Przegląd buforowanej sieci VPN

Buforowana sieć VPN

Strona buforowana mówi, że ich VPN jest „najszybszy i najbezpieczniejszy”.

To śmiałe twierdzenie.

Ale czy Buffered potwierdza swoje twierdzenie?

Wziąłem abonament premium (7,62 USD / mc w momencie zakupu) z Buffered.com i pobrałem aplikację Windows, aby się dowiedzieć.


Oto wyniki:

Przegląd buforowanej sieci VPN

RANKING OGÓLNY: # 36 z 78 VPN
USABILITY: Bardzo łatwe, 5/5
PLIKI DZIENNIKA: Trochę rejestrowania 
LOKALIZACJE: 42 kraje, 46 serwerów
WSPARCIE: Czat 24/7, szybkie odpowiedzi
TORRENTING:  Torrentowanie dozwolone
NETFLIX: Tak 1/5
SZYFROWANIE / PROTOKÓŁ: OpenVPN, 256-bitowy Blowfish
KOSZT: 4,12 USD / mc
OFICJALNA STRONA INTERNETOWA: www.buffered.com

Buforowani profesjonaliści VPN

1. Solidna użyteczność

Buforowana aplikacja Windows jest bardzo łatwa w użyciu - wystarczy ją uruchomić, wybrać jeden z 37 różnych serwerów na całym świecie, a nastąpi automatyczne połączenie.

Buforowana aplikacja Windows

Po nawiązaniu połączenia możesz zobaczyć pomiary prędkości i adres IP VPN. Możesz także ocenić jakość swojego połączenia, aby przekazać Buforowi informacje zwrotne na temat jego skuteczności.

Ustawienia aplikacji są bardzo proste; możesz przełączać się między TCP i UDP, wybierać niestandardowy port dla VPN i przełączać takie rzeczy, jak uruchamianie przy uruchamianiu i czy dozwolony jest przełącznik kills VPN.

Buforowane ustawienia aplikacji

Możesz także powiedzieć Buforowanemu, czy chcesz udostępniać statystyki dotyczące błędów operacyjnych.

Nie ma tutaj wielu dostosowań, ale jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem VPN, prawdopodobnie nie będzie to problemem.

Aplikacja mobilna nie jest jednak tak prosta. Musisz pobrać aplikację OpenVPN, a następnie przejść do Buffered.com i pobrać pliki konfiguracyjne dla określonego serwera. Jeśli chcesz połączyć się z wieloma serwerami, możesz pobrać wiele plików konfiguracyjnych.

To nie jest kłopotliwe, ale nie jest tak łatwe, jak niektóre inne mobilne sieci VPN, które sprawdziliśmy.

2. Jurysdykcja - Gibraltar

Buforowane reklamuje się jako „Wykonane z [miłością] na Gibraltarze” (podobne do iVPN), ale ich siedziba główna znajduje się na Węgrzech.

Gibraltar to brytyjskie terytorium zamorskie, które niepokoi niektórych ludzi. Wielka Brytania jest częścią dużej umowy o wymianie informacji wywiadowczych ze Stanami Zjednoczonymi, a przepisy dotyczące prywatności danych w obu krajach nie są zbyt uspokajające.

Buforowane rozwiązuje to za pomocą strony o statusie prawnym i jurysdykcji Gibraltaru, gdzie zapewniają użytkowników, że nie są zobowiązani do udostępniania jakichkolwiek informacji rządowi Gibraltaru.

Powinienem jednak zaznaczyć, że Witryna prywatności One One przeprowadziła badania nad suwerennością Gibraltaru, który jest brytyjskim terytorium zamorskim, i zwróciła uwagę, że może istnieć więcej kontroli brytyjskiej, niż się wydaje na pierwszy rzut oka..

Aby nieco skomplikować całą sytuację, dane buforowane są w rzeczywistości przechowywane w Holandii.

Cześć, fizycznie wszystkie dane użytkownika są przechowywane w Holandii i prawnie chroni je Gibraltar.

- Buforowana sieć VPN (@BufferedVPN) 19 lutego 2018 r

Nie jest jasne, co oznaczałoby „prawnie przestrzegany przez Gibraltar”. Ale Holandia jest częścią programu wymiany informacji wywiadowczych, który obejmuje USA i Wielką Brytanię. Mimo to w kraju obowiązują solidne przepisy chroniące prywatność.

Jeśli jesteś absolutnie zaangażowany w unikanie sieci VPN w krajach, które dzielą się informacjami, możesz unikać buforowania. Jeśli nie przejmujesz się tym zbytnio, ich baza w Gibraltarze / Holandia prawdopodobnie nie jest powodem do niepokoju.

Warto jednak zauważyć.

3. Brak wycieków DNS

Aby mieć pewność, że Buffered zapewnia obiecane bezpieczeństwo, przeprowadziłem rozszerzony test szczelności DNS za pomocą narzędzia internetowego IVPN.

