Przegląd Ivacy VPN

W trakcie tej recenzji omówię wszystko, w tym ich (Ivacy) ceny, funkcje, szybkość, wady i zalety.

Co to jest Ivacy? Co oferują??

Ivacy VPN z siedzibą w dziwnym i cudownym kraju wyspiarskim w Singapurze chroni doświadczenia swoich klientów online od początku 2007 r..

Pomimo imponującej, ponad dziesięcioletniej kadencji na rynku VPN, Ivacy wciąż jest stosunkowo nieznaną marką. Działająca pod patronatem PMG Private Limited, Ivacy jest zrozumiałą, tajną firmą.

Przegląd Ivacy VPNStrona główna Ivacy

I to mnie zaskakuje…

W 2010 r. Zespół technologiczny Ivacy był odpowiedzialny za ujawnienie rewolucyjnej koncepcji dzielonego tunelowania, technologii, która pozwala użytkownikom decydować o tym, jaki ruch jest wysyłany przez dostawcę usług internetowych, a jaki ruch jest chroniony przez ich VPN.

Mając to wszystko na uwadze, postanowiłem sam przejrzeć Ivacy, aby sprawdzić, czy ta stosunkowo nieznana sieć VPN mogłaby grać w „dużych ligach”.

Przegląd Ivacy VPN

RANKING OGÓLNY: # 66 z 78 VPN
USABILITY: Łatwy w instalacji i obsłudze
PLIKI DZIENNIKA: Brak zasad rejestrowania
LOKALIZACJE: Ponad 50 krajów, ponad 1000 serwerów
WSPARCIE: Kompetentny zespół, szybkie odpowiedzi
TORRENTING: Ograniczone torrentowanie
NETFLIX: Nie działa
SZYFROWANIE / PROTOKÓŁ: 256-bit, OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP i IKEv2
KOSZT: 9,95 USD / mies
OFICJALNA STRONA INTERNETOWA: www.ivacy.com

Ivacy oferuje usługi VPN, które są kompatybilne z prawie każdym urządzeniem na rynku, w tym Windows, Mac, iOS, Android, Linux, routery, telewizory smart, a nawet Xbox.

Kompatybilność z Ivacy VPN

Podczas gdy Ivacy oferuje naprawdę rzadką sieć tylko 450+ serwerów w 100 lokalizacjach+, omawiane serwery są wysoce zoptymalizowane pod kątem ceny, którą płacisz (co zobaczysz za chwilę).

Sprawiają, że torrentowanie jest proste dzięki zoptymalizowanym serwerom P2P w USA i Kanadzie, a także pozwalają klientom łączyć się z usługą VPN przy użyciu wszystkich głównych protokołów, w tym OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2.

Co więcej, Ivacy oferuje 5 jednoczesnych połączeń i przełącznik zabijania w Internecie.

I na szczęście oferują wszystkie te funkcje (oraz wiele innych, które omówimy za chwilę) za mniej więcej taką samą cenę jak filiżanka kawy.

Ile kosztuje Ivacy VPN?

Jednym z największych punktów sprzedaży Ivacy jest ich niezwykle przystępny 24-miesięczny pakiet cenowy.

wycena ivacy

Oto jak wszystko się psuje.

Miesięcznie: 9,95 USD

 • 8,95 USD miesięcznie
 • 119,4 USD rocznie
 • 0% oszczędności

1 rok: 40,00 $

 • 3,33 USD miesięcznie
 • 40 USD rocznie
 • 66% oszczędności

2 lata: 54 USD

 • 2,25 USD miesięcznie
 • 27 USD rocznie
 • 77% oszczędności

Z wyjątkiem miesięcznego pakietu cenowego Ivacy oferuje jedną z najbardziej konkurencyjnych cenowo usług VPN, jakie kiedykolwiek widziałem. Byłem również zadowolony, gdy zobaczyłem, z ilu różnych metod płatności Ivacy pozwala potencjalnym klientom korzystać.

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z karty MasterCard, konta PayPal, Bitcoin czy Paymentwall, zapewnią one Ci ochronę.

Opcje płatności dla Ivacy VPN

Podobnie jak kilku ich konkurentów, Ivacy technicznie oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jednak, jak zobaczycie w dalszej części tej recenzji, nie jest to do końca takie, jak się wydaje. Na razie jednak dygresję.

Przy tak przystępnych planach cenowych wielu z was prawdopodobnie zastanawia się, w jaki sposób usługi Ivacy pasują do ich bardziej konkurencyjnych cenowo konkurentów.

