Nejlepší VPN služby (2020)

Nejlepší srovnání VPN

Existuje více než tisíc VPN služeb (bezplatných i placených), které přicházejí a odcházejí.

Každý vypadá stejně, znít stejně, nabízí stejné funkce a slibuje, že vaše připojení zůstane zcela bezpečné a anonymní.

Jak ale najít nejlepší VPN?

Vzhledem k tomu, že web plní tolik předpojatých recenzí VPN, může být obtížné rozeznat fakt od fikce zaměřené na zisk.

Na TheBestVPN.com jsme doposud testovali a prověřovali více než 70 populárních služeb VPN. Každá recenze obsahuje základní informace o VPN, podrobný pohled, test rychlosti a nevýhody / výhody.

Zde jsou nejdůležitější faktory VPN, které jsme porovnali:

 • Rychlost stahování
 • Ochrana osobních údajů a bezpečnostní funkce / nedostatky
 • Pravidla jurisdikce a protokolování
 • Dostupnost Torrenting a Netflix
 • Použitelnost a podpora
 • Náklady

Podrobný postup kontroly naleznete zde.

Nejlepší VPN pro online soukromí a zabezpečení

Nejlepší VPN neuchovávají žádné záznamy o navštívených webech ani o stahovaných souborech. Maskují vaši IP adresu za přijatelnou cenu. A nabízejí spoustu serverů bez omezení po celém světě, takže můžete streamovat obsah Netflix nebo volně používat torrenting.

Bez dalších okolků je zde 10 nejlepších sítí VPN v roce 2020:

1. NordVPN - nejlepší „všestranná“ VPN (3,49 $ / měsíc)

Řady # 1 ze 78 VPN

nordvpn homepage

Věci, které se nám líbily:
+
Rychlé servery (5 646)
+ Torrenting / P2P je povolen
+ Pracuje s Netflixem
+ Přísné zásady pro protokoly
+ Snadno použitelné aplikace VPN
+ Dvojité šifrování dat
+ Nebyly nalezeny žádné úniky IP / DNS

Věci, které se nám nelíbily:
- Slevy pouze na delší předplatné

Kompatibilní s:
NordVPN je založen mimo Panamu a je to jeden z nejbezpečnějších systémů VPN, se kterým byste se mohli kdy setkat. To je důvod, proč to byla trvale naše nejlépe hodnocená služba.

Počet serverů společnosti NordVPN je pozitivně obrovský, s více než 5 600 servery rozloženými do 60 různých zemí. Toto je nejúplnější seznam serverů, jaký jsme viděli mezi našimi poskytovateli VPN. Společnost NordVPN bere zabezpečení vážně. Mají službu, kterou nazývají „Double VPN“. Tato funkce přebírá dva různé servery a kombinuje je do jednoho pro dvojnásobné šifrování a ultra bezpečné připojení..

Jejich uživatelsky přívětivé aplikace VPN jsou plně naloženy přepínačem kill, který chrání vaše data před pádem do špatných rukou.

Společnost se nachází v Panama City. Věřte tomu nebo ne, umístění je důležité, pokud jde o váš výběr VPN. Různé oblasti mají různé zákony na ochranu soukromí a město Panama prostě spadá na území přátelské k soukromí. Bylo známo, že někteří poskytovatelé VPN uchovávají protokoly o vaší činnosti (například adresy IP nebo časová razítka). NordVPN ne. Vládní agentury mohou tyto informace použít ke sledování vaší aktivity, takže je velká část, že naše VPN služba číslo jedna je anonymní.

Vynikali také v naší sérii praktických testů.

Dá se bezpečně říci, že spojení je pevné, protože byly nalezeny nulové úniky (žádné IP / DNS / WebRTC). Služba také funguje dobře s torrentováním a obcházením geo-omezení některých webů, jako je Netflix. Pět ze šesti testovaných serverů úspěšně odblokovalo Netflix.

Můžete připojit až šest zařízení současně na téměř jakékoli platformě, kterou si lze představit, včetně Android, ChromeOS, iOS, Windows, Mac, Linux nebo dokonce vašeho routeru. 3letý závazek také sníží náklady z 11,95 $ / měsíc na pouhých 3,49 $.

Pouze nevýhoda? Slevy fungují pouze u delších odběrů. Naštěstí mají 30denní záruku vrácení peněz „bez otázek“.

Navštivte NordVPN.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi NordVPN

2. Surfshark - nejlepší „levný“ VPN (1,99 $ / měsíc)

Řady č. 2 ze 78 VPN

úvodní stránka surfshark

Věci, které se nám líbily:
+ Přísné zásady pro protokoly
+ Neomezená zařízení
+ Torrenting povolen

+ Odblokuje georegulace Netflix
+ Bezpečný a spolehlivý
+ Doplňky: Multihop & Blokovač reklam

Věci, které se nám nelíbily:
- Průměrná rychlost

Kompatibilní s:
Surfshark obsahuje více než 1000 serverů v 60 různých zemích. Kromě toho nabízí Surfshark některé z nejmodernějších možností šifrování a protokolu, které jsou dnes k dispozici. Je vybaven AES-256-GCM napříč OpenVPN a IKEv2 / IPSec.

