Skrýt My IP VPN Review

Hide My IP je služba VPN, která existuje již od roku 2006. Je registrována u My Privacy Tools, Inc., která má sídlo ve Spojených státech. Používají „Smart DNS“ místo OpenVPN.

V této recenzi Skrýt moji IP se podíváme na jejich možnosti proxy, uvidíme, jestli používají nejnovější možnosti protokolu a šifrování, jako je OpenVPN, a uvidíme, zda jejich síťové připojení zajistí, aby vaše soukromí na internetu bylo v bezpečí před zvědavýma očima.

Pojďme do toho.

Skrýt recenzi My IP VPN

Skrýt přehled My IP VPN

CELKOVÁ ŘADA: # 51 ze 78 VPN
POUŽITELNOST: Není uživatelsky přívětivý
ZÁZNAM SOUBORŮ: Některé zásady protokolování
UMÍSTĚNÍ: 66 zemí, 117 serverů
PODPĚRA, PODPORA: Omezená doba podpory
ÚPRAVA: Povoleno
NETFLIX: Typicky blokuje Netflix USA
ENCRYPTION / PROTOKOL: Inteligentní proxy DNS
NÁKLADY: 2,91 $ / měsíc
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.Hide-My-IP.com

Skrýt své IP profesionály

Nezůstanete v podnikání 12 let v oblasti kybernetické bezpečnosti, aniž byste něco udělali správně. A Hide My IP má docela pravdu.


Pro začátek je to rychlé.

Jako ... opravdu rychle! Viděli jsme pouze jednu další VPN, která je rychlejší než ta.

Funguje to s torrentováním, což je výrazně doplněno rychlostí této aplikace.

Abychom to vše doplnili, nenašli jsme žádné úniky. Jedná se o rychlou a neprodyšnou službu.

Oslavme tedy některé z dobrých věcí, které skrývá moje IP.

1. Žádné úniky vůbec

Únik v síti VPN je jako únik v lodi.

Jistě, chvíli to vznáší. Ale nevíte, že data všude vytékají. Loď vás brzy nebude schopna udržet nad vodou.

K úniku DNS dochází, když chyba zabrání signálu Internetu v nalezení tunelu VPN. Tunel je to, co přenáší vaši aktivitu po celém světě na platformu podle vašeho výběru. Bez tunela přistupujete k webům se skutečnou IP adresou, která je vystavena čestnému dobru, před očima NSA a kohokoliv, kdo by je mohl hledat..

Normální provoz VPN vs únik

Únik webu WebRTC je klasický případ špatné dobré věci. WebRTC je výhodná služba, která pomáhá prohlížečům vytvářet efektivní komunikační aplikace v reálném čase. Pokud to není síla k dobrému, nevím, co to je.

Ale zatímco WebRTC bojuje za svůj dobrý boj, za sebou zanechává nešťastný vedlejší účinek. Jeho rozhraní API, která létají na webu, mohou rozdělit signál VPN. Tím se odstraní vaše anonymita a zářivě se soustředí na vaši internetovou aktivitu a osobní informace.

Proto každá VPN, kterou kontrolujeme, prochází rozsáhlým testem těsnosti. Provedli jsme to vyzváněním a testovali jsme ho šestkrát, abychom se ujistili, že žádné úniky DNS nebo WebRTC nenarušují jeho práci..

Hide My IP obstál na našich testech.

žádné úniky webrtc

Žádné úniky DNS / IP:

Nebyl nalezen žádný únik DNS

Nebyly nalezeny žádné úniky IPv4 nebo IPv6:

Při skrytí mé ip VPN nebyly nalezeny žádné úniky ip

Jak vidíte, prošlo to s létajícími barvami.

Ale ještě jsme neskončili.

Prohledali jsme také naše VPN pomocí testu na viry a malware, abychom zajistili, že jeho instalační software nezakrývá nic ošklivého.

Zkontrolovali jsme 68 různých virů a vyšlo to úplně čisté.

Nebyly nalezeny žádné viry

2. Jedna z nejrychlejších VPN, jaké jsme kdy viděli

Dosud jsme testovali 78 různých sítí VPN.