Wyniki testu szczelności DNS

Jak widać, narzędzie nie wykazało, że z buforu wyciekły jakieś informacje DNS. To ważny test do zaliczenia, ponieważ wyciek DNS może dostarczyć więcej informacji o Tobie, niż możesz się spodziewać.

Warto również zauważyć, że każdy z serwerów buforowanych ma hostowany serwer DNS, więc zawsze będziesz mieć szybki dostęp do DNS.

4. Solidne szyfrowanie 256-bitowe

Jeśli chodzi o funkcje VPN, buforowany jest dość goły. VPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie Blowfish, które jest standardem wojskowym. Wykorzystuje również protokół OpenVPN, który jest powszechnie uznawany za bardzo bezpieczny.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa buforowany jest solidny. Nie ma tu nic, co wyróżniałoby się jako szczególnie niesamowite (jak podwójne szyfrowanie NordVPN), ale nie ma też powodów do zmartwień.

5. Obsługa klienta 24/7

Buforowane obietnice obsługi klienta 24/7, a to duży plus w mojej książce. Oprócz czatu na żywo w swojej witrynie mają także system przesyłania zgłoszeń, który jest zawsze monitorowany. Obiecują, że skontaktują się z tobą za kilka minut.

Kiedy zapytałem o szczegóły protokołów, z których VPN korzysta przez e-mail, otrzymałem odpowiedź w około 10 minut.

To jest szybkie.

Buforowany jest również bardzo aktywny na Twitterze, ale ponieważ czat na żywo jest zawsze dostępny, prawdopodobnie nie będziesz musiał tweetować na niego pytań wsparcia.

6. Pięć jednoczesnych połączeń

Subskrypcja buforowana daje opcję uruchomienia pięciu równoczesnych połączeń. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce chronić swoją rodzinę lub korzystać z wielu urządzeń jednocześnie.

Możesz również zainstalować buforowane na routerze, aby uruchomić wszystko w domu za pośrednictwem sieci VPN. Buforowane działa zarówno z routerami DD-WRT, jak i Tomato.

Więc chociaż jest to droższe, możesz uzyskać wartość swoich pieniędzy, jeśli uruchomisz wiele połączeń.

7. Przyjazny dla Netflix i Torrent

Kiedy testowałem buforowany za pomocą Netflix, serwer Zachodniego Wybrzeża USA był w stanie pomyślnie się połączyć. Więc jeśli mieszkasz gdzie indziej (lub po prostu podróżujesz), będziesz mógł oglądać swoje ulubione programy z domu.

Serwery w innych krajach nie były jednak w stanie otworzyć Netflix. Jeśli chcesz obejrzeć coś, co nie jest dostępne w amerykańskim katalogu Netflix, musisz znaleźć inny sposób.

A buforowany jest całkowicie przyjazny dla torrentów. Nie ograniczają żadnych aplikacji do udostępniania plików P2P w swojej sieci, więc możesz torrentować do treści twojego serca.

Możesz jednak zdecydować się na VPN, który jest nieco szybszy, jeśli planujesz dużo torrentów.

8. Wbudowany przełącznik Kill

Jeśli masz połączenie z siecią VPN, a połączenie jest zerwane, ruch natychmiast zacznie wychodzić z połączenia niezabezpieczonego - ale wyłącznik bezpieczeństwa rozwiązuje ten problem. Jeśli połączenie VPN zostanie przerwane, cały ruch internetowy na twoim komputerze zostanie zatrzymany.

Boli Cię pobieranie lub przesyłanie strumieniowe, ale zapewnia ochronę bez względu na to, co stanie się z Twoim połączeniem. Przełącznik zabijania w buforze jest domyślnie wyłączony, ale zalecam włączenie go od razu w ustawieniach.

Buforowane Wady VPN

1. Trochę rejestrowania

Buforowane nie sprawia, że ​​jego zasady rejestrowania są bardzo łatwe do znalezienia, ale jeśli wykonasz kopanie, znajdziesz odpowiedzi na ich stronie.

Oto, co mówi jedna z ich stron FAQ:

Buforowane zasady rejestrowania

Spojrzenie na ich politykę prywatności ujawnia nieco bardziej skomplikowaną odpowiedź:

Buforowane zasady rejestrowania VPNZdjęcie z: https://buffered.com/privpol

Buforowane oznacza, że ​​możesz zrezygnować z gromadzenia danych za pomocą ustawień klienta. O ile wiem, możesz jednak zrezygnować z raportowania błędów. (A klauzula „która może obejmować między innymi” jest nieco niepokojąca).

Może to dotyczyć niektórych użytkowników, którzy zbuforowani zbierają informacje do ukierunkowanych reklam. Zakres tej reklamy jest jednak dość ograniczony:

Jeśli jesteś istniejącym klientem, my (lub osoby trzecie w naszym imieniu) skontaktujemy się z Tobą wyłącznie drogą elektroniczną (e-mail lub czat elektroniczny) z informacjami o towarach i usługach podobnych do tych, które były przedmiotem poprzedniej sprzedaży lub negocjacji sprzedaży dla ciebie. Możesz zrezygnować z otrzymywania takich informacji w dowolnym momencie, informując nas o tym.

