pakietów lub DPI, która skanuje metadane i szuka znaków ostrzegawczych wskazujących, że ktoś używa VPN.

Gdy złapią cię na trop, rządy te zaczną blokować lub ograniczać twoje korzystanie, aby upewnić się, że nie możesz z powodzeniem korzystać z VPN w żadnym celu (legalnym lub innym).

… Co jest dużym problemem dla wielu użytkowników.

W odpowiedzi na te ostatnie ataki VyprVPN opracował zastrzeżoną technologię znaną jako Chameleon ™, która szyfruje metadane, abyś mógł nadal korzystać z VPN bez wykrycia przez skanowanie DPI.

Jeśli korzystasz z VPN z kraju takiego jak Chiny, Rosja lub Turcja, może to być dosłownie ratowanie życia.

Niestety, z powodu ograniczeń VPN przez iOS, ta technologia jest dostępna tylko dla użytkowników Androida, Windows i Mac (przepraszam użytkowników iPhone'a).

Jak dotąd VyprVPN wygląda świetnie…

Ale co z ich zasadami rejestrowania?

Przy tak długiej i bogatej historii walki o bezpieczeństwo w Internecie i indywidualnych praw do prywatności można sobie wyobrazić, że VyprVPN zapewni ścisłe zasady „zerowych dzienników”.

Początkowo tak nie było.

Zasady rejestrowania VyprVPN

VyprVPN przechowywał następujące informacje przez 30 dni po ostatniej sesji…

 • Adres IP VyprVPN używany przez użytkownika
 • Czas rozpoczęcia i zakończenia połączenia
 • Łączna liczba użytych bajtów

Gdy jednak ponownie sprawdziliśmy ich zasady w marcu 2019 r., Stwierdziliśmy, że zmienili swoje podejście - i możemy teraz potwierdzić, że naprawdę nie prowadzą dzienników:

Zasady rejestrowania VyprVPN

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę, że chociaż Szwajcaria mieszka poza pięcioma, dziewięcioma i czternastoma oczami, ich przepisy dotyczące zatrzymywania danych i polityki prywatności w Internecie nie są tak korzystne, jak twierdzi wiele osób, i mogą stanowić potencjalny problem dla niektórych użytkownicy.

Czy VyprVPN jest szybki?

Jednym słowem?

… Tak!

Nasz test porównawczy prędkości (bez VPN) zarejestrowany z prędkością pobierania 98 Mbps i prędkością wysyłania 53 Mbps:

Test prędkości bez dostawcy VPN

Oto, jak się sprawdziło, gdy podłączyliśmy VyprVPN do serwera UE.

Test prędkości VyprVPN

Nieźle!

Przy prędkości pobierania 74,48 Mb / s VyprVPN spowolnił moje połączenie o nieco mniej niż 24%, co jest więcej niż dopuszczalne.

Jednak niektóre z innych serwerów nie wyglądały tak dobrze…

Serwer amerykański (Nowy Jork)

 • Ping: 131ms
 • Pobierz: 51,09 Mbps
 • Przesyłanie: 3,17 Mb / s

Serwer UE (Amsterdam)

 • Ping: 42ms
 • Pobieranie: 74,48 Mbps
 • Przesyłanie: 35,88 Mbps

Serwer Azji (Hongkong)

 • Ping: 355 ms
 • Pobieranie: 54,29 Mbps
 • Przesyłanie: 8,22 Mbps

Serwer brytyjski (Londyn)

 • Ping: 53ms
 • Pobieranie: 70,46 Mbps
 • Przesyłanie: 37,47 Mbps

Jak widać, serwery VyprVPN w UE są wysoce zoptymalizowane i zapewniają użytkownikom szybkie prędkości pobierania i wysyłania.

... Z drugiej strony ich amerykańskie serwery pozostawiają coś do życzenia.

Kiedy ostatnio recenzowałem VyprVPN, była to czwarta najszybsza sieć VPN spośród 70+, które zostały sprawdzone tutaj na thebestvpn.com

Jednak…

Czasy się zmieniły.

