Recenze AzireVPN

Recenze AzireVPNAzireVPN vytvořila švédská společnost Netbouncer AB (2012).


V době psaní této recenze mají 22 serverů v pěti různých zemích.

Tvrdí, že mají na paměti vaše soukromí, a upozorňují na silné protokoly, které mají udržovat váš online život v bezpečí.

Ale ano?

To se dnes dozvíme dnes v této recenzi AzireVPN.

Provedli jsme je pomocí našeho 13krokového procesu kontroly, abychom zjistili, zda dokážou splnit tato vznešená očekávání.

Přehled AzireVPN

CELKOVÁ ŘADA: # 67 ze 78 VPN
POUŽITELNOST: Snadné nastavení a použití
ZÁZNAM SOUBORŮ: Žádné zásady protokolování
UMÍSTĚNÍ: 5 zemí, 18 serverů
PODPĚRA, PODPORA: Citlivá podpora zákazníků
ÚPRAVA: Povoleno
NETFLIX: K dispozici pouze ve Stockholmu, Švédsko
ENCRYPTION / PROTOKOL: AES-256; OpenVPN, WireGuard
NÁKLADY: 4,26 $ / měsíc na rok
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY: www.AzireVPN.com

AzireVPN Pros

AzireVPN začal silný.

Jejich zásady bez protokolování jsou podrobně popsány a podporovány „režimem slepého operátora“, který přidává další vrstvu zabezpečení již tak působivému programu..

Používají nejlepší protokoly VPN a šifrování, které odvětví nabízí, včetně novějších služeb, které by se mohly stát novou normou.

Azire také pracuje s torrentovacími službami a dokáže překonat zákaz VPN společnosti Netflix.

Pojďme prozkoumat všechny tyto pozitivní funkce po jednom.

1. Žádné protokolování aktivity

Azire tvrdí, že neprotokoluje žádnou vaši aktivitu. Dávají to jasně najevo na svých webových stránkách.

přísná žádná logovací politika

To je obrovský nárok, podpořený rozepsanými body. Je třeba poznamenat, že mnoho společností VPN tvrdí, že vaši aktivitu nezaznamenávají, ale když se blíže podíváte na podmínky služby a zásady ochrany osobních údajů, skutečně.

Zajímavé je, že AzireVPN nemá na svých stránkách zásady ochrany osobních údajů, ale prohlédl jsem si jejich smluvní podmínky.

podmínky protokolování služby

Znovu opakují svou politiku, slovo za slovem, prokazující, že to, co je uvedeno na hlavní stránce, je jejich oficiální logovací postoj. Nejsou žádné skryté výrazy nebo jazyk pro backhanded. Úžasný.

Jejich postoj proti těžbě dřeva je podporován slepým operátorským systémem. Tím se odstraní schopnost běžného správce systému dotazovat se na jakékoli koncové body nebo informace o povoleném IP, které používá protokol WireGuard.

Slepý operátor

Azire omezuje dokonce schopnosti svých vlastních operátorů chránit vaše informace. To je působivé opatření, které není mnoho společností ochotno přijmout.

2. Působivé protokoly a šifrování

Veškerá anonymita na světě neznamená nic bez výkonného protokolu tunelování VPN a šifrování na vysoké úrovni, které chrání vaše online informace..

Jedním z nejdůležitějších faktorů, které je třeba hledat při výběru služby VPN, jsou možnosti protokolu a šifrování. A AzireVPN má některé nejlepší.

Jejich výchozí protokol je OpenVPN. Mnozí to považují za průmyslový standard. Je to otevřený zdroj, což znamená, že je neustále udržován celou komunitou zabezpečení (na rozdíl od několika inženýrů v jedné společnosti).

To neustále udržuje OpenVPN na špičce, neustále se aktualizuje, opravuje a prověřuje.

Azire také používá šifrování AES-256, což je v současné době nejbezpečnější šifrovací standard na planetě pro produkty VPN.

Technické detaily AzireVPN

Líbí se mi, kolik informací poskytuje Azire ve svých protokolech. Jsou jasně hrdí na to, co nabízejí, a měli by být.

Novým protokolem pro izraelské tunelování, který směřují, je WireGuard.

Tento protokol VPN není kompatibilní se všemi platformami a funguje pouze v systémech Linux, Mac, Android a některých omezených směrovačích. Používá formálně ověřenou konstrukci výměny klíčů a Azire prohlašuje, že se domnívají, že je lepší než OpenVPN.