Toto bylo druhé nejrychlejší, jaké jsme kdy viděli.

Naštěstí jsme začínali s několika docela hvězdnými benchmarkovými rychlostmi. Měli jsme rychlost stahování 97 Mb / s a ​​upload 53 Mb / s.

Testovali jsme dva servery Hide My IP, jeden v EU a druhý v USA.

Podívejte se na naše slibné výsledky.

Zkouška rychlosti EU

Rychlostní zkouška EU

  • Ping: 44 ms
  • Stahování: 81,46 Mbps (15,8% pomalejší než 97 Mbps Benchmark)
  • Nahrání: 20,36 Mb / s (61,58% pomalejší než 53 Mb / s Benchmark)

I když nahrávání kleslo o něco více, než jsme rádi viděli, toto stahování je velmi rychlé. Americká rychlostní zkouška byla téměř identická, s nominálním poklesem stahování a zklamáním při nahrávání.

Americká rychlostní zkouška

US Speed ​​Test

  • Ping: 113 ms
  • Stahování: 81,66 (15,8% pomalejší než 97 Mbps Benchmark)
  • Nahrání: 19,99 (62,2% pomalejší než 53 Mb / s Benchmark)

To byl obrovský úspěch. Pokles ve stahování byl tak nízký, že většina uživatelů by si to ani nikdy nevšimla. To je důvod, proč Hide My IP stojí na samém vrcholu našeho seznamu nejrychlejších VPN.

3. Jejich uživatelé mají povoleno používat tuto aplikaci VPN pro Torrenting

Torrenting je úžasný způsob, jak stahovat velké soubory vysokou rychlostí. Ve skutečnosti berete malé kousky souborů ze systémů jiných uživatelů.

Je to génius.

Je to také nebezpečné.

Přistupujete k systémům jiných uživatelů. Ostatní uživatelé zase přistupují k vašemu systému. Hackeři rádi používají torrenting weby a programy k získání přístupu k vašim informacím. A to není problém, který se zlepšuje.

V únoru roku 2018 hackeři zneužili slabost v populární službě uTorrent, která jim umožnila vzdáleně převzít kontrolu nad počítači jiných uživatelů..

torrentování a hackování

Síť VPN skryje vaše informace před očima kybernetických zločinců. Člověk by si tedy myslel, že svět VPN bude zahrnovat služby torrentingu.

Někteří ano. Ale někteří moc ne.

Mnoho sítí VPN umožňuje plnou schopnost torrentování, ale jiné omezí nebo dokonce úplně zakázají službu.

Naštěstí skrýt moji IP umožňuje plné torrenting, což je pěkné peří v čepici.

4. Slušný serverový park, pět připojení, přepínač zabil

Sáček triků VPN je jeho serverový park. Každá země a server v rámci je další volbou, kterou vám služba nabízí. Proto je tak divné vidět některé z těchto VPN s tak malými malými serverovými parky.

Serverový park skrýt moji IP je extrémně v pořádku. Není to jeden z nejlepších, co jsme viděli. (ExpressVPN má THOUSANDS serverů) Ale není to ani jeden z nejhorších. (HolaVPN nemá žádné servery a změní váš počítač na server, ke kterému mají ostatní přístup)

Hide My IP má servery na 123 různých místech po celém světě. To není vůbec špatné a dává svým uživatelům slušný počet možností.

Je to určitě dost, aby to sem v sekci "pro".

seznam síťových serverů

Jsou na šesti ze sedmi kontinentů. (Jakmile tučňáci získají přístup k wifi, jsem si jist, že také dostanou Antarktidu!)

Skrýt svou IP umožňuje přechod na některé ze svých zvláštních funkcí a umožňuje pěti současným uživatelům v rámci prémiového plánu.

Moje oblíbená funkce skrýt moji IP je však přítomnost vestavěného přepínače zabíjení. Váš přepínač kill je vaším nejlepším kamarádem díky anonymnímu prohlížení webu. Neustále sleduje vaše záda a dívá se na vás, když děláte svou věc.

Pokud potom starý dobrý zabiják přepne na přítomnost úniku DNS nebo WebRTC, který se na vás plíží, když si nejste vědomi, zabije celou relaci dříve, než jakékoli informace uniknou poskytovateli služeb Internetu..