Chociaż VyprVPN działa tak samo dobrze jak zawsze, pojawiło się wiele nowych dodatków do rynku VPN, które wyeliminowały VyprVPN z rankingu najszybszych VPN.

Słabe prędkości ich serwerów w USA spowodowały, że VyprVPN spadł z 4 najszybszej sieci VPN do 18 (co jest naprawdę dalekim spadkiem).

Dzięki firmom takim jak Private Tunnel i ExpressVPN działającym znacznie szybciej niż VyprVPN, w nadchodzących miesiącach Golden Frog zostanie im odcięta, aby przywrócić swoje amerykańskie serwery do normy i konkurować z innymi głównymi graczami na rynku VPN.

Czy VyprVPN jest bezpieczny?

Aby dokładnie sprawdzić prywatność i bezpieczeństwo VyprVPN, przeprowadziłem kilka skanów przy użyciu oprogramowania do wykrywania wycieków IP i DNS, aby upewnić się, że wszystkie moje informacje są rzeczywiście prywatne.

Oto wyniki, które znalazłem…

VyprVPN Test szczelności 1 VyprVPN Test szczelności 2 VyprVPN Test szczelności 3

Po uruchomieniu więcej niż czterech testów mogę spokojnie stwierdzić, że nie miałem wycieków IP ani DNS podczas korzystania z VyprVPN.

… Co jest wielką wygraną.

Postanowiłem także uruchomić skanowanie za pomocą VirusTotal, aby upewnić się, że GoldeFrog nie wstrzykuje żadnego złośliwego oprogramowania ani adware na moje urządzenie.

nie znaleziono wirusów

Ponownie wszystko sprawdzone i z przyjemnością informuję, że VyprVPN wydaje się, pod każdym względem, być bezpiecznym dostawcą VPN.

Czy VyprVPN działa z Netflix?

Odkąd Netflix zaczął blokować geograficznie klientów korzystających z VPN do uzyskiwania dostępu do filmów i programów telewizyjnych o ograniczonej lokalizacji, coraz trudniej jest znaleźć dostawcę VPN, który umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z Netflix.

Testowałem kompatybilność Netflix z VyprVPN, korzystając z różnych serwerów w Stanach Zjednoczonych i UE.

… Oto wyniki, które uzyskałem.

 • Serwer w Nowym Jorku: Działa jak marzenie! Filmy ładują się szybko i bez problemu mogłem przesyłać strumieniowo.
 • Serwer Chicago: Podobnie jak serwer w Nowym Jorku, nie miałem problemu z połączeniem się z Netflix za pomocą serwera Chicago VyprVPN.
 • Zjednoczone Królestwo: Zablokowany
 • Kanada: Zablokowany
 • Holandia: Zablokowany

Chociaż byłem trochę rozczarowany, że nie mogłem przesyłać strumieniowo ani odblokowywać Netflix z żadnej z lokalizacji na ich serwerach w UE, nadal jest to „wygrana” dla Golden Frog, biorąc pod uwagę, jak rzadko zdarza się znaleźć dostawcę VPN, który nadal działa z Netflix.

Obejście Netflix

Byłem mile zaskoczony, kiedy podłączyłem się do ich nowojorskiego serwera i byłem w stanie załadować Comeback Kid Johna Mulaneya bez bufora 3-sekundowego.

Czy torrentowanie jest dozwolone?

Chociaż VyprVPN i Golden Frog zachowały dość cichą opinię na temat udostępniania plików P2P i torrentów, udało mi się znaleźć następujące oświadczenie w ich centrum pomocy.

Czy torrentowanie jest dozwolone dzięki VyprVPN

I to wydaje się świetne.

Heck, VyprVPN pozwala nawet swoim klientom korzystać z klientów BitTorrent i twierdzić, że nie aktywnie monitorują żadnej z twoich działań sieciowych.

