Przegląd SpyOFF VPN

strona główna spyoff


Sareta S.r.l., 40-osobowa firma z mikrostanu San Marino, stworzyła SpyOff, wirtualną sieć prywatną zaprojektowaną tak, aby zapewnić prawdziwie anonimowe przeglądanie stron internetowych.

Na papierze SpyOff ma wszystko, czego szuka się w sieci VPN.

Twierdzą, że nie rejestrują żadnych twoich informacji, obsługują wiele zaawansowanych protokołów VPN / standardów szyfrowania i mają dodatkowe funkcje bezpieczeństwa wbudowane w produkt, aby zapewnić Ci ochronę przez cały czas.

Ale jak dobrze jest w praktyce?

O tym dowiemy się w tej recenzji SpyOff VPN. Dokonaliśmy analizy tego produktu poprzez praktyczne testy, oceniając skuteczność jego ogólnego użycia, szybkość, obsługę klienta, bezpieczeństwo i inne.

Omówienie SpyOFF VPN

RANKING OGÓLNY: 40
USABILITY: Przyjazny dla użytkownika interfejs
PLIKI DZIENNIKA: Szary obszar
LOKALIZACJE: 24 kraje, 300 serwerów
WSPARCIE: Słaba obsługa klienta
TORRENTING: Dozwolony
NETFLIX: Odblokowuje transmisję Netflix USA
SZYFROWANIE / PROTOKÓŁ: 256-bitowe szyfrowanie AES; OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec
KOSZT: 5,60 USD / mc
OFICJALNA STRONA INTERNETOWA: www.SpyOFF.com

Profesjonaliści SpyOFF VPN

SpyOFF ma wiele do polubienia.

Znajduje się poza jurysdykcją głównych sojuszy inwigilacyjnych, wykorzystuje niektóre nieprzeniknione protokoły bezpieczeństwa i udaje mu się nawet odblokować kilka serwerów Netflix. Połącz to z torrentowaniem i aplikacją przyjazną dla użytkownika, a uzyskasz solidną sieć VPN.

Zanurzmy się w dobro.

1. Jurysdykcja San Marino

Sojusze nadzoru mogą podważyć VPN. Istnieje 14 narodów, które gromadzą informacje o szpiegostwie, tworząc trzy główne sojusze.

SpyOFF znajduje się w San Marino, który jest małym kawałkiem ziemi wykutym z półwyspu włoskiego. Kiedy to usłyszysz, możesz od razu założyć, że SpyOFF podlega jurysdykcji 14 Eyes Surveillance Alliance.

Ale mylisz się.

San Marino jest uważane za „mikrostan”, który istnieje z własną suwerennością.

lokalizacje serwerów spyoff

Co to znaczy??

Dzielą język i kulturę włoską, ale nie większość krajowych przepisów, w tym nadzoru i przechowywania danych.

San Marino faktycznie nie ma żadnych przepisów w swoim systemie prawnym, które zmusiłyby firmę do ujawnienia informacji o swoich klientach. W rzeczywistości San Marino egzekwuje prawo o podwójnej karalności w przypadku wniosków o informacje od zagranicznych sądów. Oznacza to, że petycja może zostać uwzględniona tylko wtedy, gdy zagrożone przestępstwo zostanie zagrożone co najmniej rocznym wyrokiem pozbawienia wolności.

Dzięki temu jesteś dość bezpieczny od rządowych działań szpiegowskich, a ponieważ SpyOFF nie przechowuje żadnych informacji w dzienniku, nie mieliby nic do przekazania nawet w przypadku żądania.

Nie oznacza to, że ich zasady rejestrowania są idealne. Dojdziemy do tego pod sekcją wad.

2. Bezpieczne protokoły i szyfrowanie

SpyOFF używa wielu różnych protokołów, w tym OpenVPN, niekwestionowanego mistrza gry protokołowej.

protokoły spyoff i ekran szyfrowania

Oprócz OpenVPN oferują również protokoły PPTP i L2TP / IPsec. Zarówno OpenVPN, jak i L2TP / IPsec działają przy użyciu najnowocześniejszego szyfrowania AES-256, który jest ojczystym komputerem wszystkich standardów szyfrowania.