5. Podporuje protokoly OpenVPN

Pokud hledáte VPN, chcete najít tu, která podporuje OpenVPN. To je jediný nejpůsobivější a sofistikovaný protokol VPN tunelování na planetě. OpenVPN stále zůstává na špičce, protože se jedná o program s otevřeným zdrojem. To znamená, že je trvale udržována komunitou kybernetické bezpečnosti jako celku.

Chybí protokol OpenVPN

Většina systémů OpenVPN provozuje šifrování AES-256, které musí NSA nebo jakýkoli známý superpočítač dosud prolomit..

To je nějaká další úroveň, ironclad, nezničitelné brnění. Naštěstí pro uživatele skrýt moji IP je OpenVPN k dispozici na některých hlavních platformách této služby. Každý, kdo používá skrýt moji IP v počítačích Mac, iOS nebo Android, má přístup k OpenVPN. Uživatelé Windows mají přístup k vlastní proxy, která využívá L2TP, což je zkratka pro Layer Two Tunneling Protocol.

Máte také možnost použít Smart DNS Proxy skrýt skrýt moji IP. Při použití serveru Smart DNS Proxy se přesouvají konkrétní informace týkající se vašeho internetového signálu. To se liší od tradičních protokolů tunelování VPN, které vedou celou relaci přes tunel VPN.

Proč byste tedy někdy chtěli používat inteligentní proxy DNS?

Je rychlejší a kompatibilní s mnoha zařízeními. Jeho zvýšení výkonu však může být způsobeno nedostatkem bezpečnosti. Pokud hledáte rychlou a účinnou relaci, která nepotřebuje mnoho ochrany, možná byste měli zvážit použití služby Smart DNS Proxy. Jinak se držte protokolů VPN tunelování.

6. Odblokuje Netflix

Netflix a VPN se kdysi smíchaly jako arašídové máslo a želé. V posledních letech jsou však spíše jako ropa a voda.

To není chyba poskytovatelů VPN. Je to všechno na Netflixu. Streamující gigant má uzavřené velké peněžní smlouvy s různými poskytovateli obsahu pro streamování specifického obsahu v určitých oblastech. Například ve Velké Británii je ve své knihovně Netflix uveden klasický sitcom Full House z 90. let. V USA vlastní Hulu práva na streamování Full House, což znamená, že uživatelé amerického Netflixu nebudou moci chytit všechny nádherně prospěšné hijinxy rodiny Tannerů, pokud nejsou na Hulu.

Uživatelé to obcházeli s VPN. Jediné, co se muselo udělat, bylo přihlásit se, vybrat server ve Velké Británii, vyhodit Netflix a než to věděli, citovali by „spolu s Michelle“.

Poté Netflix zjistil, co se děje.

Největší služba pro streamování obsahu na světě bojovala zpět a zavedla jeden z nejpokročilejších systémů detekce VPN na světě. Zatímco většina sítí VPN je blokována v přístupu k obsahu Netflixu, několika vynalézavým systémům se podařilo problém vyřešit.

Hide My IP neblokuje Netflix prostřednictvím tradičního desktopového klienta. Budete muset použít jejich rozšíření prohlížeče Google Chrome nebo Firefox. Před instalací rozšíření prohlížeče Chrome jsem několikrát bez úspěchu vyzkoušel běžnou Windows VPN. Pokusil jsem se získat přístup k Netflixu a byl jsem znovu zablokován.

Pak jsem zkusil něco jiného. Zapnul jsem režim plovoucí sítě IP, který je součástí těchto rozšíření prohlížeče. Můžete k němu přistupovat posunutím až na konec nabídky rozšíření.

Skrýt rozšíření IP prohlížeče Plovoucí režim IP

Jakmile jsem tento režim aktivoval, připojil jsem se k serveru v USA a měl jsem přístup k obsahu Netflix. Zkoušel jsem to znovu se serverem v Mexiku a mé úsilí bylo opět odměněno.

Skrýt moji IP tedy může Netflix odblokovat, ale bude nutné provést nějaké další kroky, aby se to stalo!

