Najlepsza sieć VPN do anonimowego torrentowania

Nigdy nie torrentuj bez VPNMy, w TheBestVPN.com, nigdy nie zalecamy torrentowania bez VPN…


Znalezienie najlepszej sieci VPN do torrentowania nie jest łatwym zadaniem.

Istnieje kilka czynników związanych z wyborem VPN wyłącznie do torrentowania. Oto najważniejsze:

 • Jurysdykcja - Najlepiej poza USA wraz z 5, 9 i 14 oczami
 • Zasady rejestrowania - Najlepiej VPN, który nie zbiera ŻADNYCH dzienników
 • Prędkość - VPN wystarczająco szybki do pobierania dużych plików
 • Polityka torrentowania - VPN, który umożliwia torrentowanie (wiele VPN ogranicza i odradza torrentowanie).

Korzystając z VPN, ludzie używający torrentów mogą ukryć swoją aktywność przed wścibskimi oczami swojego dostawcy usług internetowych, jednocześnie wprowadzając dodatkową warstwę bezpieczeństwa przed cyberprzestępcami, którzy chcą je wykorzystać..

To świetnie, prawda?

Z wyjątkiem wielu sieci VPN, które przetestowaliśmy, nie pozwalają na torrenty. Firmy takie jak Hoxx VPN i Hola mogą karać użytkowników i blokować torrenty, ograniczając w ten sposób ich wolność w Internecie.

Dlatego użytkownicy szukający torrenta muszą wiedzieć, które sieci VPN będą służyć ich celom, a które nie. Do tej pory sprawdziliśmy 78 różnych sieci VPN i oto najlepsze sieci VPN do torrentowania, które znaleźliśmy na podstawie rzeczywistych testów.

7 najlepszych VPN dla prywatnych & Anonimowe torrentowanie

Oto nasza lista 7 najlepszych sieci VPN do torrentowania w 2020 roku:

1. NordVPN.com - większość serwerów do anonimowego torrentowania

NordVPN do torrentowania

NordVPN często znajduje się na szczycie listy życzeń VPN. Okazuje się, że są równie silni w torrentowaniu.

Są jednym z prawowitych pretendentów, którzy nieustannie walczą o pierwsze miejsce w najlepszych rankingach VPN.

Usługi P2P, takie jak torrenty, są udostępniane na rozległym parku serwerów NordVPN obejmującym ponad 5200 różnych serwerów.

Ponad 4500 ich serwerów jest zoptymalizowanych specjalnie dla P2P. To wiele różnych opcji dla ich kochających BitTorrenta.

Nord chroni torrentowanie użytkowników za pomocą tych samych protokołów OpenVPN i szyfrowania AES-256, co Surfshark & ExpressVPN. Idą także o krok dalej, łącząc dwa serwery w jedno połączenie w celu podwójnej ochrony.

Ponownie dodaj ścisłe zasady braku logowania i wyłącznik bezpieczeństwa VPN, aby uczynić to jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej anonimowych VPN do torrentów na rynku.

Dlaczego NordVPN jest najlepszym VPN dla P2P?

Nord daje użytkownikom możliwość torrentowania bez ograniczeń, nie ograniczając ich przepustowości.

Ponadto Nord ma cenę, której nie można pokonać, przy miesięcznych kosztach poniżej 4 USD za 3-letni plan.

… Lub przeczytaj naszą recenzję NordVPN

2. Surfshark.com - Zoptymalizowane bezpieczeństwo dla torrentów / P2P

Strona torrentów Surfshark

Surfshark dotrzymuje obietnic dotyczących zapewnienia szybkiego i bezpiecznego torrentowania. Ta łatwa w użyciu sieć VPN pozwala nie tylko na torrentowanie, ale także bez żadnych ograniczeń: brak limitu przepustowości, brak limitu jednoczesnych połączeń itp..

Torrentowanie jest dozwolone na wszystkich serwerach Surfshark, w tym w krajach, w których udostępnianie P2P jest zabronione. W takich krajach Surfshark podejmuje dodatkowe środki, przekierowując ruch na specjalne serwery przyjazne dla torrentów w Holandii lub Kanadzie (w zależności od lokalizacji użytkownika).

To samo działanie może czasami zostać wykonane przez automatyczny algorytm w celu zoptymalizowania sieci serwerów dla wszystkich użytkowników. To jest mądre.