Surfshark je jedním z go-to VPNS pro odblokování Netflixu. Testovali jsme šest různých serverů, abychom zjistili, jak fungují se světovou premiérovou službou a každý z nich fungoval perfektně. Její aplikace jsou vybaveny požitky přátelské k soukromí, jako zabiják, který chrání vaši pravou IP před únikem, a také Multihop.

Mají také službu zvanou Whitelister. To vám umožní vybrat několik webů, které budou moci obejít tunel VPN a pracovat z vaší normální IP adresy. Pokud jste se pokusili získat přístup k vašim bankovním informacím, zatímco jste připojeni k serveru na půli světa, vaše finanční instituce by pravděpodobně označila aktivitu a zablokovala by vás z vašeho účtu. Se službou Whitelister můžete těmto problémům zabránit a přistupovat k citlivým datům, aniž byste se museli odpojit od služby VPN.

Surfshark je také jedním z mála poskytovatelů, které jsme viděli a nabízejí neomezené připojení zařízení. To znamená, že neexistují žádná umělá omezení, která by vás nutila ke koupi více než jednoho účtu.

Torrenting a P2P jsou plně povoleny. Aplikace je velmi nízká hmotnost a snadné použití.

Služba je k dispozici téměř pro každé zařízení, které se dnes používá. Můžete ji použít ve Windows, Mac, Linux, iOS a Android. Provedli jsme Surfshark šesti různými testy těsnosti a nenašli jsme žádné netěsnosti.

Funkce „Camouflage Mode“ společnosti Surfshark je také činí ve srovnání s jinými VPN jedinečnými. Když je zapnutý, režim maskování dělá použití VPN tak tajné, že ani váš poskytovatel internetových služeb nebude schopen říct, že používáte VPN.

A konečně, cena, kterou platíte za dvouletý plán, je nejlevnější, kterou jsme našli. Se závazkem 24 měsíců platíte pouze 1,99 $ měsíčně. To je stejně cenově dostupné, jak to jde. Pokud se vám služba nelíbí, existuje 30-ti denní záruka vrácení peněz.

Žádná služba VPN však není stoprocentně dokonalá. Během našich testů byla rychlost nekonzistentní a jejich servisní síť je ve srovnání s mnoha konkurenty výrazně menší.

Navštivte Surfshark.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi Surfshark

3. ExpressVPN - nejlepší streamovací výkon (6,67 $ / měsíc)

Hodnocení # 3 ze 78 VPN

domovská stránka expressvpn

Věci, které se nám líbily:
+ Podporuje VŠECHNY zařízení
+ Rychlé servery (minimální ztráta rychlosti)

+ Odblokování Netflix USA
+ Torrenting a P2P jsou povoleny
+ Nebyly nalezeny žádné úniky DNS / IP
+ Velmi jednoduché a snadné použití
+ Žádné záznamy

Věci, které se nám nelíbily:
- Dražší než soupeři

Kompatibilní s:
ExpressVPN byl založen teprve v roce 2009 a nachází se na Britských Panenských ostrovech. Je to velmi populární služba VPN, a to z dobrého důvodu. Trvale vyzve společnost NordVPN pro první slot VPN.

Předplatné ExpressVPN vám umožní přístup k více než 3 000 rychlým serverům umístěným ve 160 různých městech v 94 zemích.

Tato VPN poskytuje množství protokolů (OpenVPN, IPSec) & IKEv2, mimo jiné) všechny vybavené nejnovějšími a největšími šifrovacími standardy (AES-256). Díky tomu je ExpressVPN ideální pro téměř každé zařízení. Každé město vybavené serverem ExpressVPN vám nabízí různé možnosti, pokud jde o bezpečnostní standardy. Na výběr je šest různých standardů, ale ne všechny jsou dostupné v každém městě.

Nemohli jsme najít žádné úniky IP, DNS nebo WebRTC a jejich instalační soubory byly čisté od malwaru nebo virů.

Aplikace ExpressVPN je nejen snadno použitelná, ale přichází se zabudovaným vypínačem kill, který automaticky ukončí vaši relaci, pokud dojde k jakémukoli narušení zabezpečení. Jejich politika bez protokolování skutečně znamená žádné protokolování. Navíc jejich umístění na Britských Panenských ostrovech je činí mimo jakékoli dohody o sdílení zpravodajských informací.

Jak torrenting, tak Netflix pracují hladce, aniž by obětovaly výkon nebo rychlost. Ve skutečnosti jsou jednou z nejrychlejších sítí VPN, které jsme doposud zkontrolovali.

Jediná nevýhoda? Je to trochu drahá stránka. Měsíční plány nabízené ExpressVPN začínají mezi 6,67 a 12,95 $ za měsíc. Cena 6,67 $ vyžaduje předplatné na 15 měsíců a přichází se třemi volnými měsíci. Jedná se o malou cenu, která platí za vynikající výkon téměř v každé kategorii.

ExpressVPN věří v kvalitu služby a nabízí 30denní záruku vrácení peněz uživatelům, kteří nejsou spokojeni s poskytovanou službou.