7. Seznam působivých zařízení

Uživatelé dnes chtějí sledovat geoblokovaný videoobsah na více zařízeních, takže když vidím, že VPN jsou tak úzce smýšlející, že umožňují pouze službu na počítači a mobilním zařízení, bolí mě hlava.

Naštěstí Hide My IP není jedním z nich.

Může se pochlubit působivým seznamem zařízení, který zahrnuje vše od počítačů, přes mobilní telefony, směrovače, chytré televizory, streamovací zařízení a herní konzole..

skrýt můj seznam zařízení ip VPN

Nejprve máme seznam počítačů a mobilních zařízení. Funguje na působivé řadě operačních systémů, včetně Chromebooku. Je také skvělé vidět jak Android, tak iOS.

skrýt mé IP směrovače VPN

Konečně, třešnička nahoře, máme spoustu herních konzolí. Máte PlayStation 4, což je model současné generace, a předchozí generaci ve formě 360, Wii a PS3.

herní konzole

Skrýt My IP Cons

Určitě jste si nemysleli, že to byly všechny sluneční sprchy a duhové sypání.

Zde jsou některé neuvěřitelně problematické problémy.

Pro začátečníky se zdá, že skrýt moji IP je v pořádku zaznamenávat vaše osobní údaje. Hodně z toho taky.

Jejich jurisdikce v USA vás zavede do nitkového kříže některých kostnatých špionážních aliancí, které mě nutí pochybovat o tom, jak je jejich služba skutečně bezpečná.

Také to s Netflixem vůbec nepracovalo, což byl bummer.

Ale to všechno bledne před mým jediným největším problémem s touto VPN.

Není to opravdu VPN.

1. těžkopádné nastavení

Při nastavování VPN by mělo být super jednoduché. Moje 80letá babička by v ideálním případě měla být schopna to zvládnout bez problémů. Nejlepší VPN na světě jsou velmi jednoduché. Stáhněte si klienta, přihlaste se a spojte se jedním tlačítkem.

Snadná vánek.

Bohužel jsem zjistil, že proces přihlášení skrýt moji IP je těžkopádný a zbytečně komplikovaný.

Počáteční stahování proběhlo bez problémů.

Hipe My IP VPN Download Page

Na stránce stahování klikněte na tlačítko „Stáhnout nyní“ a spustí se okamžitě.

Obrazovka stahování pro skrytí My IP VPN

Po stažení souborů klikněte na instalační program a VPN se začne načítat. Instalace byla tak rychlá, že jsem ani neměl dost času na to, abych si pořídil snímek o jeho průběhu, než skončí.

Jakmile se spustil, viděl jsem palubní desku a okamžitě mi začala bolet hlava.

Řídicí panel pro skrýt moji IP

Podívejte se na to.

Děje se zde hodně, mnohem více než většina VPN, které jsme zkontrolovali. Přihlašovací obrazovka obvykle není nic jiného než přihlašovací pole, nabídka pro výběr serveru a velké tlačítko označené „Připojit“.

Zjistíte, že na této stránce není sekce pro přihlášení. Nepřihlásíte se pomocí uživatelského jména a hesla. Po zakoupení prémiového plánu musíte použít licenční klíč, který vám bude zaslán.

Pokud vás zajímá, kam máte tyto informace vložit, nejste sami. Nakonec jsem si uvědomil, že možnost skutečného přihlášení je napěchována až na spodní část řídicího panelu v pravém dolním rohu..

Skrýt mé IP přihlášení

Kliknul jsem na „Zadejte licenci“ a zkopíroval jsem svůj licenční klíč do pole, které se objevilo.

Skrýt můj licenční klíč IP

Jakmile to bylo hotové, nastal čas se přihlásit, pouze neexistovala jasná možnost připojení. Obvykle je velké tlačítko označené „CONNECT“ velkými tučnými písmeny. Všimněte si, že v tomto neuvěřitelně rušném rozhraní není žádné tlačítko pro připojení.

Nakonec jsem si uvědomil, že tlačítko označené „Skrýt moji IP“ bylo tlačítko připojení. To by mohlo někoho zmást, protože používají frázi Skrýt moji IP jako akci, zatímco většina lidí by se na to dívala a nepovažovala by to za důležité, protože je to název produktu.