Oprócz tego dostawca wykorzystuje nowoczesne szyfrowanie, aby zoptymalizować szybkość i zapewnić najlepszą obsługę. Surfshark szyfruje cały ruch za pomocą AES-256-GCM, co nieco różni się od szeroko rozpowszechnionego AES-256-CBC.

Różnica między nimi to prędkość. AES-256-GCM ma wbudowane uwierzytelnianie, dzięki czemu proces szyfrowania jest zauważalny szybciej, co pozwala na większą szybkość. Od strony bezpieczeństwa jest tak samo bezpieczny jak AES-256-CBC, ale tylko szybszy.

Surfshark znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, które nie podlegają jurysdykcji sojuszy 5, 9 i 14 oczu. Oznacza to, że Surfshark jest poza zasięgiem dużych agencji nadzoru, które mogłyby zmusić je do zachowania informacji o swoich użytkownikach.

Oczywiście BVI jest bezpieczną przystanią dla rygorystycznych zasad dotyczących braku logowania, a Surfshark nie jest niczym niezwykłym. Nie przechowują dzienników, co idealnie nadaje się do bezproblemowego torrentowania.

zrzut ekranu torrentowania surfshark

Jeśli chodzi o zasady torrentowania, Surfshark ma specjalną stronę dla osób, które szukają VPN do torrentowania. Strona wyjaśnia ich zasady dotyczące torrentów, a nawet wymienia najlepsze strony z torrentami i usługi P2P.

Poza tym są najtańszą siecią VPN na rynku, tylko 1,99 USD miesięcznie (plan 2-letni), porozmawiajmy o okazji…

… Lub przeczytaj naszą recenzję Surfshark

3. ExpressVPN.com - Największa prędkość torrentowania & P2P

ExpressVPN do torrentowania

ExpressVPN zapewnia wszechstronne korzyści, od bezpieczeństwa po wolne od ograniczeń torrentowanie. Oznacza to, że możesz używać torrentów na dowolnym z ich tysięcy serwerów na całym świecie.

Wiem, o czym myślisz. „Nie może być aż tak dobrze.” Myślałem o tym samym.

Potem sami to wypróbowaliśmy.

Po pierwsze, znajdują się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. To stawia ich poza jurysdykcją głównych sojuszy nadzoru, które mogłyby zmusić firmę VPN do rezygnacji z informacji o swoich użytkownikach.

To, w połączeniu z rygorystyczną polityką braku logowania, sprawia, że ​​ExpressVPN jest godnym zaufania partnerem torrentowym.

Twoje prywatne przeglądanie pozostaje prywatne dzięki ich protokołom OpenVPN, które są wspierane przez rządowe szyfrowanie AES-256. Nikt nigdzie nie przerywa tego połączenia w najbliższym czasie.

ExpressVPN nie tylko pozwala na torrenty, ale aktywnie zachęca go do korzystania z niego. W rzeczywistości istnieje cała strona ich sekcji pomocy technicznej, która pokazuje użytkownikom korzystanie z oprogramowania uTorrent w połączeniu z ExpressVPN.

jak używać utorrent z ExpressVPN

Firma podsumowuje zapotrzebowanie na VPN w blogu z 2017 r., Który podkreśla ogromną ilość danych, które dostawca usług internetowych może zgromadzić na swoich klientach. Jedna ważna część tego artykułu mówi o torrentowaniu.

… Lub przeczytaj naszą recenzję ExpressVPN

4. Mullvad.net - najlepszy dla użytkowników BitTorrent

Mullvad VPN do torrentowania

Mullvad jest idealny do naprawdę anonimowego doświadczenia.

Ogólnie rzecz biorąc, znajdują się na szóstej pozycji na naszej liście. Ale są wygodne w pierwszej trójce do torrentowania ze względu na ekstremalne długości potrzebne do ochrony prywatności użytkowników.

Mullvad to szwedzka firma. To jedyna sieć VPN, którą napotkaliśmy, która nie wymaga absolutnie żadnych informacji o swoich klientach. Nie ma nawet adresu e-mail.

Podczas rejestracji masz numerowane konto i to wszystko!

Nie przechowują również żadnych logów, co oznacza, że ​​twoje torrentowanie będzie całkowicie prywatne. I chociaż Szwecja podlega jurysdykcji rozszerzonego sojuszu 14 Eyes Surveillance Alliance, nie może przekazywać informacji, jeśli ich nie ma.