Navštivte stránku ExpressVPN.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi ExpressVPN

4. PerfectPrivacy - neomezené připojení (8,95 $ / mo)

Řady č. 4 ze 78 VPN

domovská stránka dokonalého soukromí

Přečtěte si naši recenzi na ochranu soukromí

Věci, které se nám líbily:
+ Žádné zásady protokolu
+ Jurisdikce Švýcarska
+ Pracuje s Netflixem
+ Torrenting je povolen
+ Neomezená zařízení

Věci, které se nám nelíbily:
- Nejdražší VPN jsme zkontrolovali
- Průměrná rychlost stahování

Přesně víte, co získáváte z produktu s názvem „Perfect-Privacy“.

Jejich zásady protokolování jsou legitimní: Žádné z vašich osobních údajů nejsou sledovány ani ukládány.

Perfect-Privacy také nabízí spojení bez úniku s nejlepšími možnostmi šifrování a protokolu AES-256 ve své třídě, které zahrnují OpenVPN, IPSec a SSH.

Ale nejlepší část?

Neomezené připojení.

Většina ostatních konkurentů v kterémkoli okamžiku povolí pouze malou hrstku, jako je připojení tří až pěti zařízení. To znamená, že můžete připojit cokoli, co běží na Windows, Linux, Mac, iOS, Android, IPTV nebo dokonce směrovačích. To by mohlo být ideální i pro týmy nebo organizace.

Torrenting je na většině serverů povolen. Existuje celá řada serverů, které blokují přístup P2P. Použití Tor je také povoleno, pokud používáte Perfect-Privacy. Netflix pracoval na jednom z pěti serverů, které jsme vyzkoušeli (jeden ve Velké Británii).

Existovalo však několik nedostatků. Rychlosti byly průměrné, ne tak rychlé jako některé z našich dalších možností. Jsou pod jurisdikcí Švýcarska, což je obecně dobré pro soukromí (a protokoly). Je však známo, že spolupracují se zeměmi spadajícími pod jurisdikci pěti očí.

V neposlední řadě jejich seznam serverů není příliš působivý. Funkce Perfect-Privacy obsahuje 58 serverů pouze ve 26 zemích. To je velmi nízké ve srovnání s většinou našich nejlepších sítí VPN.

Dalším nedostatkem této služby je tvorba cen.

Zatímco většina z jejích hlavních konkurentů udržuje jejich ceny relativně nízké, měsíční cena 8,95 - 12,99 $ za Perfect-Privacy je na horním konci spektra. (I když to vypadá mnohem lépe, když můžete připojit desítky zařízení.) V tomto ohledu došlo k určitému pozitivnímu pohybu. Měsíční předplatné stálo 14,75 USD najednou a nedávno bylo sníženo na 12,99 $. Stále je můžete vyzkoušet, protože pokud vám služba nebude vyhovovat, vrátí vám peníze do 7 dnů od vašeho předplatného..

Navštivte Perfect-Privacy.com
… Nebo si přečtěte naši kontrolu dokonalého soukromí

5. IPVanish - Secure & Rychlá americká podpora bez živé podpory (6,49 $ / měsíc)

Hodnocení č. 5 ze 78 VPN

ipvanish homepage

Přečtěte si naši recenzi IPVanish

Věci, které se nám líbily:
+ Dobrá rychlost stahování
+ Žádné zásady protokolování
+ Pracuje s Netflix a umožňuje torrentování
+ Podpora všech zařízení
+ 10 Současná propojení

Věci, které se nám nelíbily:
- Patří do StackPatch (velká americká společnost)

- Pomalá podpora zákazníků
- Vysoká cena

Díky IPVanish mají zákazníci přístup k více než 1300 serverům umístěným na 75 různých místech po celém světě.

Prostřednictvím této VPN jsou podporovány všechny hlavní protokoly zabezpečení. Používají bankovní šifrování AES-256, které zajišťuje, že vás nikdo nebude moci sledovat. IPVanish lze používat současně až na pěti zařízeních Windows, Mac, iOS nebo Android. Nabízejí také až 10 současných připojení. Na připojení k serveru nebo šířku pásma nejsou stanovena žádná omezení.

Netflix pracoval na jednom ze čtyř serverů, které jsme testovali. Přestože se sami na svých webových stránkách pohybovali jako nejrychlejší VPN na světě, celkově jsme je umístili na 26. místě v našem rychlém seznamu. To je zatím více než 78 recenzí. To je stále vynikající rychlost, která předčí více než 50 dalších služeb.

Zde je několik největších nevýhod, které jsme si všimli.

Ceny IPVanish jsou pro některé z jejich dlouhodobých plánů v porovnání s jinými službami stejné velikosti mírně vysoké. Pohybují se od 6,49 do 10 $ za měsíc. Jejich ceny se pohybovaly nad 10 $ za měsíc bez závazku, takže jsme rádi, že se pohybují správným směrem. Na šťastnější poznámku nabízejí 7denní záruku vrácení peněz, takže si je můžete vyzkoušet a pokud se vám služba nelíbí, požádejte o vrácení peněz.

Nepodporují Tor a odrazují od torrentování, takže se na to také nespoléhejte. Jejich zákaznický servis byl během našich testů nespolehlivý.