Jest to poziom szyfrowania stosowany przez agencje rządowe, takie jak FBI i NSA. Jeśli może odeprzeć rosyjskich hakerów, z łatwością może chronić twoje torrenty.

SpyOFF dzieli swoje protokoły na trzy kategorie.

 1. Ultra bezpieczny: To najbardziej zaawansowana i bezpieczna trasa. Wykorzystuje OpenVPN i AES-256, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo.
 2. Zrównoważony: Wykorzystuje L2TP / IPSec sparowany z AES-256. Jest szybszy niż OpenVPN, ponieważ więcej zabezpieczeń wymaga mniejszej wydajności. Jednak nadal używasz AES-256, więc jeśli jesteś względnie pewny, że korzystasz z sieci, może to być wydajna i bezpieczna opcja.
 3. Wysoka prędkość: Ta opcja poświęca bezpieczeństwo prędkości. Jest zdecydowanie najszybszy, ale używasz protokołów PPTP i szyfrowania AES-128 Bit. Szyfrowanie jest nie tylko słabsze, ale PPTP jest bardzo przestarzałe i może zostać zhakowane w niecałe trzy minuty.

Po dokonaniu wyboru nie jesteś zablokowany w jednym, więc możesz swobodnie poruszać się między nimi. Jeśli jesteś w domu, możesz wypróbować jeden z niższych trybów bezpieczeństwa. Jeśli masz połączenie z opcją wysokiego ryzyka bezpieczeństwa, taką jak public-wifi, użyj OpenVPN.

3. Torrentowanie jest dozwolone

Kiedy torrent, łączysz się z komputerami innych użytkowników, aby pobierać duże pliki kawałek po kawałku. Powinien to być stosunkowo prosty i bezpieczny system, ale cyberprzestępcy zaczęli go używać do uzyskiwania zdalnego dostępu do komputera.

Połączenie z VPN chroni Cię przed cyberatakiem. Tyle że tylko kilka VPN działa bezbłędnie przy torrentowaniu.

Gdzie spada SpyOFF?

Gdzieś po środku.

Ograniczają dostęp VPN do kilku wybranych serwerów. Testowaliśmy ich zdolność torrentowania w maju 2018 r.

szpiegowanie i torrentowanie

Próbowaliśmy pobrać słynne przemówienie Martina Luthera Kinga Jr. w formacie audio. Pobieranie rozpoczęło się i przebiegło szybko, bez żadnych problemów.

4. Pracował z Netflix

Przed 2016 r. VPN były darem niebios, jeśli chodzi o dostęp do treści Netflix zablokowanych geograficznie z całego świata.

Ktoś we Francji połączyłby się ze swoją siecią VPN, wybrał serwer w USA i boom, oglądali nieograniczoną zawartość.

Netflix złapał tę grę.

Pewnego ciemnego dnia w 2016 r. Użytkownicy VPN zalogowali się i stanęli twarzą w twarz z czarnym ekranem zagłady.

błąd przesyłania strumieniowego z serwisu Netflix

Netflix uruchomił jeden z najbardziej zaawansowanych systemów blokowania VPN na świecie, aby zatrzymać użytkowników VPN na ich torach. Rozpoczął się zakaz Netflix VPN.

Mimo to wielu VPNom udało się obejść próby blokowania Netflix. Zależy to nie tylko od używanej sieci VPN, ale także od serwera, do którego próbujesz uzyskać dostęp.

Przetestowaliśmy cztery serwery SpyOFF i z przyjemnością stwierdziliśmy, że jeden z czterech całkowicie odblokował usługę Netflix. Serwer, o którym mowa, pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Testowaliśmy także serwery w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Holandii, ale wszystkie zostały wykreślone.