Zasady buforowania logowania są więc całkiem dobre.

Istnieje jednak możliwość, że niektóre z twoich informacji zostaną przekazane stronom trzecim, co może spowodować wyłączenie niektórych osób.

2. Szybkość pobierania nie jest wystarczająca…

Oczywiście szybkość jest głównym czynnikiem, który interesuje wiele osób, jeśli chodzi o VPN. Buforowane mówi, że jest to najszybsza sieć VPN - zobaczmy, czy mają rację.

Chociaż Buforowane oferuje bardzo bezpieczne szyfrowanie AES-256, byłem całkowicie rozczarowany szybkością ich serwerów (szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę cenę).

Pamiętasz, jak twierdzili? „Najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN”. Niestety nieprawda.

Buforowany test prędkości VPN

Serwer amerykański (Nowy Jork)

 • Ping: 168 ms
 • Pobieranie: 51,49 Mbps
 • Przesyłanie: 35,38 Mbps

Serwer UE (Amsterdam)

 • Ping: 40ms
 • Pobieranie: 46,78 Mbps
 • Przesyłanie: 46,65 Mbps

Serwer Azji (Hongkong)

 • Ping: 224 ms
 • Pobieranie: 36,46 Mbps
 • Przesyłanie: 16,30 Mbps

Serwer brytyjski (Londyn)

 • Ping: 45ms
 • Pobieranie: 56,63 Mbps
 • Przesyłanie: 39,19 Mbps

 Jak zawsze, wykonuj testy prędkości z odrobiną soli, ponieważ polegają one na wielu różnych zmiennych, takich jak: Twoje połączenie sieciowe, lokalizacja, komputer i tak dalej. Ponieważ jednak do tej pory testowaliśmy ponad 70 usług VPN, mamy dostępną średnią, którą możemy porównać.

Nie zrozum mnie źle.

Buforowany jest daleki od „wolnego” VPN. W rzeczywistości spośród ponad 70 VPN, które zostały sprawdzone na tej stronie, są one 9. najszybsze.

Ale oto problem…

Z 8 sieci VPN, które mają większą prędkość pobierania, tylko jedna z nich jest droższa. W rzeczywistości niektóre z tych sieci VPN oferują prędkości, które są 40% szybsze niż buforowane za mniej niż 4 USD miesięcznie.

Jednak Buffered oferuje całkiem sporo imponujących funkcji i bonusów, które nadrabiają ich niefajną szybkość i zawyżone plany.

Buforowane ceny, plany & Fakty

Buforowane ceny VPN

Buforowane oferuje trzy różne plany:

 • 12,99 USD za jeden miesiąc
 • 79,00 USD za 12 miesięcy (6,59 USD miesięcznie)
 • 99,00 USD za dwa lata (4,12 USD miesięcznie)

Chociaż 4,12 USD miesięcznie jest bardzo rozsądne, Buforowane nigdy nie zamienią go na listę najtańszych sieci VPN.

To o wiele droższe niż moje zalecane sieci VPN, takie jak Surfshark (1,99 USD / mc po sprawdzeniu) i NordVPN (3,49 USD / mc po sprawdzeniu).

Jeśli ktoś zarejestruje się do usługi premium za pomocą linku polecającego, oboje otrzymacie 30 bezpłatnych dni usługi. To może się przydać, jeśli uda ci się zarejestrować wiele osób. Buforowane oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie ich plany.

 • Bez logowania: Trochę logowania.
 • Łatwość oprogramowania VPN: BARDZO prosty i łatwy w użyciu.
 • Ukryte opłaty & klauzule: Zwrot środków nastąpi tylko wtedy, gdy nie przekroczysz 100 sesji (lub 10 godzin sesji) lub 10 GB przepustowości.
 • Upsells: Brak wyprzedaży.
 • Natychmiastowy dostęp po dokonaniu płatności: Tak.
 • Wycieki DNS: Żaden.
 • Jurysdykcja: Gibraltar.
 • Protokoły: OpenVPN, IPSec, PPTP & L2TP.
 • Wyłącznik awaryjny: Tylko OpenVPN.
 • Park serwerów: 37 serwerów na całym świecie.

Czy polecam buforowane?

Podsumowując, buforowany jest dobrym wyborem dla sieci VPN.

Wykorzystuje standardową technologię bezpieczeństwa, ma silne zasady dotyczące braku logowania i oferuje doskonałą obsługę klienta.

I nie ma zbyt wielu wad; ich mylący status prawny może zniechęcić niektóre osoby, korzystanie z usługi mobilnej jest nieco bardziej tajemnicze niż w przypadku innych sieci VPN, a prędkość prawdopodobnie nie wystarcza do poważnego torrentowania. To naprawdę nie jest takie złe.

Na koniec zalecamy wybranie innej sieci VPN z góry naszej najlepszej listy recenzji VPN.

Jeśli masz konkretny powód, dla którego chcesz użyć opcji buforowanej, nie powiem, że to zły wybór.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me