Jsou také umístěny v jurisdikci přátelské k pěti očím, což znamená, že úřady mohou vyžadovat vaše osobní údaje a sdílet je mezi USA, Spojenými státy, Kanadou, Novým Zélandem a Austrálií..

Navštivte IPVanish.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi IPVanish

6. Mullvad - nejvíce anonymní registrační proces (5,00 € / 5,45 $)

Řady č. 6 ze 78 VPN

mullvad homepage

Přečtěte si naši recenzi Mullvad

Věci, které se nám líbily:
+ Anonymní registrační proces

+ Žádné zásady protokolování
+ Dobrá rychlost

+ Průmyslové standardní šifrování (256 AES)
+ Vestavěný spínač zabíjení

Věci, které se nám nelíbily:
- Žádná aplikace pro iOS / Android

- Není to uživatelsky přívětivá aplikace
- Průměrná zákaznická podpora

Mullvad nabízí procházení webových stránek bez logu pro jakékoli zařízení Windows, Mac nebo Linux (až pět současných připojení).

Jejich šifrování AES-256 s protokoly OpenVPN a WireGuard byly také IP & Bez úniku DNS v každém z našich šesti testů.

Rychlosti serveru Mullvad dokonce zablokovaly naše 10. místo a překonaly více než 70 dalších sítí VPN. To je obzvláště působivé, když si uvědomíte, že jejich software VPN vám vrátí pouze 5,45 $ měsíčně. Pokud nejste se službou spokojeni, nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

Používání této aplikace bylo matoucí, ale díky nedávným aktualizacím je to jednoduché a efektivní. Je to jedna z těch VPN, které může použít kdokoli, bez ohledu na úroveň dovedností.

Jednou z definujících vlastností Mullvadu je způsob připojení vás k jejich službám jako švýcarská banka. K registraci do Mullvadu nepotřebujete žádné identifikační údaje. Nepotřebujete ani e-mailovou adresu. Jednoduše se zaregistrujete a Mullvad vám poskytne náhodně vygenerované číslo účtu.

Pokud jde o streamování, testovali jsme několik serverů založených na Mullvadu v USA a všechny se objevily zablokované pro Netflix. Úspěšně jsme však odblokovali server ve Velké Británii, takže je možné překonat zákaz Netflixu VPN pomocí Mullvad. Podporují také torrenting.

Bohužel, Mullvad nemá žádnou zákaznickou podporu chatu, takže je těžké získat rychlé odpovědi na vaše otázky.

Jejich serverový park je tvořen 407+ servery ve 39+ zemích, což je trochu na nízké straně. Zdá se, že serverový park roste. V současné době na OpenVPN pracuje 288 serverů, 103 pracuje přes WireGuard & 16 Bridge servery, které jsou perfektní volbou pro lidi v cenzurovaných zemích, jako je Čína, Omán a Rusko.

Jejich švédská domácí základna je zařadila do rozšířené zpravodajské komunity 14 očí. Avšak s absolutně žádnými osobními údaji požadovanými pro registraci a možností platit za službu pomocí nevysledovatelné kryptoměny, to není tak velké, jako by to mohlo být pro některé další služby..

Navštivte stránku Mullvad.net
… Nebo si přečtěte naši recenzi Mullvad

7. CyberGhost - skvělé vlastnosti, průměrná rychlost (2,75 $ / měsíc)

Hodnocení # 7 ze 78 VPN

Domovská stránka cyberghostPřečtěte si naši recenzi CyberGhost

Věci, které se nám líbily:
+ Cenově dostupné ceny

+ Velmi jednoduchá aplikace
+ Žádné soubory protokolu
+ Torrenting / P2P je povolen
+ Pracuje s Netflixem
+
 Největší serverový park

Věci, které se nám nelíbily:
- pochybná mateřská společnost
- Průměrná rychlost stahování

- Nereagující zákaznická podpora

CyberGhost má působivý počet serverů a nabízí více než 5 900 serverů ve více než 90 různých zemích. To je největší serverový park, jaký jsme kdy viděli.

Pokud je vaším hlavním zájmem soukromí, vztahuje se na vás společnost Cyberghost vítěznou kombinací rumunské jurisdikce spojené s přísnými zásadami „bez protokolování“. Vaše soukromí zůstane nedotčeno. Navíc nedošlo k únikům DNS nebo WebRTC. Měli bychom to vědět, abychom si byli jisti, že jsme to testovali šestkrát.

Cyberghost také obsahuje přepínač zabíjení, který okamžitě zastaví vaši relaci, pokud v tunelu VPN dojde k úniku. Toto je perfektní plán B pro případ, že máte nějaké obavy ohledně vašeho spojení.

V loňském roce byl CyberGhost prodán společnosti Kape Technologies, dříve známé jako Crossrider Plc.

Stahování jedné z jejich aplikací v systému Windows, Android, Mac, iOS, Linux nebo router trvá jen několik sekund.

Na straně plus, jsou plně Tor kompatibilní. Ale na druhou stranu, ne všechny servery jsou torrenting přátelský. Je však snadné najít torrentovací servery. Nové uživatelské rozhraní Cyberghostu obsahuje vyhledávací funkci, která vám umožní omezit výsledky tak, aby se zobrazovaly pouze servery s torrentem. 