Ku mojemu zaskoczeniu odpowiedź brzmi… całkiem dobrze.

Przegląd Ivacy VPN

RANKING OGÓLNY: 66
USABILITY: Łatwy w instalacji i obsłudze
PLIKI DZIENNIKA: Brak zasad rejestrowania
LOKALIZACJE: Ponad 50 krajów, ponad 1000 serwerów
WSPARCIE: Dobra obsługa klienta
TORRENTING: Ograniczony
NETFLIX: Nie działa
SZYFROWANIE / PROTOKÓŁ: 256-bitowe szyfrowanie; OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP, IKEv2
KOSZT: 2,25 USD miesięcznie przez 2 lata
OFICJALNA STRONA INTERNETOWA: www.Ivacy.com

Ivacy Pro

1. Dobre prędkości (w cenie) 

Aby zapewnić dokładność tego przeglądu, przeprowadziłem kilka prostych testów prędkości na speedtest.net, aby ustalić, jak szybko naprawdę jest Ivacy. Oto wyniki.

Test prędkości pobierania i wysyłania Ivacy

Serwer amerykański (Nowy Jork)

 • Ping: 115ms
 • Pobieranie: 45,86 Mb / s
 • Przesyłanie: 43,92 Mb / s

Serwer UE (Amsterdam)

 • Ping: 42ms
 • Pobieranie: 53,04 Mb / s
 • Przesyłanie: 25,39 Mb / s

Serwer Azji (Hongkong)

 • Ping: 261 ms
 • Pobieranie: test nie powiódł się
 • Przesyłanie: test nie powiódł się

Serwer brytyjski (Londyn)

 • Ping: 50ms
 • Pobieranie: 53,24 Mb / s
 • Przesyłanie: 33,36 Mb / s

* Jak zawsze weź te testy prędkości z odrobiną soli, ponieważ opierają się one na tak wielu różnych zmiennych i mogą zmieniać się od osoby do osoby. Jednak przetestowaliśmy ponad 70 sieci VPN dla tej witryny, dlatego mamy linię bazową, z którą możemy porównać każdą sieć VPN. 

Podsumowując, prędkości Ivacy są solidnie na środku drogi.

Chociaż byłem rozczarowany tym, że ich serwery z Azji były całkowicie bezużyteczne, z prędkością 53,0 Mb / s dla serwera UE, prędkości Ivacy są na równi z konkurentami takimi jak TorGuard (recenzja) i buforowane (recenzja).

Jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem VPN, prędkości Ivacy nie są czymś, czym można się ekscytować, a jeśli potrzebujesz szybszej sieci VPN, powinieneś sprawdzić nasze recenzje Surfshark (recenzja) i ExpressVPN (recenzja).

Jednak przy zaledwie 2,04 USD miesięcznie ich prędkości znacznie przekraczają oczekiwania określone przez ich cenę nominalną.

2. Prawdziwa zasada braku rejestrowania (która jest faktycznie przestrzegana) 

Jednym z moich największych problemów domowych podczas recenzowania dowolnego dostawcy VPN jest fałszywie reklamowana zasada „zerowego rejestrowania”, i niestety trend ten wydaje się być coraz bardziej rozpowszechniony z dnia na dzień.

W rzeczywistości problem ten stał się tak wyraźny w branży VPN, że nie ufam już twierdzeniom żadnego dostawcy VPN, że „Nie przechowuję dzienników”, dopóki nie przeczytam każdego słowa w ich polityce prywatności.

Podczas recenzowania VPN Ivacy, rzeczywiście dokładnie przejrzałem ten drobny druk i szczerze mówiąc… Byłem zszokowany. Ivacy faktycznie podtrzymuje reklamowane zasady zerowego logowania i robią to lepiej niż w przypadku jakiejkolwiek innej sieci VPN, którą sprawdziłem.

Oto ich zasady rejestrowania.

Oznacza to, że jedynymi danymi, które Ivacy przechowuje na temat swoich klientów, jest adres e-mail powiązany z każdym kontem.

Otóż ​​to. Bez dzienników ruchu, dzienników przepustowości i dzienników czasu trwania. Po prostu czysta, nieskażona prywatność.

3. Dobra obsługa klienta 

Będę pierwszą osobą, która się do tego przyzna…

Nie miałem wielkich nadziei na obsługę klienta Ivacy. Wybacz mój cynizm, ale po przejrzeniu ponad 70 sieci VPN nauczyłem się wyjątkowo niskich oczekiwań podczas przeglądu obsługi klienta oferowanej przez dostawcę korzystnego dla budżetu.