Jako faktory, které zvyšují bezpečnost systému WireGuard, uvádějí vyšší rychlost a menší kód.

WireGuard vs IPsec vs OpenVPN

V neposlední řadě nabízí Azire proxy službu SOCKS5, která se většinou používá k obcházení Geo-bloků umístěných na obsahu při zachování připojení ke stejnému serveru tunelu v jiném umístění..

Celkově vzato jsou vaše informace s aplikací AzireVPN mimořádně bezpečné a mají spoustu úžasných možností.

3. 1/4 servery pracovaly s Netflixem

Je neuvěřitelně vzácné, když najdete VPN, která pracuje s Netflixem.

Je to proto, že nejoblíbenější streamingová služba na světě vyhlásila válku ve virtuálních soukromých sítích a proxy se před několika lety vrátila.

Ale vše není ztraceno.

Některé sítě VPN jsou schopny prolomit blokovací software Netflixu, což vám umožní zažít obsah blokovaný geo, bez ohledu na to, kde byste mohli být.

S potěšením oznamujeme, že AzireVPN je jedním z nich. Testovali jsme čtyři jeho servery a zjistili jsme, že jeden z nich (Stockholm, Švédsko) stále umožňoval streamování Netflix.

4. Torrentování je povoleno

Bezpečné torrentování je jedním z největších darů, které může VPN poskytnout.

Schopnost stahovat velké soubory kousek po kousku, propojením se systémy jiných uživatelů je velmi prospěšná. S tím však také nese velké nebezpečí.

Uživatelé, kteří se připojují k vašemu počítači, mají někdy škodlivé úmysly.

To je důvod, proč VPN dělá proces torrentování mnohem bezpečnějším. Tím, že své soukromé informace nebudete držet v rukou zločinců, budete mít všechny výhody torrentingu bez nebezpečí.

Navzdory tomu mnoho sítí VPN zakazuje torrentování nebo jej přísně omezuje na svých serverech. AzireVPN není jedním z nich. Umožňuje torrenting bez omezení na všech serverech.

Ve skutečnosti se dostala na náš seznam nejlepších VPN pro torrenting.

5. Responzivní zákaznický servis

AzireVPN používá kontaktní formulář na stránce podpory svého webu pro všechny záležitosti týkající se zákaznických služeb.

Naleznete jej kliknutím na podpůrnou značku v horní části stránky a posunutím až na konec.

Před formulářem mají několik často kladených otázek, aby se pokusili vyřešit vaše obavy, než budete muset odeslat e-mail.

e-mailová podpora s lidmi

Zeptal jsem se jednoduchého dotazu na jejich šifrování a zda bych mohl použít TOR v jejich síti. O pár hodin později jsem dostal odpověď, což je působivá doba odezvy na kontaktní formulář. (V minulosti jsme museli čekat DNÍ, abychom dostali jednoduché odpovědi od jiných poskytovatelů v minulosti.)

rychlá e-mailová odpověď od AzireVPN

Nebyla to odpověď na vložení formuláře nebo kopie.

Někdo si vlastně vzal čas na přečtení mé zprávy a poslal mi dobře promyšlenou a zdvořilou odpověď s odkazy, kde bych mohl získat více informací.

Byl to fantastický zážitek z podpory.

6. Snadné nastavení a použití

Při testování této VPN jsem měl velmi pozitivní zkušenosti s rukama. Instalace byla hračka a můj zážitek z prohlížení webu byl docela bezchybný.

Nejprve jsem ze svého webu stáhl správného klienta VPN.

snadný proces nastavení pomocí klienta VPN

Průvodce nastavením byl docela jednoduchý a snadný a instalace proběhla rychle. Celý zážitek ze stahování přes instalaci trval necelou minutu.

Proces nastavení AzireVPN

Jakmile byla nainstalována, AzireVPN vystřelil hned a dal mi znamení na obrazovce. Zadal jsem své přihlašovací údaje a pak jsem začal.

Softwarová aplikace AzireVPN

Spojení bylo pěkné a snadné a ve svém volném čase jsem mohl procházet. Připojil jsem se k kanadskému serveru, což bylo rozhodnutí, které jsem učinil před přihlášením.

Byl jsem zděšen, když jsem viděl, že během připojení neexistuje žádný panel VPN. Také jsem nemohl změnit servery podle libosti. Musel bych se odhlásit a pak se vrátit zpět, kdybych to chtěl udělat.

Pro odpojení jsem musel kliknout pravým tlačítkem myši na ikonu na panelu nástrojů a vybrat příkaz odpojit.