Testovali jsme čtyři různé servery z celého světa, abychom zjistili, zda CyberGhost dokáže odemknout Netflix, jak tvrdí. Mají dokonce konkrétní servery, které jsou označeny jako bezpečné pro Netflix. Když jsme testovali čtyři z nich, pouze jeden dokázal úspěšně streamovat obsah Netflixu.

CyberGhost podporuje většinu hlavních protokolů VPN, včetně OpenVPN, PPTP, L2TP a IPSec.

Průměrné měsíční náklady 2,75 až 12,99 $ znamenají, že se můžete hodně přistát tím, že se zavážíte k dlouhodobějšímu. Pokud nebudete se službou spokojeni, vrátí vám také peníze v 45denním okně záruky vrácení peněz.

Jedinou další nevýhodou, kterou jsme si všimli, byly průměrné rychlosti serveru (testovány na dvou náhodně vybraných). Zákaznický servis byl také trochu špinavý.

Navštivte stránku CyberGhost.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi CyberGhost

8. Trust.Zone - rychlá VPN bez sítě malých serverů (2,88 $ / měsíc)

Hodnocení č. 8 ze 78 VPN

domovská stránka trust.zone

Přečtěte si naši recenzi na Trust.Zone

Věci, které se nám líbily:
+ Rychlá síť serveru

+ Torrenting povolen + funguje s Netflixem
+ Přísná zásada žádné protokoly
+ Levné náklady
+ Cenově dostupné ceny
+ Nebyly nalezeny žádné netěsnosti

Věci, které se nám nelíbily:
- Omezená podpora zařízení
-
Síť malého serveru
- Špatná podpora zákazníků
- Průměrná použitelnost

Cena Trust.Zone je jednou z jejích nejlepších funkcí. I když to není nejlevnější možnost, kterou jsme viděli, je to docela zatraceně blízko. Jejich náklady se pohybují od 2,88 do 8,88 $ měsíčně. Díky tomu je jedním z nejnižších rozsahů, které jsme kdy viděli. To platí zejména v případě, že jej porovnáte s některými svými dalšími špičkovými konkurenty na tomto seznamu. Společnost také nabízí 10denní záruku vrácení peněz.

Staré přísloví, že dostanete to, za co platíte, se také ukázalo špatně, pokud jde o Trust.Zone. Jejich výkon v žádném případě nenaznačuje špinavou službu tradičně spojovanou s levnými VPN. 

Rychlosti serverů Trust.Zone byly na 15. místě celkově podobné rychlosti NordVPN (číslo 1 na našem seznamu).

Mateřská společnost této VPN má sídlo na Seychelách. Kromě úžasně krásného ráje je to útočiště světa. To znamená, že společnost Trust.Zone není v žádném případě povinna předávat vaše data do USA, Velké Británie, Austrálie nebo jiné země, která by je mohla chtít..

Jejich kompatibilita s aplikacemi sahá od iOS po Android, Linux, Windows, Mac a dokonce i směrovače. Každá nativní aplikace je také plně nabita přepínačem kill.

Jejich servery nabízejí torrenting bez omezení, což je skvělá zpráva pro každého, kdo hledá připojení P2P. S určitým úspěchem se také podařilo odblokovat Netflix. Testovali jsme pět z jejich 169 serverů a dva z nich pracovaly se službou.

Trust.Zone také nabízí celou řadu šifrovacích standardů, včetně AES-256-CBC šifry, autentizace SHA256, RSA-2048 handshake.

Kdybychom se museli vypořádat s několika věcmi, šlo by o pomalý zákaznický servis (bez podpory živého chatu). Počet serverů je také velmi nízký (169+ na 87+ lokalitách) - zejména ve srovnání s několika málo prvními monstra na tomto seznamu. Umožňují také pouze tři současná připojení.

Navštivte Trust.Zone
… Nebo si přečtěte naši recenzi na Trust.Zone

9. ibVPN - VPN, proxy & Inteligentní DNS vše v jednom (4,83 $ / měsíc)

Hodnocení č. 9 ze 78 VPN

ibvpn homepage

Přečtěte si naši recenzi ibVPN

Věci, které se nám líbily:
+ Žádné zásady protokolu

+ Torrenting a P2P jsou povoleny
+ Odblokování Netflixu
+ Mnoho užitečných funkcí
+ Rychlá podpora

Věci, které se nám nelíbily:
- matoucí ceny

- Průměrná rychlost
- Síť malého serveru

Nulové protokolování ibVPN a umístění v rumunštině znamenají, že vaše soukromí zůstává dvojitě zabezpečeno.

Jejich snadno použitelná aplikace je kompatibilní s MASIVNÍM seznamem zařízení.

Windows, Mac, Android, iOS, Kindle Fire, Boxee Box, Chromecast, Apple TV, LG Smart TV, Samsung Smart TV, LG WebOS Smart TV, PS4, Playstation 3, PS Vita, Xbox 360, DD-WRT VPN a Tomato Směrovače USB.

Na těchto platformách můžete současně připojit až pět zařízení.