Ale jest haczyk…

Kiedy kopałem trochę głębiej, zauważyłem, że wielu klientów GoldenFrog zostało zawieszonych z powodu powiadomień o naruszeniu praw autorskich, a zespół wsparcia odpowiedział na te zawieszenia następującym oświadczeniem.

odpowiedź obsługi klienta

Więc nawet jeśli możesz technicznie torrentować pliki za pomocą VyprVPN, ważne jest, aby pamiętać, że jeśli złamiesz jakiekolwiek prawa autorskie, prawdopodobnie Twoje konto zostanie anulowane lub zawieszone (i niestety nie ma refundacji).

Jakie urządzenia są obsługiwane?

VyprVPN jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami, w tym Androidem, iOS, Windows, Mac i Linux.

Oprócz tych podstawowych urządzeń VyprVPN pozwala również na anonimizację routera, Apple TV i Android TV.

Kompatybilność z VyprVPN

W tej chwili nie wydaje się, aby VyprVPN oferował rozszerzenia przeglądarki dla Google Chrome, Safari lub Internet Explorer (ale i tak nikt tego nie używa… Prawda?)

Ponadto VyprVPN nie jest kompatybilny z TOR (router Orion) ani z innymi serwerami pośredniczącymi stron trzecich, więc jeśli chcesz dodać dodatkową warstwę anonimowości i bezpieczeństwa do korzystania z VPN, możesz potrzebować spojrzeć na innych dostawców.

Czy VyprVPN jest łatwy w użyciu (użyteczność)

Jednym z obszarów, w którym VyprVPN naprawdę błyszczy, jest użyteczność…

Testowałem dziesiątki VPN i ponad 70 aplikacji, z których korzystałem, VyprVPN jest zdecydowanie jednym z najprostszych i najłatwiejszych w użyciu.

Po kliknięciu kilku przycisków i wyrażeniu zgody na Warunki korzystania z usługi VyprVPN jest natychmiast pobierany na Twoje urządzenie i zostajesz przeniesiony do ich łatwego w użyciu interfejsu domowego.

dobra użytecznośćStąd łatwo jest przejść do menu ustawień i szybko zmienić połączenie, protokół tunelowania lub ustawienia DNS.

Ustawienia aplikacji VyprVPN

Podsumowując, VyprVPN zapewnia swoim klientom prostą i łatwą w użyciu aplikację, która umożliwia łatwą nawigację i wydajność.

Serwery & Dodatkowe funkcje

Z więcej niż Ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach, VyprVPN oferuje swoim klientom dostęp do jednej z największych sieci i parków serwerów, które kiedykolwiek zostały sprawdzone na tej stronie.

Oprócz tej imponującej liczby są również jedna z niewielu firm VPN, które piszą i hostują własne serwery i DNS.

… Co jest fantastyczne dla prywatności użytkowników.

Oznacza to, że są właścicielami CAŁEJ sieci, z której korzystasz podczas połączenia z ich klientem VPN i są jedyną stroną, która ma dostęp do twoich prywatnych informacji.

Ponadto oferują fantastyczną funkcję killswitch, która pozwala spokojnie odpocząć, wiedząc, że nawet jeśli zostaniesz rozłączony z jednym z ich serwerów (problem, którego nigdy nie spotkałem), wszystkie twoje działania zostaną natychmiast wyłączone, zapobiegając tobie lub twoim informacjom przed zagrożeniem.

Nie mniej ważny

Jaka jest obsługa klienta VyprVPN?

Jednym z największych ulepszeń wprowadzonych przez VyprVPN od czasu ich ostatniego przeglądu jest obsługa klienta.

Wcześniej byłem zmuszony znieść ponad 14 godzinny czas reakcji (co było dalekie od reklamowanego wsparcia 24/7).

Tym razem jednak wydaje się, że GoldenFrog miał rację.

Na potrzeby tego przeglądu przesłałem trzy różne zapytania dotyczące wsparcia i otrzymałem odpowiedź w ciągu dziesięciu minut na każde.

Oto zrzut ekranu mojego drugiego biletu pomocy technicznej z pytaniem, które serwery w Wielkiej Brytanii mogą być kompatybilne z Netflix.

zrzut ekranu drugiego biletu pomocy technicznej

Ponieważ tak naprawdę nie odpowiedziałem na moje pytanie, sprawdziłem ponownie i otrzymałem następującą odpowiedź. zrzut ekranu trzeciego biletu pomocy technicznej

Chociaż nie była to dokładnie odpowiedź, którą chciałem zobaczyć, miło było zobaczyć, że VyprVPN radykalnie skrócił czas reakcji, nawet jeśli zespół wsparcia nie posiadał niezbędnej wiedzy, aby pomóc mi w moim zapytaniu.