Całe torrentowanie jest chronione tą samą zwycięską kombinacją protokołów OpenVPN w połączeniu z szyfrowaniem AES-256. Mówiąc inaczej, jest to system bezpieczeństwa używany przez FBI. Jeśli może chronić tajemnice narodowe USA, możesz być pewien, że ochroni twoje pliki do pobrania.

Ponadto zachęcają do anonimowych form płatności, takich jak kryptowaluty. Wszystkie transakcje Bitcoin są prywatne i poufne, co dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa Mullvadowi.

Mullvad zatrudnia również killswitch VPN. Killswitch monitoruje wycieki w tunelu VPN, a jeśli zostaną wykryte wycieki, które mogą potencjalnie narazić Cię na niebezpieczeństwo, killswitch aktywuje się i uruchamia usługę. To twoja linia ratunkowa torrentów i coś, na co zawsze należy zwrócić uwagę podczas badania VPN.

Mullvad obsługuje całe oprogramowanie BitTorrent, ale mocno naciska na użycie qBitTorrent dla swoich użytkowników.

Nie blokują klientów BitTorrent, takich jak uTorrent lub BitComet, ale twierdzą, że nie wierzą, że usługi te są tak bezpieczne, powołując się na szkodliwe oprogramowanie reklamowe, złe ustawienia prywatności i brak otwartych źródeł.

Mullvad jest jedną z tych sieci VPN, która nie tylko pozwala na torrenty, ale obejmuje to. Na ich oficjalnej stronie znajduje się cała strona, która prowadzi użytkowników przez cały proces.

 • Aby uzyskać więcej informacji o Mullvad, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.
 • Jeśli chcesz usłyszeć nasze pełne opinie na temat Mullvada, zarówno za, jak i przeciw, sprawdź naszą oficjalną recenzję Mullvad.

5. PerfectPrivacy.com - Konfigurowalne przekierowania portów P2P

Konfigurowalne przekierowania portów

Idealna prywatność dla torrentów

Nasza trzecia ogólna pozycja VPN znajduje się na czwartym miejscu na tej liście.

Perfect Privacy szyfruje i anonimizuje twoje dane. Podobnie jak wszyscy inni na tej liście. Ale oferują także pełne wsparcie dla BitTorrent.

twierdzi, że jest najlepszą opcją do pobierania P2P

Chociaż firma zachęca do torrentów, wiąże się z kilkoma ograniczeniami. Tylko niektóre dedykowane serwery są zarezerwowane dla P2P, ponieważ są one zaprojektowane tak, aby umożliwić anonimowe połączenia do 1000 Mb / s.

Kolejnym czynnikiem, który spowodował, że Perfect Privacy spadł na naszą listę, były prędkości połączeń. Torrentowanie wymaga dużej prędkości pobierania, a nasze testy wykazały, że VPN miał trochę problemów w tym obszarze.

Jest to również kosztowne, a niektórzy użytkownicy płacą ponad 15 USD miesięcznie.

Ale jeśli chodzi o anonimowość i prywatność, Perfect Privacy zasługuje na swoją nazwę.

Twoje informacje są zapieczętowane za nieprzeniknioną ścianą protokołów tunelowania OpenVPN i szyfrowania AES-256. Niektóre inne protokoły tunelowania oferowane przez Perfect Privacy to IPSec i SSH, a także proxy SOCKS5 i PPTP.

Ta mnogość opcji oznacza, że ​​użytkownicy z różnych środowisk będą mogli znaleźć coś, co będzie idealnie pasować do ich urządzenia i połączenia.

Doskonała prywatność bez dzienników

Perfect Privacy nie prowadzi żadnych dzienników. Ten punkt jest również poparty oficjalną polityką prywatności Perfect Privacy. To jest coś do świętowania, ponieważ wiele firm VPN kłamie na temat swoich zasad rejestrowania.

Podsumowując, nasze testy wykazały również, że Perfect Privacy jest programem wolnym od wirusów i wycieków. Ostatnią rzeczą, jakiej chce użytkownik BitTorrenta, jest narażenie na wycieki DNS i WebRTC lub atak złośliwego oprogramowania na ich system. To jest właśnie rodzaj podatności, przed którą ma chronić torrenting VPN.