Jejich servery jsou uzamčeny pomocí šifrování AES-256. A nabízejí protokoly, které budou fungovat na většině zařízení a sítí, včetně OpenVPN, L2TP, PPTP, IPSec, SSTP.

Naše zkušenosti se zákaznickým servisem byly vynikající.

Měsíční cenové plány pro ibVPN se pohybují od 4,83 do 10,95 $ měsíčně. Stejně jako v případě většiny VPN, které jsme zkontrolovali, pokud se chcete zavázat k delšímu období služeb, cena za měsíc výrazně klesá. ibVPN nabízí svým novým uživatelům 10denní záruku vrácení peněz.

Nyní, pro nevýhody.

Jejich kombinovaná rychlost serveru byla dostatečně dobrá na 46. místo (z 78 recenzí). Pevně ​​uprostřed parku. Torrenting je omezen pouze na několik serverů. Není tedy ideální, pokud je stahování velkých souborů prioritou. Jejich síť serverů s více než 180 servery v 62 zemích je také relativně nízká.

Navštivte ibVPN.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi ibVPN

10. Soukromý přístup k internetu - rychlý, americký, ale omezený přenos (3,33 $ / mo)

Hodnocení # 10 ze 78 VPN

soukromá internetová domovská stránka
Přečtěte si naši recenzi PIA

Věci, které se nám líbily:
+ Velká serverová síť (3380+)

+ Velmi cenově dostupné
+ Torrenting je povolen
+ Nadprůměrná rychlost
+ Žádné zásady protokolu

Věci, které se nám nelíbily:
- Umístěný v USA (5 očí)

- Live chat pouze pro platící zákazníky
- 1/6 servery pracují bez Netflixu

Soukromý přístup na internet (zkráceně PIA) přišel jako čtvrtá nejrychlejší VPN vůbec.

Jejich kombinované skóre serverů bylo ve skutečnosti nejrychlejší ze všech ostatních konkurentů, kteří se zde umístili v našich top 10.

Jedním z důvodů, proč je PIA schopna nabídnout takové dobré rychlosti, je to, že vám umožňují cíleně snížit bezpečnostní šifrování z AES-256 na AES-128. Takže pokud víte, že jste v bezpečné síti a chcete zdůraznit rychlost, můžete snadno posunout limit.

To je úžasná zpráva pro lidi, kteří chtějí používat sdílení souborů P2P, protože torrentování je také neomezené.

Deset různých zařízení lze připojit k PIA prostřednictvím některých z nejlepších existujících protokolů tunelování VPN. Patří sem: proxy protokolů OpenVPN, IPSec / L2TP, PPTP nebo Socks5. Kompatibilita zařízení pokrývá všechny velké základny, jako jsou Windows, Mac, iOS, Android a Linux (+ rozšíření Chrome).

PIA je cenově dostupný. Ve skutečnosti je to jeden z nejdostupnějších produktů na tomto seznamu. V závislosti na závazkovém období, ve kterém se zaregistrujete, se měsíční cenové rozpětí liší od 3,33 do 6,95 $. Rovněž vám nabízejí možnost získat peníze zpět po sedmi dnech, pokud nejste spokojeni se službami, které nabízejí.

Je příliš špatné, že nabízejí zákaznickou podporu živého chatu pouze pro placené předplatitele. Byli jsme spokojeni s jejich velkým počtem serverů. Existuje více než 3380, jsou však rozšířeny pouze do 32 zemí.

To je skvělé, pokud jste v jedné z těchto zemí - budete mít spoustu možností. Pokud ale nejste, můžete mít potíže s přístupem ke stejným rychlostem hvězdného serveru.

Navštivte PrivateInternetAccess.com
… Nebo si přečtěte naši recenzi na soukromý přístup k internetu

78 VPN jsme testovali + recenze

Zde je plný odkaz na naši testovací tabulku:

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody používání VPN?

Skryje vaši IP adresu, šifruje váš provoz a umožňuje vám zůstat anonymní.

Možná víte, že VPN poskytuje soukromí a anonymitu. Ale jak přesně to dělá?

Nejprve maskuje vaši IP adresu, aby zakryla místo, kde sedíte. To není žádný malý výkon, protože mnoho sítí VPN uniká vaše adresa DNS nebo IP.

Vypadá to, že jste někde jinde, vám umožní obejít geo blokovaný obsah nebo necenzorové weby. Pomáhá také novinářům a aktivistům v oblasti ochrany soukromí v autoritářských režimech uniknout vůli, vězení nebo horšímu.

VPN vytvářejí bezpečný tunel kolem celého vašeho internetového připojení (většinou pomocí protokolu tunelování OpenVPN), chrání nejen váš prohlížeč, ale také aktivitu vaší aplikace. Většina sítí VPN používá 256bitové šifrování AES, což poskytovatelům internetových služeb (ISP) prakticky znemožňuje sledovat, které webové stránky navštěvujete.

Znamená to však také, že vaše osobní data zůstávají chráněna.

Další čtení: Co je to VPN? (Průvodce pro začátečníky)

Je VPN plně legální?

Ano, v 97% zemí.

Použití VPN je ve většině zemí světa naprosto v pořádku.

Prověřili jsme však 196 zákonů o zemích VPN, abychom potvrdili, že některé země řídí používání VPN, zatímco jiné je přímo zakazují.