W końcu firmy mają ograniczoną liczbę zasobów. Jeśli oferują wysokiej jakości usługi po przystępnej cenie (tak jak robi to Ivacy), zazwyczaj można bezpiecznie założyć, że musieli w tym celu ograniczyć inny obszar działalności.

A zespół obsługi klienta jest zazwyczaj pierwszą ofiarą…

Jednak dzięki Ivacy byłem mile zaskoczony, gdy zauważyłem, że ich pracownicy obsługi klienta zareagowali szybko i byli niezwykle pomocni. Chociaż chciałbym zobaczyć bardziej szczegółowe i dokładne odpowiedzi od ich agentów, ciężko mi narzekać, biorąc pod uwagę szybki czas reakcji i skuteczne wsparcie, które otrzymałem.

Oto kilka zrzutów ekranu z jednej z moich rozmów ze wsparciem Ivacy (na wszystkie pytania odpowiedziano w ciągu kilku minut od wysłania).

Ivacy Live Chat Jakość nr 1 Ivacy Live Chat Jakość # 2

Złożyłem kilka innych zapytań mających na celu ocenę wiedzy i skuteczności zespołu (wszystkie zostały przesłane w podobnym czasie), a na wszystkie te pytania udzielono odpowiedzi w podobny sposób (i krótko). Aby upewnić się, że moje doświadczenie było dokładną reprezentacją zespołu obsługi klienta, sprawdziłem również ich konta w mediach społecznościowych, aby zobaczyć, jak dobrze poradzili sobie z innymi skargami i pytaniami klientów.

Znowu byłem pod wrażeniem, że ich zespół był niezwykle skuteczny i kompetentny, a prawie każdy problem, który powstał, był winą klienta, a nie Ivacy.

Profil Ivacy na Twitterze

Chociaż NordVPN nadal oferuje najlepszą obsługę klienta, jaką kiedykolwiek doświadczyłem, Ivacy jest bliskim uczestnikiem wyścigu i byłem zarówno zaskoczony, jak i pod wrażeniem jakości ich wsparcia.

4. Dostępne protokoły: OpenVPN, SSTP, PPTP, L2TP i IKev2

Ivacy VPN Dostępne protokoły

„Co może pójść nie tak?”, Myślisz.

„Tobie zajmie tylko sekundę”, twierdzisz.

Więc wyciągasz komórkę, czekając na waniliową latte. Problem polega na tym, że sieć, z którą zamierzasz się połączyć, może być „złym bliźniakiem”.

Oto jak to działa.

Ktoś zamienia komputer w punkt dostępu do sieci, a jego nazwa brzmi wystarczająco realnie (często naśladuje popularne, znane takie jak na przykład „T-Mobile”). Kiedy się łączysz, faktycznie łączysz się przez ich komputer. I teraz uzyskają dostęp do wszystkich informacji, których użyłeś do zalogowania, a także Twojej aktywności związanej z przeglądaniem.

Oznacza to, że gdy wyciągniesz kartę kredytową lub wykonasz kilka szybkich transakcji, wszystkie te dane zostaną zarejestrowane, ponieważ połączenie nie jest szyfrowane. Niestety ten przykład podsłuchiwania „Wi-Fi” jest jedną z najczęstszych (i najstarszych) sztuczek w podręczniku ataku „człowiek w środku”.

Porównaj to teraz ze zwykłą sesją internetową w legalnej sieci. Po otwarciu witryny banku wszystkie działania podczas całej sesji będą szyfrowane za pomocą certyfikatu SSL. Tworzą one specjalne klucze w każdym punkcie dostępu, aby nikt inny nie mógł monitorować ani uzyskiwać dostępu do tego, co dzieje się po wejściu na stronę.

Ta sama podstawowa technologia SSL jest używana do zasilania OpenVPN, który jest protokołem typu „go-to” dla wszystkich głównych (i legalnych) dostawców VPN. Ivacy nie jest inny, domyślnie OpenVPN, jeśli to możliwe.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz używać OpenVPN (np. Ograniczenia urządzeń), Ivacy ma również inne popularne opcje protokołu, w tym PPTP, SSTP, L2TP i IKEv2.

Niektóre z tych innych protokołów, na przykład IPv6, mają znane luki w zabezpieczeniach. Jednak w tym przypadku Ivacy próbuje rozwiązać ten problem, wysyłając te dane i ruch przez VPN.

5. Szyfrowanie 256-bitowe

Publiczne sieci Wi-Fi to jedne z najczęstszych miejsc, w których ludzie mogą uzyskać dostęp do twoich działań online.