Tlačítko Hide My IP Connect

Jakmile jsem se konečně připojil, mohl jsem si prohlédnout jejich seznam serverů kliknutím na rozbalovací nabídku ve spodní části označené „Vybrat požadované umístění“.

Poté bylo hladké plachtění. Klient VPN fungoval dobře a přepínání mezi servery bylo jednoduché. Dostalo se tam jen pár bolestí hlavy.

Poté jsem stáhl rozšíření Hide My IP Chrome. To bylo mnohem jednodušší. Našel jsem ji v Internetovém obchodě Chrome, klikl jsem na modré tlačítko označené „Přidat do Chromu“ a stáhlo se to rychle. Pro přístup ke službě jsem musel znovu zadat licenční klíč, ale tentokrát jsem na to byl připraven.

Skrýt instalaci My IP Chrome

2. Protokoly osobních údajů

Pokud VPN zaznamenává jakékoli informace o vašich činnostech nebo vašich osobních údajích, neměli byste je používat.

Celý anonymní procházení webu spočívá v anonymním procházení webu. To je neviditelné pro všechny. Ne všichni kromě vašeho poskytovatele VPN.

Na stránce často kladených otázek skrýt funkci Moje IP rychle uvedl, že se nepřihlásí.

politika protokolování

Když jsem však zapadl do svých zásad ochrany osobních údajů, zjistil jsem, že i když nevedou záznamy o vašich webových aktivitách, drží alarmující množství osobních údajů.

Zásady ochrany osobních údajů

To je spousta dat. V jednom z těchto bodů také říkají, že zaznamenávají vaše používání nebo přístup k jejich produktům, službám, webům nebo síti. To zní jako logování aktivity.

Co ale budou dělat s mými informacemi?

Hide-My-IP-personal-information

Takže ho použijí, aby mě obtěžovali. Úžasné.

Také mějte na paměti, že o vás navždy uchovávají informace. Není to jen pryč, jakmile opustíte službu. Pokud jste s nimi někdy komunikovali, dostali vaše jméno a e-mail.

Držte se zadků, je to mnohem horší.

monitorování

Našel jsem tento krásný nugget na stránce Smluvní podmínky.

V podstatě jsou jako: „neuchováváme si žádné záznamy o vaší činnosti ... kromě protokolů o vaší činnosti, které uchováváme, a dáme vládě, pokud nám to sdělí.“

Mám pocit, že pokaždé, když mi tato společnost řekne, že moje záznamy nezaznamenávají, jejich kód webových stránek na mě digitálně mrkne spikleneckým způsobem.

Zcela hrozné.

3. Jurisdikce USA (v rámci aliance 5 očí)

Víte, jak si všichni myslí, že vláda světa má stinné spojenectví, kde špehuje své lidi a sdílí tyto informace mezi sebou?

To je pravda.

Říká se tomu alianci 5 Eyes Surveillance Alliance a jedná se o dohodu uzavřenou mezi Spojenými státy, Kanadou, Velkou Británií, Austrálií a Novým Zélandem..

Co to znamená pro Hide My IP?

To znamená, že pokud strýček Sam požaduje vaše informace, skrýt moji IP ji ponoří přímo nahoru. Nemají na výběr. USA poté budou tyto informace sdílet se čtyřmi zahraničními vládami.

4. Žádná funkce Netflixu

Hej, chci se dívat na Netflix na VPN?

No, nemůžete! Protože Netflix nenávidí VPN.

VPN byla nejlepším způsobem, jak streamovat blokovaný obsah Netflixu z jiných zemí. Poté se jednoho dne Netflix rozhodl, že se mu toto neregulované použití jeho systému nelíbí.

no netflix pro Hide My IP VPN

Tak se zrodila černá obrazovka zkázy Netflixu.

Streamující společnost používá jeden z nejpokročilejších systémů blokování VPN a proxy známých člověku, takže není divu, že je velmi efektivní.

Komunita VPN byla pobouřena. Jak Netflix reagoval?

Bylo jim to jedno. Vůbec.