Používat se mají pouze VPN schválené vládou:

 • Čína
 • Írán
 • Omán
 • Rusko
 • krocan
 • Spojené arabské emiráty

Zachytení pomocí toho, kdo není sponzorován, by mohlo znamenat pokuty, vězení nebo obojí.

Pozor, když v těchto zemích, i když. Protože můžete do značné míry předpokládat, že „vláda schválena“ znamená, že sdílejí některá (pokud ne všechna) data s každou vládou, když jsou vyzváni.

Můžete použít VPN ke streamování nebo sledování Netflixu?

Ano můžeš…

Každá VPN, kterou jsme zkontrolovali, říká, že její služba bude fungovat s Netflixem. Ale ne každá VPN skutečně funguje.

Zjistili jsme, že zhruba 70% VPN, které jsme testovali, bude létat pod geoflokačním radarem Netflixu, včetně našich dvou oblíbených: NordVPN a Surfshark.

Tato čísla jsou celkem dobrá, protože Netflix v posledních letech agresivně odešel po připojení VPN a proxy serverech.

Jejich licenční omezení jsou pod extrémním tlakem, takže dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránili lidem ve Velké Británii streamovat obsah v USA (a naopak).

Skutečnost, že naše testy odhalily, že Surfshark i NordVPN fungují bezchybně na více serverech, byla úžasná.

To znamená, že se aktivně vyhýbají detekci od Netflixu. A to znamená, že se můžete spolehnout, že v budoucnu budou úspěšně fungovat.

Kromě Netflixu lidé také používají VPN k obcházení geografických omezení, sledování sportovních kanálů nebo dokonce HULU.

Další čtení: Nejlepší (funkční) VPN pro Netflix (2020)

Jsou VPN bezpečné pro Torrenting?

Ano, udržují vaši anonymní aktivitu.

Jediným problémem je, že ne všechny VPN povolí torrenting na svých serverech.

Sestavili jsme nejlepší VPN pro torrenting a zjistili jsme, že většina spadá do jedné ze čtyř kategorií:

 1. Povolit neomezené, neomezené torrentování
 2. Povolit omezené torrentování pouze na konkrétních serverech
 3. Povolit, ale nepodporovat a ne
 4. Nedovolte

Torrenting vás spojí se sdílením souborů peer-to-peer (P2P) a stahuje tak obrovské soubory rychlostí blesku. Bez sítě VPN zůstanete vystaveni ostatním lidem na stejném připojení.

Problém je v tom, že torrenting je nejznámější pro obcházení zákonů o autorských právech na nelegální stahování obsahu.

A mnoho společností VPN se vyhýbá potenciálnímu úpadku ze strany úřadů.

Poskytovatelé VPN uchovávají soubory protokolu?

Stejné služby VPN shromažďují a ukládají vaše soubory protokolu.

Po absolvování 118 jsme zjistili, že 26 shromáždí tři nebo více důležitých souborů protokolu, které snadno odhalí vaše osobní činy.

Všichni říkají, že „se nepřihlásí“. Ale do značné míry všichni. Trik spočívá v tom, že se budou kopat do svých zásad ochrany osobních údajů a smluvních podmínek a zjistit, co přesně se přihlašují.

Například téměř všichni budou sledovat celkové využití šířky pásma, aby mohli sledovat svůj vlastní výkon serveru. Ta věc není problém.

Začíná to trochu složitější, když sledují, když se přihlásíte nebo odhlásíte ze služby. A budete chtít spustit kopce, když sledují jednotlivé navštívené webové stránky.

Aby toho nebylo málo, mnoho z nich používá příliš složité právní mumbo-jumbo k zaměnění problémů.

Budou to formulovat takovým způsobem, že bude znít nevinně. Nezdá se, že by sledovaly stahované soubory.

Další čtení: 15 bezplatných služeb VPN, které mohou vaše data prodat třetím stranám

Můžete si nastavit VPN na routeru, SmartTV, herních konzolách?

Ano můžeš.

POKUD VPN tato zařízení podporuje. NEBO pokud nabízejí řešení (například prostřednictvím manuálního nastavení OpenVPN).

V ideálním případě byste měli jít s VPN, která nativně podporuje platformu, kterou máte na mysli.

Řekněme, že je to router. Nastavení připojení VPN u zdroje Internetu znamená, že můžete celé připojení zamknout. Znamená to však také, že do zabezpečené sítě můžete efektivně přidat tolik zařízení, kolik chcete.

Pokud potřebujete udělat trochu více manuální práce, klikněte zde a přečtěte si našeho úplného průvodce nastavením VPN routeru.

Win-win.

Nastavení v Smart TV navíc pomůže snáze streamovat geoblokovaný obsah na Netflixu, Hulu a dalších.

Umístění serveru můžete změnit přímo ze samotného zařízení a jednoduše procházet nejlepšími možnostmi, abyste získali konečný přístup k libovolnému obsahu.

A co ZDARMA VPN??

Nikdy nedoporučujeme bezplatné VPN, zde je důvod:

Víte, co říkají o „bezplatných“ službách…

VY jste produkt.