To stawia SpyOFF w towarzystwie niektórych ciężkich hitterów, którym udało się obejść zakaz Netflix, takich jak ExpressVPN.

5. Aplikacja przyjazna dla użytkownika

Klient VPN nie musi być skomplikowany.

Jasne, to trochę skomplikowana praca, ale pobieranie, instalacja i użytkowanie powinno być tak łatwe, że babcia bez znajomości obsługi komputera nie powinna mieć problemów z włączeniem.

Nie zawsze tak jest. Niektóre sieci VPN są niezwykle trudne w użyciu lub nieoczekiwanie ulegają awarii.

SpyOFF upraszcza jednak sprawę.

Instalacja odbywa się na pulpicie użytkownika, po zalogowaniu przy użyciu nazwy użytkownika i hasła za pośrednictwem ich oficjalnej strony. Wybierz, gdzie chcesz pobrać plik i gdzie chcesz.

ekran instalatora spyoff

Byłem pod wrażeniem, jak szybko aplikacja została pobrana na mój laptop z systemem Windows 10. Było tak szybko, że nawet nie miałem okazji zrobić zrzutu ekranu.

Po pobraniu aplikacja została otwarta. Przed przeniesieniem mnie do ekranu logowania przejrzał kilka funkcji SpyOFF.

spyoff połączyć się z ekranem VPN 1 kliknięcie
ekran spyoff smart connect

Następnie mogłem zalogować się przy użyciu mojej nazwy użytkownika i hasła.

ekran logowania aplikacji spyoff

Zabrało mnie to do głównego ekranu SpyOFF, gdzie mogłem z łatwością wybrać mój serwer i połączyć się. Możesz także użyć ich usługi Smart Connect, aby automatycznie połączyć się z najszybszym serwerem, jaki mają.

Aplikacja spyoff VPN jest wyłączona z ekranu

Po wybraniu mojego serwera (w Kanadzie, co?) Usługa została połączona w ciągu kilku sekund.

ekran połączony z aplikacją spyoff

Po zalogowaniu mogłem przeglądać stosunkowo łatwo. Opóźnienie było znikome, a zmiana lokalizacji była prosta. SpyOFF nie ogranicza twoich możliwości zmiany serwerów, więc jest to tylko jedno kliknięcie i jesteś w innym zakątku świata.

6. Wbudowany przełącznik Kills

Zawsze wspaniale jest widzieć usługę korzystającą z wbudowanego przełącznika zabójstw.

Killswitch wykrywa obecność wycieku DNS, który może potencjalnie ujawnić twoje pierwotne IP. Gdy to nastąpi, przełącznik aktywuje się, a system automatycznie się rozłączy.

strona wyjaśnienia przełącznika zabójstwa spyoff

Żadna sieć VPN nie powinna mieć wycieków DNS, ale się zdarzają. A jeśli / kiedy się zdarzą, nigdy się nie dowiesz. Jedynym sposobem na ochronę w 100% jest posiadanie przełącznika zabójstwa, a SpyOFF zapewnił ci dodatkową ochronę.

7. Decent Server Park

Chcesz się upewnić, że VPN, którego używasz, ma szeroki wybór serwerów do wyboru.

Przy pierwszym sprawdzeniu SpyOFF nie byliśmy pod wrażeniem ich wyboru. W tym czasie oferowali tylko 395 serwerów. Choć wydaje się, że to dużo, to nic w porównaniu z kilkoma tysiącami usług takich jak NordVPN. Co więcej, serwery, które mieli, były rozproszone w 25 krajach, głównie w Ameryce Północnej i Europie.

Od tego czasu wprowadzili duże ulepszenia.

SpyOFF oferuje teraz ponad 1000 serwerów w 40 różnych krajach na sześciu różnych kontynentach. (Niestety, Antarktyda, nie masz Netflix)

Jest to znaczna poprawa i pochwalamy SpyOFF za duże uaktualnienie.

Dobra robota!