Nevýhody AzireVPN

I když je tu spousta dobrých radostí, když přijde na AzireVPN, je tu také docela dost.

Jednak jsme v jednom z našich testů našli úniky IP, což je obrovský problém.

Seznam serverových parků a zařízení je extrémně malý, není příliš rychlý a navzdory své zásadě bez protokolování je plácnutí uprostřed velké dozorčí aliance.

Podívej se.

1. Švédská jurisdikce (Inside 14 Eyes Alliance)

Milovali jsme Azireovu politiku bez protokolování.

Je to čestný dech čerstvého vzduchu.

Nicméně…

Je to lehce vráceno kvůli švédské jurisdikci společnosti.

Švédsko je součástí 14 Eyes Surveillance Alliance, špionážní dohody mezi 14 zeměmi, včetně Švédska a Spojených států. Členské země shromažďují své úsilí o shromažďování informací. Pokud tedy na vás jedna vláda shromažďuje informace, všichni to dostali.

Ačkoliv vás Azire možná nebude protokolovat, mohli by po převrácení švédskou vládou převrátit osobní údaje. Pak by Švédsko, USA a dalších 12 států mělo informace o vás a vaší činnosti.

Není ideální.

2. Zjištěny netěsnosti IP

Pokud VPN vytéká vaše IP adresa, měli byste ji příkopem ASAP.

Skrytí vaší IP je doslova jedna věc, kterou musí VPN udělat. Je to celý důvod pro existenci produktu.

To je důvod, proč, když najdeme úniky IP, zakysá náš názor na VPN.

A bohužel, přesně to se stalo s AzireVPN.

Tyto úniky mohou mít dvě podoby: úniky DNS a WebRTC.

K únikům DNS dochází, když chyby způsobí obcházení tunelu VPN. Když k tomu dojde, je vaše IP zcela odkrytá.

Úniky WebRTC jsou způsobeny API v prohlížečích, které mají usnadnit zátěž vývojářů při vytváření komunikačních aplikací v reálném čase. Tato rozhraní API sice slouží prospěšnému účelu, ale mohou způsobovat problémy se zabezpečením VPN a způsobit odhalení vaší skutečné adresy IP.

Z důvodu důležitosti a hrozby, kterou představují úniky IP, jsme všechny systémy, které testujeme, testovali pomocí šesti testů. Azire selhal jeden ze šesti.

azire unikající servery DNS

Zobrazuje naši estonskou IP (ale měla by být IP UK).

 • https://ipleak.net/ - Passed
 • https://www.perfect-privacy.com/check-ip - předáno
 • https://ipx.ac/run - předáno
 • https://browserleaks.com/webrtc - předáno
 • https://www.perfect-privacy.com/dns-leaktest/ - Selhalo
 • https://dnsleak.com - předáno

Také jsme zkontrolovali jejich instalační software, abychom se ujistili, že se s ním nezveřejňují žádné malware nebo jiné viry. S potěšením oznamujeme, že to proběhlo s létajícími barvami.

virustotal scan pro azirevpn

3. Pomalé rychlosti serveru

Síť VPN zpomaluje rychlost vašeho internetu.

Každý bude.

To však neznamená, že by se celý váš systém měl skřípět. Když se podíváte na některé z nejrychlejších sítí VPN, které jsme viděli, uvidíte, že vás jen trochu zpomalí.

Ostatní VPN jsou v tomto ohledu méně efektivní.

Otestujeme rychlost každé VPN, kterou kontrolujeme stejným způsobem. Zjišťujeme ztrátu ze serveru v EU a jiného v USA.

Rychlosti vycházející ze serveru EU nebyly hrozné, ale stále nižší, než bychom rádi viděli.

Azire EU test rychlosti

Rychlostní zkouška EU

 • Ping: 36 ms
 • Stahování: 47,47 Mbps (51% pomalejší než 97 Mbps Benchmark)
 • Nahrání: 39,72 Mb / s (25% pomalejší než 53 Mb / s Benchmark)

Americká rychlostní zkouška se zdařila mnohem horší, s rychlostí nahrávání klesající o alarmující procento.

Azireová americká rychlostní zkouška

US Speed ​​Test

 • Ping: 153 ms
 • Stahování: 27,76 Mbps (71% pomalejší než 97 Mbps Benchmark)
 • Nahrání: 8,21 Mb / s (84,5% pomalejší než 53 Mb / s Benchmark)

Ze 78 VPN, které jsme zkontrolovali, hodnotíme AzireVPN číslo 40 z hlediska rychlosti. To je téměř staví do třetí třetiny.