Jest to kolejna sieć VPN, która ma wbudowany przełącznik Killswitch, więc nawet jeśli wykryte zostaną wycieki, twoje zabezpieczenia torrentów będą nadal chronione. Problem z przeciekami polega na tym, że często pozostają niezauważone. Tak więc nieświadomy użytkownik nie przestawał myśleć, że jest bezpieczny, przez cały czas, gdy jego dostawca usług internetowych obserwuje każdy jego ruch. Killswitch przeciwdziała tej podatności.

Jedną z najcenniejszych funkcji Perfect Privacy jest nieograniczona liczba jednoczesnych połączeń. To ogromny bonus, ponieważ oznacza, że ​​możesz podłączyć tę usługę do każdego komputera w domu.

 • Aby uzyskać więcej informacji o Perfect Privacy, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.
 • Aby zobaczyć więcej naszych przemyśleń na temat tej sieci VPN, sprawdź naszą recenzję Perfect Privacy VPN.

6. PrivateInternetAccess.com - doskonały pod względem szybkości i bezpieczeństwa

PIA VPN do torrentowania

Prywatny dostęp do Internetu (PIA) oferuje ponad 3300 serwerów w 32 krajach do wyboru.

Po pierwsze, jest to mniej niż 3 USD miesięcznie. To cena nie do pobicia. Koszt to tylko jeden z powodów, dla których umieściliśmy PIA jako naszą dziewiątą ogólną sieć VPN.

Ale co najlepsze, PIA nie nakłada żadnych ograniczeń torrentowania, zapewniając obsługę P2P w całym ich ogromnym parku serwerów.

Sieć serwerów PIA

Firma nigdy nie mówi wprost na swoich stronach słów „torrenting” lub „BitTorrent”, ale obsługa P2P mówi sama za siebie. Właśnie dlatego PIA ma świetną reputację w społeczności torrentów.

PIA nie zawodzi nas również ze względu na słabe opcje szyfrowania i protokołu. Zapewniają najlepsze w swojej klasie protokoły tunelowania OpenVPN, a także standardy szyfrowania AES-128 i AES-256.

Chociaż nie rejestrują żadnych informacji o użytkowaniu, śledzą Twój adres e-mail i informacje o płatności. To nie jest wielka sprawa, ponieważ możesz utworzyć nowy adres e-mail, który nie jest powiązany z Twoimi danymi osobowymi, i pozwala płacić za pomocą niewykrywalnej kryptowaluty.

 • Aby uzyskać więcej informacji na temat PIA, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.
 • Aby dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach korzystania z PIA, sprawdź naszą oficjalną recenzję VPN Private Internet Access.

7. TorGuard.net

TorGuard do torrentowania

TorGuard, pomimo swojej nazwy, nie ma nic wspólnego z popularną przeglądarką proxy TOR.

„Tor” w nazwie oznacza właściwie torrentowanie. Umieściliśmy go na 15 miejscu na naszej liście ogólnych sieci VPN, a jego zasady dotyczące torrentów są dużą częścią powodu, dla którego zajmuje tak wysoką pozycję.

Tutaj masz kolejną listę VPN z doskonałymi dodatkami związanymi z torrentowaniem. Ta firma faktycznie oferuje pakiet zawierający serwer proxy, który pozwala użytkownikom torrentować z większą prędkością niż ich usługa VPN. Dosłownie mają torrenty w mózgu.

TorGuard robi wszystko, co w jego mocy, aby stwierdzić na swojej oficjalnej stronie, że ich serwery są zoptymalizowane pod kątem torrentów i nie nakładają żadnych ograniczeń na swoich użytkowników.

Anonimizuj BitTorrent za pomocą TorGuard

Ale twoja aktywność torrentowa jest chroniona?

Absolutnie.

Uzupełniają naszą listę torrentów VPN korzystających z szyfrowania OpenVPN i AES-256. Fakt, że każdy produkt z tej listy wykorzystuje tę parę, pokazuje, jak naprawdę są one skuteczne i użyteczne.

TorGuard oferuje całkowicie anonimowy system, który nie wymaga żadnego logowania - fakt, że szybko wskazują na kilka obszarów swojej strony internetowej.

Dlaczego to jest na dole listy?

Jego jurysdykcja leży w Stanach Zjednoczonych, co czyni go częścią sojuszu Five Eyes Surveillance Alliance. Gdyby więc wujek Sam zapukał do drzwi TorGuarda, nie mieliby wyboru i musieliby się zastosować. Wszelkie informacje zebrane przez rząd federalny zostałyby następnie udostępnione innym krajom członkowskim, w tym Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii.