Co ważniejsze, VyprVPN oferuje teraz obsługę czatu na żywo dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na czekanie i chcą szybszego dostępu do obsługi klienta.

Koszt VyprVPN, plany & Metody Płatności

W przeciwieństwie do większości znanych sieci VPN na rynku, VyprVPN nie oferuje planu „Jeden rozmiar dla wszystkich”.

Zamiast tego oferują dwie różne subskrypcje, podstawową i premium, aby kupić VyprVPN:

Ceny VyprVPN

Podstawowy plan

 • 60,00 USD / rok przy wyborze abonamentu rocznego (5,00 USD / mc)
 • 9,95 USD miesięcznie za abonament miesięczny
 • 3 jednoczesne połączenia
 • Nieograniczone wykorzystanie danych

Plan Premium

 • 80,00 $ rocznie przy rozliczaniu rocznym (6,67 $ / mc)
 • 12,95 USD miesięcznie za abonament miesięczny
 • 5 jednoczesnych połączeń
 • Zawiera chmurę VyprVPN
 • Kameleon w zestawie

Nie jestem fanem sieci VPN, które oferują plany cenowe podstawowe i premium, ale, we wszystkich celach i celach, VyprVPN pobiera uczciwą cenę za duży park serwerów, szybkie prędkości pobierania i kompatybilność z Netflix.

Ponieważ wszystkie plany są objęte 3-dniową bezpłatną wersją próbną (bez limitu przepustowości), VyprVPN w żadnym wypadku nie oferuje zwrotów, dlatego przed przystąpieniem do planu rocznego należy jak najdokładniej przetestować ich usługę..

Na szczęście anulowanie wersji próbnej lub subskrypcji VyprVPN jest w rzeczywistości dość proste, wystarczy wykonać następujące czynności:

 1. Zaloguj się do panelu sterowania (URL)
 2. Kliknij „Konta”, a następnie „Anuluj usługę”
 3. Odpowiedz, dlaczego chcesz anulować

Anulowanie konta VyprVPN

I to wszystko!

Biorąc pod uwagę, ilu dostawców VPN oferuje podejrzane warunki zwrotu kosztów i ukryte opłaty, odświeżenie sprawia, że ​​VyprVPN jest prosty i przejrzysty w całym procesie płatności.

Ostatnia uwaga do rozważenia jest taka, że ​​VyprVPN nie oferuje anonimowych opcji płatności.

… Możesz płacić tylko kartą debetową lub kredytową, PayPal lub AliPay.

Niestety fani Bitcoin, jeśli chcesz płacić anonimowo, VyprVPN nie jest dla Ciebie usługą.

Czy zalecamy VyprVPN?

Tak i nie…

VyprVPN to świetny dostawca VPN, który oferuje swoim klientom dostęp do najlepszych funkcji bezpieczeństwa, rozległy park serwerów, kompatybilność z Netflix i przyzwoitą obsługę klienta.

Jednak brak anonimowych opcji płatności i wątpliwości prawne dotyczące plików torrent mogą stanowić poważny problem dla niektórych użytkowników.

Biorąc pod uwagę, ile doskonałych sieci VPN znajduje się w tym samym przedziale cenowym, trudno uzasadnić zakup subskrypcji VyprVPN w stosunku do jednego z ich szybszych lub bogatszych w funkcje konkurentów.

Ostatecznie, jeśli twoją główną troską jest bezpieczeństwo i anonimowość, VyprVPN jest jedną z najlepszych usług na rynku.

Jeśli jednak szukasz najlepszej wszechstronnej sieci VPN, która zapewni Ci najwyższy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, polecam przejrzenie naszych recenzji VPN dotyczących NordVPN & ExpressVPN.

Dodaj własną recenzję VyprVPN:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me