SpyOFF VPN Cons

Mamy przyjazną dla użytkownika aplikację w bezpiecznej jurysdykcji, z dużym parkiem serwerów, wyłącznikiem bezpieczeństwa i doskonałymi protokołami bezpieczeństwa.

Co może pójść nie tak?

Właściwie kilka rzeczy.

Weź głęboki oddech i przeszukajmy złe.

1. Wątpliwe zasady rejestrowania

SpyOFF nie rejestruje twoich danych, więc co to robi w sekcji con?

Czy oni kłamią??

Nie, faktycznie odkryliśmy, że ich zasady rejestrowania są coraz wyższe. Aby się upewnić, przejrzałem ich niezwykle długą i nudną politykę prywatności. (Rzeczy, które robię dla was wszystkich!)

Polityka prywatności

Więc skąd się bierze con?

Okazuje się, że SpyOFF nie posiada własnych serwerów. Polegają one na wynajmowaniu dostępu i odsprzedawaniu go stronom trzecim.

Nie jest to rzadkie w świecie VPN. Odkryliśmy, że wiele firm VPN gra w tę wprowadzającą w błąd grę.

Tak więc nie masz pojęcia, kto ma dostęp do twoich danych po połączeniu się z tymi serwerami. SpyOFF nie loguje cię, to pewne. Ale kto ma powiedzieć, że te inne usługi nie przechowują twoich informacji?

Możemy zaakceptować niektóre szare obszary, ale jest to tylko trochę zbyt szare.

2. Wolne prędkości

Przeprowadziliśmy SpyOFF przez dwa testy prędkości i postanowiliśmy rzucić im wyzwanie w najlepszym wydaniu, korzystając z opcji „High Speed”.

Według SpyOFF powinno to przynieść ich najwyższe wyniki prędkości.

A przynajmniej tak myśleliśmy.

Gdy opadł kurz, SpyOFF nie był w stanie umieścić wyżej niż 54 z 78 VPN pod względem prędkości. W ogóle nie jest to świetne przedstawienie. Zdecydowanie za mało, aby nasza lista najszybszych sieci VPN.

Zaczęliśmy od prędkości odniesienia 98 Mb / s przy pobieraniu i 53 Mb / s przy przesyłaniu.

Połączyliśmy się z serwerami SpyOFF zarówno w Holandii, jak i USA i odnotowaliśmy wyniki.

Oto, jak radziła sobie Holandia:

test prędkości spyoff holandii

Wyniki serwera w Holandii:

 • Ping: 53 ms
 • Pobieranie: 49 Mbps
 • Przesyłanie: 37 Mbps

W najszybszym czasie zmniejsza 50% naszej prędkości odniesienia.

Sprawy pogorszyły się, gdy przetestowaliśmy ich serwer w USA.

przetestuj nas test prędkości

Wyniki serwera USA

 • Ping: 113 ms
 • Pobieranie: 17 Mbps
 • Prześlij 13,15 Mbps

Yikes!

Było to spowolnienie o ponad 70%.

Pamiętaj, to była ich opcja „High Speed” z ograniczoną ochroną, więc co musi się stać, gdy zwiększasz bezpieczeństwo i używasz OpenVPN?

3. Niska kompatybilność urządzenia

SpyOFF obsługuje platformy Mac, Windows, Android, iOS i Linux. To dość integracyjne, ale niewystarczające.

Jest trochę wsparcia dla routera, ale nie dla żadnego starego routera. Musisz otworzyć swój portfel i rozłożyć dużo pieniędzy, aby kupić VPN FlashRouter.

To jedyny sposób, aby zapewnić ochronę technologii inteligentnego domu. Telewizory, konsole do gier i inne urządzenia podłączone do Internetu nie mają aplikacji SpyOFF ani łatwego sposobu ochrony sieci, do której są podłączeni.

Gdyby SpyOFF obsługiwał popularne routery, zapewnilibyśmy im naszą zgodę. Ale coś w zmuszaniu użytkowników do kupowania ich drogiego sprzętu tylko nas niszczy.