To naszym zdaniem ogromny problem. Zwłaszcza jeśli planujesz używać działań torrentowych do pobierania zawartości, która zawiera szkicowe źródła.

 • Aby dowiedzieć się więcej o TorGuard, sprawdź ich oficjalną stronę internetową.
 • Aby dowiedzieć się więcej o naszych opiniach na temat tego systemu, sprawdź naszą oficjalną recenzję TorGuard VPN.

Porównanie zasad torrentowania VPN

Znalezienie odpowiedniej sieci VPN dla potrzeb torrentowania może być trudne, ale należy pamiętać o kilku kluczowych sprawach przy podejmowaniu decyzji o opcji. Podczas torrentowania potrzebujesz sieci VPN, która pozwala na torrent z jak najmniejszymi ograniczeniami.

Ponadto konieczne jest skorzystanie z usług dostawcy VPN, który nie rejestruje żadnych danych osobowych. Jest to ważne w przypadku, gdy dane użytkownika są wymagane przez rząd lub organy ścigania.

Możesz porównać zasady dotyczące torrentowania i rejestrowania wszystkich dostawców VPN, które sprawdziliśmy w naszej tabeli porównawczej, poniżej.

Dostawca VPN Polityka torrentowania Zasady rejestrowania
AirVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Anonimowy VPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Astrill Dozwolony Trochę logowania
AzireVPN Dozwolony Bez ważnego logowania
BitDefender VPN Dozwolony Szary obszar
BTGuard VPN Dozwolony Szary obszar
Buforowana sieć VPN Dozwolony Trochę logowania
ExpressVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Najszybszy VPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
FrootVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Ukryj WSZYSTKIE IP Dozwolony Bez ważnego logowania
Hide My IP Dozwolony Trochę logowania
Hotspot Shield Dozwolony Trochę logowania
LiquidVPN Dozwolony Trochę logowania
Mullvad Dozwolony Bez ważnego logowania
NordVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
OneVPN Dozwolony Bez ważnego logowania
Idealna prywatność Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
PIA Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
PrivateVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
ProXPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
SecureVPN Dozwolony Bez ważnego logowania
SlickVPN Dozwolony Bez ważnego logowania
StrongVPN Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
SurfEasy Dozwolony Trochę logowania
Surfshark Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
TorGuard Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Strefa zaufania Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
TunnelBear Dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
VPN.ht Dozwolony Bez ważnego logowania
VPNTunnel Dozwolony Szary obszar
ZoogVPN Dozwolony Trochę logowania
Ace VPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Trochę logowania
AVG Secure VPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Trochę logowania
Avast SecureLine Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
BlackVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
CactusVP Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
Celo VPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
GooseVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
Ukryj mnie Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
Ivacy Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
iVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
ProtonVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
PureVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Trochę logowania
RA4W VPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
SaferVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
Speedify Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
TigerVPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Trochę logowania
Turbo VPN Dozwolone na ograniczonych serwerach Trochę logowania
VPN.ac Dozwolone na ograniczonych serwerach Brak ważnych plików dziennika
VPNArea Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
VPNSecure.me Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
Windscribe Dozwolone na ograniczonych serwerach Ścisłe brak rejestrowania
Anonimizator Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Pełne logowanie
Betternet Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Trochę logowania
BolehVPN Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Pełne logowanie
CyberGhost Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Ścisłe brak rejestrowania
F-Secure Freedome Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Trochę logowania
HideMyAss VPN Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Trochę logowania
ibVPN Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Brak ważnych plików dziennika
IPVanish Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Ścisłe brak rejestrowania
Prywatny tunel Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Szary obszar
VPN bez ograniczeń Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Trochę logowania
VyprVPN Materiały chronione prawem autorskim są zabronione Trochę logowania
DotVPN Nie dozwolony Szary obszar
Encrypt.me Nie dozwolony Trochę logowania
Hola VPN Nie dozwolony Pełne logowanie
Hoxx VPN Nie dozwolony Trochę logowania
Kaspersky Secure Connection Nie dozwolony Trochę logowania
Norton Wi-Fi Privacy VPN Nie dozwolony Trochę logowania
PersonalVPN Nie dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Zenmate Nie dozwolony Ścisłe brak rejestrowania
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me