Nawet Wi-Fi w hotelach i na lotniskach, które według ciebie byłyby solidne, są często podatne na ataki. (W niektórych przypadkach instytucje te są najgorszymi przestępcami - śledzą każde działanie podejmowane w ich sieciach i często sprzedają Twoje informacje stronom trzecim).

Wiele sieci publicznych jest jednak podatnych na złe zachowanie. Hakerzy mogą uruchamiać zautomatyzowane systemy w tych sieciach w celu monitorowania i próby „brutalnej siły” w drodze na twoje konta.

Ataki Brute Force będą ukierunkowane na stronę logowania do konkretnej witryny i będą próbowały złamać kombinację nazwy użytkownika i hasła, przechodząc przez niekończące się odmiany, aż ostatecznie trafią na właściwą. Testują jedną literę lub cyfrę na raz i kontynuują przeglądanie, dodając więcej cyfr, aż w końcu wymyślą, jak uzyskać dostęp.

Te ataki są sprawcami jednych z najczęstszych, o których słyszysz każdego dnia w wiadomościach. Na przykład ataki typu brute force są jednym z wiodących sposobów uzyskiwania dostępu do stron internetowych WordPress (która jest największą platformą w Internecie). Są to również metody, które są powszechnie używane do włamywania się na znane konta iCloud i wyciekania… no cóż, prywatny, zdjęcia i filmy.

Ataki typu brute force działają dobrze, gdy szyfrowanie jest słabe.

Innymi słowy, gdy istnieje tylko tyle możliwych kombinacji liter i cyfr, dzielenie się jest kwestią czasu. Ogólnie rzecz biorąc, im słabsze szyfrowanie, tym szybciej można go złamać.

Wszystkie szyfrowania mogą ostatecznie zostać złamane. Ale jeśli są wystarczająco silni, może to potrwać dekady (lub stulecia). Dlatego 256-bitowe szyfrowanie jest uważane za najsilniejsze z dostępnych obecnie na rynku. Jest tak silny, że jest używany przez agencje rządowe i śmietankę firm zajmujących się ochroną zbiorów.

Ivacy jest dumny ze swojego 256-bitowego szyfrowania, co oznacza, że ​​twoje połączenie powinno być prawie niemożliwe do zhakowania.

Ivacy Cons

1. Singapur został potwierdzony jako partner „Five Eyes” 

Jeśli powyższy nagłówek powoduje, że wpadasz w zamieszanie i cicho szepczesz „O czym on jest?” Pod nosem, to jest ok.

Termin „Pięć oczu” nie jest czymś powszechnie rozumianym lub dyskutowanym przez ogół społeczeństwa… I nie bez powodu. Kiedy Edward Snowden dokonał swojego znanego obecnie naruszenia bezpieczeństwa, opublikował ponad 1,5 miliona tajnych dokumentów NSA.

Wśród informacji zawartych w tym wycieku był dokument ujawniający szczegóły operacji bezpieczeństwa znanej jako „Pięć oczu”, partnerstwa w zakresie wymiany informacji i zasobów między USA, Wielką Brytanią, Kanadą, Australią i Nową Zelandią, która pozwala każdemu rządowi zlokalizować i szpiegować „każdego, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.

Innymi słowy, partnerstwo Five Eyes to najgorszy koszmar rzecznika prywatności.

Pukając kable światłowodowe w ponad 20 lokalizacjach na całym świecie, rządy mogą uzyskać dostęp do danych osobowych i lokalizacji w czasie rzeczywistym dowolnej wybranej przez siebie osoby.

Niestety dla Ivacy inne ujawnione dokumenty wykazały, że Korea Południowa i Singapur (lokalizacja ich siedziby głównej) są partnerami w „Umowie Five Eyes” i regularnie zapewniają tym rządom dostęp do poufnych informacji i zasobów.

Chociaż nie powinno to mieć żadnego bezpośredniego wpływu na bezpieczeństwo Ivacy, ponieważ przechowują 0 dzienników, nadal powinieneś być świadomy politycznego krajobrazu otaczającego siedzibę firmy.

2. Brak zgodności TOR lub proxy 

Chociaż jest to niewielka irytacja dla większości użytkowników VPN, byłem rozczarowany, widząc, że Ivacy nie jest kompatybilny z siecią TOR ani innymi serwerami proxy stron trzecich.

Chociaż dla większości użytkowników nie wpłynie to na funkcjonowanie VPN, dodatkowe warstwy bezpieczeństwa zapewniane przez TOR i innych serwerów proxy mogą dosłownie uratować ci życie w niektórych bardziej drakońskich krajach.