"Je to velmi malá, ale docela hlasitá menšina," řekl generální ředitel společnosti Netflix Reed Hastings během telefonního výdělku společnosti. "Takže to pro nás opravdu není důležité."

Některé sítě VPN však stále mají ten správný obsah, který je schopen zaklít kolem zákazu společnosti Netflix. Hide All IP bohužel není jedním z nich.

Testovali jsme pět jejích serverů a žádný z nich nepracoval s Netflixem.

Pokud hledáte službu, která umožňuje vašemu proudu blokovat obsah Netflixu, podívejte se na náš seznam nejlepších VPN, které pracují s Netflixem..

5. Omezené hodiny zákaznické podpory

Hide My IP má zákaznický servis. Je zde telefonní číslo, funkce chatu, formulář pro prodej jízdenek. A oni to zvládají… mezi hodinami 9:00 a 16:00. od pondělí do pátku.

zákaznická podpora prostřednictvím telefonu

Víte, během tohoto pomalého času, kdy má každý spoustu prostojů, aby mohl procházet svou VPN.

To byl zjevně sarkazmus. Ve skutečnosti nemá smysl mít zákaznickou podporu pouze v době, kdy většina vaší zákaznické základny pracuje a nepoužívá váš produkt.

žádný živý chat

Tato funkce chatu byla offline, takže jsem ji použil k odeslání zprávy s dotazem na jejich šifrovací protokoly a protokoly tunelování VPN nebo jejich chybějící.

Ještě v průběhu několika dnů se musím ozvat.

Skrýt moje náklady na IP, plány a možnosti platby

Všichni noví uživatelé mohou vyzkoušet skrýt moji IP zdarma na sedmidenní zkušební verzi zdarma. Zkušební verzi získáte okamžitě stažením aplikace pro počítače.

Náklady a způsoby platby

Jejich placené standardní služby stojí 29,95 USD. Jedná se o jeden rok služby s licenčním kódem, který nikdy nevyprší.

informace o licenci

Jejich prémiová služba je o něco těžší najít. Nedokázal jsem se k němu dostat z hlavní stránky jejich webu, což bylo super.

Skrýt prémiovou službu Moje IP VPN

Toto je verze, která vám umožní připojit až pět zařízení. Cenová struktura na něm je ale šílená.

Skrýt cenu služby Moje IP VPN

Obvykle, když přijmete závazek na celý rok, máte značné procento úspor. Zde je měsíční rozdíl mezi celý rok a měsíc na měsíc zrušit kdykoli služba je pouze čtyři centy. Takže moje velká celková úspora za rok závazku vyjde na 48 centů.

Aktualizace z února 2019: Ceny byly ve srovnání s posledním hodnocením upraveny. Prémiový měsíční tarif nyní stojí 4,95 $ měsíčně.

platební metody

Existuje spousta různých platebních možností. Berou Visa, Mastercard a PayPal, což je docela standardní.

Miluji, když vám VPN umožňují používat bitcoiny a další kryptoměny jako způsob platby. Je to jako extra anonymní třešnička nad tím, co má být bezpečným zážitkem. Takže, bravo, ten, Hide My IP.

Aktualizace z února 2019: Nyní přijímají dvě oblíbené kryptoměny: Bitcoin a Litecoin.

Veškerý prodej přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Na základě našeho testu to možná budete potřebovat.

Doporučujeme tuto VPN?

Ne.

Začalo to skvěle a já se mi to opravdu líbilo. Jejich rychlostní testy, jejich nedostatek netěsností, torrenting, kill switch, chtěl jsem zahodit přehlídku pro tento produkt.

Pak přišel seznam nevýhod.

Jejich logovací politika je děsivá úroveň stinných. Jeden pohled na to stačil k tomu, abych navždy rozbil mou důvěru v tuto společnost. A co víc, je tu otázka aliancí pro dohled. To není něco, co byste měli brát na lehkou váhu.

Pak žádný produkt Netflix, částečný úvazek a můj hrozný praktický test s nimi neposlal tento produkt do čichu.

Ze 78 VPN, které jsme zkontrolovali, hodnotíme Hide My IP na čísle 51.

Zde najdete nejlepší služby VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me