4. Wycieki DNS

Wycieki DNS i wycieki WebRTC zdradzają cel VPN.

Gdy nastąpi wyciek, wykrwawia twój pierwotny adres IP z tunelu VPN, odsłaniając go na oczach twojego dostawcy usług internetowych.

Kiedy początkowo testowaliśmy SpyOFF, otrzymało ono czystą kartę zdrowia. Ponownie przetestowaliśmy je do tej recenzji, a wyniki nie były dobre.

Spośród czterech przeprowadzonych przez nas testów szczelności SpyOFF nie zdał dwóch z nich. Znaleźliśmy również potencjalnie złośliwe oprogramowanie dołączone do pliku instalacyjnego.

test szczelności dnsoffoff dns
test szczelności spyoff webrtc
spyoff perfectprivacy dns test szczelności
test spyvir totalvirus

Oto jak to się ugotowało:

 • IPLeak.net: NIEudane
 • Browserleaks.com: PRZEKAZANE
 • Idealna prywatność: NIEudane
 • Przeciek rozszerzenia Chrome: PRZEKAZANE
 • Skan Virustotal: NIEudane

Na szczęście dostępna jest opcja killswitch, ale obecność złośliwego programu jest szczególnie poważna.

5. Nieodpowiedzialna obsługa klienta

Nie ma czatu na żywo. To nie jest szokujące, ponieważ mają to tylko najbardziej zaawansowane sieci VPN.

SpyOFF ma jednak formularz kontaktowy na swojej stronie wsparcia.

Wypełniłem formularz i zadałem dość proste pytanie.

formularz wiadomości e-mail wsparcia

Minęło ponad 15 godzin, odkąd wysłałem to zapytanie i jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, ani też nie otrzymałem żadnej automatycznej wiadomości z informacją, że została otrzymana.

Huśtawka i tęsknota.

Koszt, plany i opcje płatności SpyOFF

Trzy plany płatności SpyOFF są identyczne pod względem funkcji. Różnica polega na okresie ich zobowiązań.

plany cenowe spyoff VPN

Trzy opcje to:

 1. Miesięcznie - 12,99 USD miesięcznie. Najdroższy z trzech, ale cechuje się największą elastycznością.
 2. Sześć miesięcy - rozliczane jako 65,94 USD co sześć miesięcy. Sprowadza się do 10,99 USD miesięcznie, co wciąż jest dość wysokie w porównaniu z wieloma innymi VPNami, które sprawdziliśmy.
 3. Szesnaście miesięcy - rozliczane jako 89,60 USD co 16 miesięcy. Ta opcja dzieli się tylko na 5,60 USD miesięcznie. Chociaż jest to najtańsza opcja, wymaga ona dużego zaangażowania.

Wszystkie plany obejmują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Akceptują wiele opcji płatności, w tym polecenie zapłaty SEPA, karta kredytowa, PayPal i BitPay.

Czy polecam SpyOFF VPN?

Krótko mówiąc, nie.

Zaczęło się obiecująco. Ich jurysdykcja jest świetna, a aplikacja jest przyjazna dla użytkownika. Uwielbiam to, że zawiera on przełącznik kills, a ich park serwerów rośnie w imponującym tempie.

Ale ich opcja wysokiej prędkości była zadziwiająco powolna, a obecność wycieków IP podważa cały produkt. Nie wspominając już o złośliwym oprogramowaniu, które znaleźliśmy jak pąkla w pliku instalacyjnym.

Zasadniczo ich zasada braku rejestrowania była imponująca, ale traci swój blask, gdy zdasz sobie sprawę, że nie kontrolują serwerów. Ostatnim gwoździem do trumny tej sieci VPN była powolna i niereagująca obsługa klienta.

To też jest drogie. Istnieją sieci VPN o znacznie wyższej jakości, które zalecamy w tym samym przedziale cenowym lub niższym.

Jakie masz wrażenia ze SpyOFF VPN? Zawsze cieszę się z twoich myśli.

Dodaj swoją recenzję:

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me