Stínové VPN zdarma budou vaše data běžně sledovat a prodávat je uchazečům s nejvyšší nabídkou od třetích stran.

Mnoho z nich bylo dokonce přistiženo mnohem horší, jako je vstřikování reklam nebo odkazování provozu přidružených společností, aby se vaše zisky zvýšily.

Podívejte se na tento jeden příklad z výzkumu CSIRO a stížnosti FTC na Betternet.

zdarma vpns

Strašidelné, správně?

Takže si nezapomeňte udělat domácí úkoly.

Zvyšuje rychlost VPN?

Trochu očekávejte 30% pokles…

Ale hodně záleží na VPN.

Přemýšlejte o tom:

Jistě, přidávají další vrstvu zabezpečení. To však také znamená, že přidávají další obruče, aby váš provoz mohl projít.

Tyto další rány rychlosti znamenají, že vždy můžete očekávat nějaké zpomalení.

Klíčem je nalezení sítě VPN, která zcela neodradí váš provoz.

Opakujeme stejný test rychlosti pro každou VPN, kterou kontrolujeme.

Nejprve získáme referenční hodnotu bez VPN, abychom mohli porovnat.

test rychlosti VPN

Poté se připojíme k několika různým serverům a pokusíme se sestavit nezaujaté kombinované hodnocení.

V průběhu tohoto procesu jsme viděli některé, které mohou ukotvit vaše připojení pouze o několik procent. Šance jsou, ani byste si toho nevšimli.

Ale také jsme viděli nějaké strašné.

Někteří z poskytovatelů, které jsme zkontrolovali, zpomalili naše připojení o více než 100%!

To by prakticky znemožnilo streamování obsahu. I odpovídání na e-maily by bylo problémem.

Každou VPN jsme ohodnotili od prvního do posledního místa. Pokud se tedy obáváte, uveďte hodnocení na každém z nich.

Kolik je průměrná cena za VPN?

Dobrá VPN by vás mohla vrátit někde mezi $ 2 - 8 $ / měsíc…

Docela cenově dostupné, správně?

Měsíční možnosti vám obvykle stojí nejvíce. Viděli jsme několik až 18 dolarů za měsíc.

Ale pokud jste ochotni platit na rok (nebo i déle), můžete očekávat, že najdete něco v rozmezí $ 2-7.

Doporučuji následující:

Zjistěte, zda VPN, o kterou máte zájem, nabízí bezplatnou zkušební verzi. Mnoho ano.

Pokud tomu tak není, pokračujte a zaregistrujte se na měsíční možnost. Téměř každá (dobrá) VPN, kterou jsme zkontrolovali, vám dá někde mezi sedmi až 30 dny, abyste získali peníze zpět, pokud jste nešťastní.

Ve skutečnosti, pokud hledáte okolí, zjistíte, že nabízíme také kupón NordVPN.

Poté, co jste to dokázali vyzkoušet několik týdnů, zavázat se k dlouhodobé možnosti uzamknout úžasnou míru.

Může VPN pomoci s mým IPS Throttling?

Obvykle ano ...

Váš poskytovatel internetového připojení (ISP) „urychlí“ vaše připojení a úmyslně ho zpomalí.

Šílený. Nemělo by být legální. Ale je to tak.

Pokud používáte tunu šířky pásma, streamování HBO nebo Netflix, mohou záměrně zpomalit vaše připojení a nepřímo vás přinutit zastavit.

Používání těchto služeb znamená dvě věci:

 1. Pro ostatní zákazníky je k dispozici méně zdrojů a
 2. Nesledujete vlastní služby nebo pořady

Mnohokrát používají sofistikované metody, jako je „peering“, aby v zásadě vyzkoušeli vaše provozní údaje. Problém je v tom, že není vždy možné uniknout škrcení.

VPN však může pomoci. Šifruje vaše zařízení a pomůže ho skrýt před těmito aktivitami typu peering.

Není to spolehlivý. Může však pomoci zmatit vaše datové pakety pohřbené pod povrchem, které by vás identifikovaly jako vy.

Existují rizika používání VPN?

Pouze když děláte něco velmi nezákonného ...

VPN jsou většinou bezpečné. Jejich používání je většinou legální.

Neměli byste tedy narazit na žádné problémy nebo rizika.

Pokud…

Děláte jednu z mála věcí:

 • Používání nevládní sítě VPN v zemi, která to vyžaduje
 • Stahování informací chráněných autorskými právy přes VPN a torrenting
 • Provádění dalších nezákonných činností během připojení VPN.

Je zřejmé, že kterýkoli z těchto pochybných detailů vás může přistát v horké vodě bez ohledu na to, jaký typ připojení používáte.

Ale pro všechny ostatní riskujete čas a peníze.

Například plýtváte penězi na VPN se strašným výkonem. Může tedy trvat věčně, než se něco streamuje, dokud jej nakonec neopustíte a nemůžete získat zpět své peníze.

Některá rizika „špionáže“ a malwaru jsme již zdůraznili také pomocí bezplatných sítí VPN.

Naštěstí to jsou docela vzácné. Ale rozhodně se to stane. Dáme vám vědět, pokud jsme v každé z našich recenzí na tomto webu našli nějaké červené vlajky.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me