4. Omezená kompatibilita zařízení

Protože se moderní VPN používají pro mnoho datových proudů, je důležité zajistit, aby byly kompatibilní s chytrými zařízeními, která mohou fungovat s televizí.

AzireVPN bohužel nefunguje se zařízeními jako FireTV, Roku, AppleTV nebo herními systémy, jako jsou PlayStation 4 nebo Xbox One.

Azire běží s Windows, MacOS, Linux, Android, iOS, směrovači, které používají OpenWrt a LuCi, OpenWRT, DD-WRT a pfSense.

I když je to slušná sestava, nedostatek inteligentních zařízení a herních konzolí z toho dělá pro mě podvod.

5. Malý počet serverů, spínač s omezeným zabíjením

Některé z nejlepších VPN na světě mají tisíce serverů umístěných téměř v každém hlavním městě na světě.

Azire má pět zemí a 22 serverů.

A je to.

umístění a servery

Tyto servery jsou umístěny pouze v Severní Americe a Evropě. Žádné zastoupení v Africe, Asii nebo Austrálii.

Tento nedostatek možností je pro uživatele skutečnou službou.

Azire-5-umístění

Má působivý seznam funkcí. Neomezená šířka pásma a podpora přenosu IPv6 a P2P je vždy dobrá věc.

Ale příliš málo serverů je pravděpodobně důvodem, proč jsme viděli tak pomalé rychlosti serverů (a pravděpodobně budete také).

Poté nabízejí pouze přepínač zabíjení pro Android. Což je provaz!

Tyto šikovné malé funkce představují obranné bezpečnostní opatření, se kterým většina legitimních sítí VPN přichází z krabice. Pokud jsou ve vaší relaci úniky, spínač zabíjení se aktivuje a spustí vás ze systému.

Úniky jsou tak nebezpečné, protože nikdy nevíte, kdy k nim dochází. A protože jsme zjistili úniky přítomné v systému AzireVPN, obnovilo by to mou důvěru, kdyby došlo k přepínači zabíjení.

Žádné takové štěstí však - pokud nepoužíváte Android.

AzireVPN Náklady, plány, & platební metody

AzireVPN má jeden prémiový plán, který zahrnuje všechny funkce programu.

Zahrnují pět současných připojení a neomezené přepínače serverů.

AzireVPN ceny

Při převodu těchto nákladů z EUR vidíme, že v době této aktualizace (únor 2019) bude jeden měsíc služby stát 5,68 $..

Tři měsíce poběží 4,54 $ měsíčně. Celý rok bude stát 4,26 $ měsíčně a dva celé roky bude stát 3,69 USD měsíčně.

Není to špatná cena, ale existují mnohem levnější VPN, které mají mnohem větší serverový park a další funkce.

Naštěstí existuje spousta různých platebních možností (včetně anonymních plateb):

AzireVPN anonymní platby

Můžete platit hlavní kreditní kartou (Visa, Mastercard, American Express) nebo přes PayPal. Přijímají dokonce osm různých forem kryptoměny. To je velmi užitečné, když se snažíte zachovat anonymitu.

Podmínky služby Azire ukazují, že většina uživatelů získává plnou sedmidenní záruku vrácení peněz. Vezměte však na vědomí, že tato náhrada NENÍ rozšířena na měsíční balíčky nebo nákup provedený pomocí bitcoinů. Takže mějte na paměti, že pokud sledujete jednu z možností.

Doporučuji AzireVPN?

Bohužel ne.

A zdůrazňuji slovo „bohužel“, protože jsem to opravdu chtěl doporučit.

Společnost je efektivní a informativní. Jejich zákaznický servis byl vynikající a opravdu se mi líbí jejich anti-logging politika. Web je velmi užitečný; jeden z nejlepších, co jsem viděl.

To nestačilo.

Je to předražené a příliš pomalé s tak omezeným serverovým parkem. Úniky jsou pro mě vždy těžké překonat. Zejména bez vypínače pro většinu zařízení.

Byl to však opravdu bezproblémový uživatelský zážitek. Aplikace funguje velmi dobře. Pokud by dokázali tyto problematické problémy řešit, v budoucnu bych se za to určitě mohl dostat.

AzireVPN hodnotíme na 67 ze 78 VPN, které jsme zkontrolovali.

S NordVPN byste byli mnohem lepší (naši úplnou recenzi si můžete přečíst zde).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me