Na przykład kompatybilność TOR jest zawarta w NordVPN (oto recenzja).

3. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy ma DUŻY chwyt 

Jednym z jedynych problemów, jakie miałem z pakietem cenowym Ivacy, jest to, że nie mają wstępnych ustaleń dotyczących 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Dostawcy VPN dość często ustalają ograniczenia liczby gigabajtów usług, z których możesz skorzystać, zanim utracisz gwarancję zwrotu pieniędzy. Jednak w większości przypadków jest to bardzo dobrze reklamowane, a klient rozumie ograniczenia gwarancji.

Z Ivacy… To nie do końca tak.

Po zapoznaniu się z różnymi zasadami i zastrzeżeniami prawnymi, oto jak naprawdę działa gwarancja zwrotu pieniędzy.

 • Żądasz zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni (lub 7 dni w przypadku abonamentu 1-miesięcznego) od daty subskrypcji
 • Twoje konto nie zostało jeszcze zawieszone przez Ivacy z powodu naruszenia jakiejkolwiek klauzuli wymienionej w warunkach usługi
 • Nie zużyłeś więcej niż 500 MB przepustowości, która obejmuje zarówno przesyłanie, jak i pobieranie za pomocą Ivacy; lub ty masz nie przekroczył 30 sesji tj. ile razy łączyłeś się z usługami Ivacy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej
 • Wcześniej nie ubiegałeś się o zwrot pieniędzy zgodnie z tymi zasadami
 • ty nie użyli BitCoin, BitPay, Coin Payments lub Paymentwall jako metody płatności

Osobiście uważam, że jest to dość uczciwa umowa.

Uważam jednak również, że klauzule w ich polityce zwrotu powinny być określone w sposób bardziej oczywisty. Mam na myśli naprawdę… Jak często klienci sprawdzają warunki korzystania z usługi przed dokonaniem zakupu? Ty, ja i ludzie z Ivacy wszyscy wiecie, że odpowiedź na to pytanie brzmi: „Nigdy!”

Chociaż nie winię Ivacy za umyślne okłamywanie bazy użytkowników, powiem, że warunki dotyczące gwarancji zwrotu pieniędzy powinny zostać określone na stronie sprzedaży, a nie zaksięgowane w zastrzeżeniach prawnych.

4. Działa zero z czterech serwerów Netflix

Po prostu:

Ivacy nie działa z Netflix. I nie mają zamiaru w najbliższym czasie odwracać tego stanowiska.

Aby to potwierdzić, przetestowaliśmy następujące serwery. Każdy nas zawiódł:

 • Stany Zjednoczone
 • Kanada
 • Zjednoczone Królestwo
 • Holandia

Ivacy potwierdził nawet na swojej stronie, że „w obecnej sytuacji internauci będą musieli poradzić sobie z zasadami banowania Netflix przez VPN”.

Błąd przesyłania strumieniowego Netflix VPNBłąd przesyłania strumieniowego Netflix VPN

Wygląda na to, że nie zmieni się to w najbliższym czasie.

Na szczęście potwierdziliśmy, że garść VPN nadal dzielnie próbuje. Sprawdź naszą najlepszą listę VPN Netflix do najlepszych z najlepszych.

Czy polecam Ivacy?

Podsumowując, Ivacy to wysokiej jakości VPN z akceptowalnymi prędkościami, bezkonkurencyjnymi cenami i wysokiej jakości obsługą klienta.

Oferują łatwą w użyciu platformę z mnóstwem ustawień i funkcji do zabawy, a chociaż są dalekie od ideału, „plusy” w tym przypadku znacznie przewyższają „minusy”.

Co jest dobrego w Ivacy?

 • Tanie (2,25 USD / mc)
 • Bezpieczne i bezpieczne
 • Prawdziwe zasady braku logowania
 • Łatwy w instalacji i obsłudze
 • Dobra obsługa klienta

Co jest złego w Ivacy?

 • Brak zgodności z TOR
 • Szkicowa „gwarancja zwrotu pieniędzy”
 • Jurysdykcja „Five Eyes”
 • Brak kompatybilności z Netflix

ja nie polecam Ivacy. Jest to dobra usługa, ale są lepsze za podobną cenę: NordVPN (3,49 USD / mc) lub Surfshark (1,99 USD / mc). Oba znajdują się w naszej 3 najlepszych, sprawdź najlepsze VPN tutaj.

Dodaj własną recenzję Ivacy VPN:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me